AutoCAD היא תוכנה שפותחה על ידי Autodesk המאפשרת תכנון בעזרת מחשב (CAD). API להתאמה אישית ואוטומציה תומך במגוון רחב של דגמי תלת מימד, רישומים ושרטוטים למודלים תלת ממדיים אזרחיים ומאפשר ליצור מודלים איכותיים, מציאותיים ומדויקים למגוון רחב של יישומים. היום הראשון של תחרות הציורים Auto CAD Civil 3 D מסתיים ביום רביעי. בנוסף, משתמשים יכולים לייבא מודלים תלת-ממדיים שאינם Autodesk ל- AutoCAD, להכניס מיקומים גיאוגרפיים, להציג מפות מקוונות ברישומים שלהם ולהוסיף קבצי ציור לציורים הנוכחיים כדי לקבל הפניות חיצוניות. כמובן, אתה יכול גם להשתמש במגוון הכלים של כלים, תצוגות וזרימות עבודה, או לפתוח קבצי CAD CAD אוטומטיים ישירות מיישום שולחן העבודה AutoCAD. כלי זה כולל את ממשק Autodek הידוע ומציע מגוון רחב של אפשרויות התאמה אישית, כמו התאמה אישית של דגמים, דגמים ותמונות, כמו גם שילוב עם כלים וכלים אחרים.

למידע נוסף אודות ייצוא קואורדינטות רגליים ל- AutoCAD ו- Excel

עיין במדריך למשתמש אוטומטי CAD. בגרסת ה- autocad תוכלו להשתמש בפקודה ATTEXT וליצור תבנית ייצוא המכילה את הקואורדינטות X ו- Y של הבלוקים המדווחים. לקבלת מידע נוסף אודות ייצוא קואורדינטות לפונקציית הצילום ב- Autodek 3D, עיין במדריך למשתמש שלנו עבור Auto Cad לקבלת פרטים נוספים על פונקציה זו. בגרסאות autocad נוכל להשתמש בפקודות ATTEXT וליצור תבנית ייצוא המכילה את הקואורדינטות X ו- Z עבור חסימות הדוחות, לקבלת פרטים נוספים על אפשרות זו ורשימה מלאה של תבניות ייצוא לסוג קובץ זה, עיין במשתמש AutocAD זה. מדריך לכל האפשרויות הזמינות.

באפשרותך לייצא את התוצאות לאקסל הפוך אם אתה צריך לצייר ב- DWG או לייצא לפורמט אחר כגון PDF או Excel. נתוני Excel בקווים כלליים, לחץ על הקואורדינטות כדי לבחור את הטקסט מגיליון האקסל.

זה מראה לך כיצד לייבא טקסט בקלות מגיליון אלקטרוני של Excel לציור AutoCAD

ניתן לייצא את הטבלאות ל- CAD אוטומטי בפורמט כמו CSV, אותו ניתן לקרוא על ידי כל יישום MS Office. כדי להשתמש בנתונים ולייצא אותם לציור אוטומטי, אתה יכול לנסות לפצל מספר קבצים ולהפנות אותם לקובץ הראשי אם אתה מצייר גדול מדי. צור נקודה בעזרת הכלי הזה, ייצא את הטבלה שלך ל- AutoBAD, המיר את הנתונים שלך לשפה ש- AutoDAD יכולה להבין והשתמש בה.

שגרה זו מאפשרת לך לבחור מספר כלשהו של אובייקטים סגורים ב- AutoCAD

ותוכל לכלול גיליון אלקטרוני של Excel כגיליון אלקטרוני אוטומטי של אובייקטים ב- Auto CAD (r). באמצעות הפקודה DATAEXTRACTION ניתן לחלץ נתונים גיאומטריים מציור ולייצא אותם לציור אוטומטי.

כאשר אתה מדפיס קובץ DWG, הפלט יכיל בולי עלילה ובאנרים על כל ארבעת הדפים בעת ההדפסה. AutoCAD מציגה שיפורים בייבוא PDF על ידי יצירת קבצי PDF ב- CAD אוטומטי וייבוא shf מתוכנית גאומטריה אחרת לתוכנית.

שגרה זו מאפשרת לך לבחור מספר אובייקטים סגורים ב- AutoCAD ולבחור אותם מרשימת האובייקטים הזמינים במסד הנתונים Auto CAD

InnerSoft CAD הוא תוסף ל- Auto-CAD המאפשר לייצא את ערך המאפיין אורך שטח של קואורדינטות לגליון Excel. ממשק ה- VBA של Macro AutocAD מאפשר לך לחלץ את אורך השטח, רוחב השטח וגובה השטח של אובייקט מטבלת Excel ולייצא אותו ל- Auto CAD. התוכנה מאפשרת להעביר נקודות סקר לקובץ dxf, המיובא לאחר מכן לשרטוט autoCad Lt 2001i.

אתה אפילו לא צריך AutoCAD, המותקן במחשב שלך כל הזמן, כדי לפתוח, לבדוק ולערוך את הציורים שלך. זה מציע לך את היתרון בהתקנה במכונה, אך גם את הנוחות והשימושיות של התוכנה.

AutoCAD זמין גם כאפליקציית אינטרנט סלולרית וכאפליקציה לטלפונים ניידים

טאבלטים ומכשירים ניידים אחרים. עם צאת התוכנה בשנת 1982 פותחה תוכנית CAD לשימוש במחשבים אישיים במקום במיינפריים, כותבת אלן פינקלשטיין. לפני הצגת AutoCad, מרבית תוכניות ה- CAD המסחריות הופעלו על גבי מסגרות מיינפריים ומיני מחשבים, כאשר מפעילי CAD ומשתמשים עבדו במסופי גרפיקה נפרדים.

Spatial Manager ™ ב- AutoCAD, המאפשר לכם לבחור מרקעים רבים, ובאתר זה תוכלו למצוא טיפים שונים על היבטים שונים בתוכנה, כמו שימוש בצבע, תיקון צבעים, תאורה ושיפוע.

זה מאפשר לאדריכלים לתכנן

לבצע ולנתח את נקודות החוזק של בניין כבר בשלב התכנון. ניתן ליצור פריסות אדריכליות עם תמונות המיובאות לאוטוקאד, וכמובן שתשחזר אותן באוטוקאד. תכנון ועיצוב המסייע למהנדס לתכנן, לנתח ולפתור בעיות תכנון, וכתוצאה מכך תכנון מדויק.