היום אני רוצה לדבר על איך אתה יכול להגביר את העסק המקוון שלך באמצעות המחשה דיגיטלית ומגמת עיצוב התנועה. איורים דיגיטליים וויזואליות מונפשת מגבירים את נאמנות הלקוחות על ידי מעוררים רגשות משתמשים חיוביים, מעוררים קשרים חזקים עם המותג שלך ויוצרים תדמית מקוונת שאי אפשר לטעות בה. כאשר תסתכל על שיטות שיווק דיגיטליות, תגלה כיצד ניתן להשפיע על הנפש והרוח של הלקוחות שלך כאשר אתה יוצר תדמית מותגית חיובית, גם כשהיא ממש נמוכה. למעשה, זה יכול אפילו להגביר את נאמנותם, לעורר רגשות משתמשים חיוביים וליצור קשר חזק עם המותג, וליצור את הדימוי הדיגיטלי המובהק שלהם במוחם.

בנוסף

אמני איור דיגיטליים יכולים לשתף את עבודתם בקלות עם רוב האנשים המשתמשים במדיה החברתית כיום, כמו פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם, פינטרסט ויוטיוב. זוהי גם הדרך המושלמת לחזק את תדמית המותג שלך באמצעות איורים דיגיטליים ועיצוב תנועה, במיוחד בעידן הדיגיטלי.

אם אתה מעשיר את תכני המדיה החברתית שלך באיורים דיגיטליים ובקובצי gif אמנותיים

אתה יכול לעורר צונאמי של מעורבות משתמשים. איור דיגיטלי וגרפיקה בתנועה הם דרך יצירתית לספר את סיפור המותג שלך ולהעביר את המסר השיווקי שלך בצורה היעילה ביותר.

האמנות האמיתית

היא לבחור את האלמנטים שתוכלו לקחת מהתמונה הדיגיטלית ולדעת לצבוע ולסדר את האיור הסופי. איור דיגיטלי או איור ממוחשב הוא תהליך יצירת תמונה במכשיר מחודד. זה יכול להיות אם נרצה לצייר רק פיקסל אחד או יחידה אחת של תמונה דיגיטלית, אך ציור דיגיטלי הוא שתוכלו גם לקחת לוח גרפי ולצבוע ישירות על הבד הדיגיטלי.

סוד האמנות הדיגיטלית המושלמת

הוא למצוא את האמצעים שבאמצעותם תוכלו לשחזר את מה שעובד על לוח סקיצות בעזרת עיפרון או עיפרון, ובו זמנית תוכלו להשתמש במכשירים שונים במציאות. תוכלו להבין בהדרגה מה עליכם לצייר ומה עליכם לצייר על הבד הדיגיטלי בעזרת כלים שונים כמו טאבלט גרפי או עפרון ועפרון. יש אמנים שמשתמשים בעכבר להמחשה דיגיטלית, אך רבים מגלים שהם יכולים לשלוט בתמונה בצורה טובה יותר בעזרת העט מאשר בעזרת העכבר. העכבר אינו מדויק במיוחד לציור והטאבלטים הגרפיים הם כלי חשוב עבור מאייר דיגיטלי מכיוון שהם מאפשרים למשתמש לעשות סימונים המשקפים את הקווים הטבעיים והבהירים שיוצר היד האנושית.

לאמנים שמעדיפים ליצור בעט ונייר אך עדיין רוצים איור דיגיטלי

אפשרות אחת היא לסרוק ולשמור את האיור ואז להמיר אותו לאיור שנוצר על ידי מחשב (איור 10 בסרט 5). כדי ליצור איורים דיגיטליים, עליכם למצוא את התוכנה המתאימה לצרכים שלכם, כמו Photoshop, Illustrator, Sketch ו- Studio Studio. יש לבחור את התוכנה בהתאם למה שרוצים לצייר, אך קל יותר לבצע עריכות ותיקונים מאשר לרישומים במדיה המסורתית. מכיוון שרוב התוכניות תומכות בשכבות, אינך צריך לפתוח את הקובץ המקורי.

שימוש במספר מוגבל של מברשות יכול גם לעזור לך ליצור מראה עקבי לעבודה שלך בתיק האיורים שלך

לאחר שמצאת את מקומך בעולם האיור הדיגיטלי, תוכל להרחיב את כלי האומנות שלך על ידי התנסות במגוון האינסופי של אפשרויות המברשת. מברשות כמו Photoshop ו- Adobe Illustration Brush מציעות אינסוף אפשרויות להמחשה דיגיטלית.

מחשבים בדרך כלל אינם משמשים אך ורק להמחשה דיגיטלית

אלא בדרך כלל יחד עם סוג כלשהו של טאבלט, עט או עט. כלי עיצוב ואיור דיגיטליים אופייניים הם פוטושופ, Adobe Illustrations Brush, Illustrator, Sketch ורבים אחרים. אחד הכלים הנפוצים ביותר בעולם האמנות הדיגיטלית הוא מיפוי ביטים, המכונה גם רשת. ישנם מספר כלים המשמשים להמחשה דיגיטלית, וישנן דרכים רבות ושונות להשתמש בכלים אלה, כגון ציור טאבלטים, עטים, עפרונות, מברשות וכו '. —- עם גישה למחשבים וטאבלטים הופכים לכל מקום, גישה לתוכניות איור מבוססות מחשב קל מתמיד. עבור אמנים המדיום הוא מדיום לבחירה עבור מגוון סוגי עבודות שונות, כולל עיצוב גרפי, איור, צילום, וידאו, אנימציה ועוד.

כשמדובר בתוכנות האמנות והאיור הדיגיטליות הטובות ביותר

יש מגוון רחב של אפשרויות לבחירה. כדי לעזור לכם למצוא את התוכנית הנכונה, ריכזנו וסקרנו כמה מתוכניות האיור הדיגיטליות הפופולריות ביותר הקיימות בשוק כיום, כמו גם כמה אפשרויות משתלמות יותר.

כפי שהשם מרמז

האיורים מצוירים בעבודת יד, אך האמן מצייר על דף נייר ואז יוצר עותק דיגיטלי של עבודותיהם. המאייר הדיגיטלי דניס טולקישבסקי השתמש בתוכנית דוגמנות תלת-ממדית זו ליצירת יצירת אמנות מרהיבה ועוצרת נשימה זו של שפירית (למעלה). האמן צייר את המשטח הדיגיטלי ואז צייר הכל על הנייר במו ידיו – כישורי ציור.