לימוד היסודות של אקסל הוא רק ההתחלה למה שמצפה לך לפתור רבות מהבעיות היומיומיות שלך ולחסוך זמן. בבלוג זה תלמדו את יסודות אקסל למתחילים, ובמדריך זה תלמדו את כל יסודות אקסל למתחילים, כלי האקסל הפופולרי ביותר בעולם. למד כיצד לנווט עם Excel, להזין ולערוך נתונים, לכתוב נוסחאות, לבצע חישובים עם פונקציות Excel, לעבוד עם תרשימים ותרשימים, להשתמש בכלי נתונים של Excel ולהשתמש בתרשימי פאן ותרשימי פנל, ולבצע משימות אוטומטיות לאורך זמן – שמור פקודות מאקרו.

אם אתה מתחיל מוחלט ב- Microsoft Excel

אחת התחנות הראשונות שלך היא אתר Microsoft Office. לאחר מכן נסקור את היסודות של Excel שיעזרו לך להשתמש ב- Excel ולהשתמש בו. דרך נוספת ללמוד קיצורי מקשים של אקסל היא הצגת רשימה של אותם באתר מפתחי Excel. ניתן להשתמש ב- Excel גם במגוון דרכים שונות, כגון Excel ל- Windows, Excel 2.0 ו- Excel 3.1.

למידע נוסף על תכונות ונוסחאות של Excel

קרא סיפורי עבר, כולל מאמר זה ופרסום זה אודות Excel למתחילים ו- Excel 2.0. כדי ללמוד, ריכזנו רשימה של יסודות שימושיים רבים ב- Excel, המתוארים בקישורים שלמטה. אתה מתחיל מוחלט, ייתכן שתמצא גם כמה טיפים שימושיים באתר Microsoft Office. לקבלת עצות מועילות נוספות למתחילים, עיין במאמר הקודם שלנו בנושא טיפים וטריקים עבור Excel 3.1 ו- Microsoft Excel 1.5.

אם אתה רוצה לקבל את רוב המידע שאתה צריך במקום אחד, ואז קורס udemy בתשלום הוא שימושי. משאבי Excel ללימוד Excel עבור Excel ומשאבים עבור Microsoft Excel 2.0 ו- Excel 1.5.

אם אתה רוצה ללמוד כיצד לנהל מערך נתונים גדול ביעילות

זה אחד הטובים ביותר קורסים של Microsoft Excel עבורך. אם אתה משתמש אקסל ראשון, עליך לבדוק אם EzyLearn הוא בחירה טובה ותמורה טובה לכסף. האם אתה מעדיף להירשם לקורסי אקסל למתחילים בלבד ובהמשך להירשם לקורסי ביניים אקסל ומתקדמים באקסל, או מעדיף להירשם לשני הקורסים ולראות איזו הבחירה הטובה ביותר לקבל חומרי הדרכה לדוגמא? קורסים באקסל של מיקרוסופט הם הסיבה שבגללה תוכלו לקבל את כל קורסי ההכשרה הבסיסיים עד אקסל המתקדמים שלכם בחינם, לכן קיבלתי את זה. זה עוזר לי מאוד בהכשרה הבסיסית שלי, הכשרה מתקדמת והכשרה באקסל והיא דרך נהדרת להבין טוב יותר את Excel 2.0, Excel 1.5 ותכונות מתקדמות אחרות.

אם אתה חדש ב- MS Excel

קורס זה הוא המקום הנכון עבורך. Excel למתחילים מעניק לך את ההבנה והמיומנויות הדרושים כדי להפיק את המרב מ- Microsoft Excel. אם ברצונכם ללמוד אקסל מההתחלה, תוכלו לעבור קורס זה, מכיוון שהוא מהווה בסיס נפלא ללימוד התוכנית. מדריך דמה זה של Excel נותן לך את הבסיס שאתה מחפש.

בודק הנוסחאות של CFI Excel זה נותן לך את הנוסחאות החשובות ביותר לביצוע ניתוח ודוגמנות פיננסיות בטבלאות Excel שלך

נוסחאות אקסל אלה של נוסחאות Excel עבור אנליסטים פיננסיים ומומחים למודלים פיננסיים כאן בשבילך. הוא מספק לך רשימה מקיפה של כל הניתוחים והמודלים הכספיים שאתה מבצע בגיליון אלקטרוני של Excel, כמו גם את הנוסחאות עבורם.

עליך להכיר את כל הנוסחאות המתקדמות של Excel שחיוניות בכדי לדעת שמיומנויות הניתוח הפיננסי שלך מועברות לשלב הבא.

דף זה מציג בפניכם את הידע הבסיסי של Excel שיעזור לכם להשתמש בפונקציות ובנוסחאות ב- Excel

ישנן מאות פונקציות בהן אתה יכול להשתמש ב- Excel, אך מכיוון שאנחנו Excel למתחילים, הגבלנו את החשובים והבסיסיים ביותר. מדריך Excel זה למתחילים בחינם מלמד את יסודות הפונקציות הנפוצות ביותר. ישנן מאות נוסחאות ושילובים של נוסחאות אלה שניתן להשתמש בהן בטבלאות ה- Excel שלך.

מדריך בסיסי זה של אקסל שלב אחר שלב מכסה את יסודות היצירה והעיצוב של גיליון אלקטרוני בסיסי באקסל. הדרכה זו תביא אתכם לדרך עם Microsoft Excel, מבלי להגזים במונחים טכניים ובמונחים טכניים.

תקבל טעם מקדים של כל מה שנכלל באקסל מההקדמה לתכנות VBA

קורס זה הוא מדריך צעד אחר צעד לכל הנוסחאות והפונקציות המתקדמות של אקסל שאתה צריך בכדי לשלוט ב- Microsoft Excel. זה מלמד אותך 3 רמות של Excel, בהן תוכל לשלוט ביסודות שלב אחר שלב, פונקציות מתקדמות ב- Excel ותכנות אקסל עם V BA. ישנן שלוש רמות שונות ב- Excel למתחילים אם ברצונך להיות משתמש ב- Excel Power.