מי שהיה אי פעם במתחם כדורגל או באצטדיון, כנראה יראה את הקווים ואת הכרזות הגדולות והפרסומות על קירות האצטדיון.

בהשקעה קטנה באנרים נשלפים מאפשרים לך לפרסם לקבוצת היעד שלך ולמשוך תשומת לב יעילה

פתרון שיווקי נוקב. פרסום באנרים, הנקרא גם פרסום תצוגה, מורכב ממדיה תמונה סטטית או מונפשת ומוצב בדרך כלל מול אתר אינטרנט או בעמוד הראשון של האתר עצמו. מטרת פרסום הבאנרים היא לקדם את המותג שלך ולהביא מבקרים לאתר המארח שלך לאתר המפרסם. זה מושך מכיוון שהוא יכול לעזור ביצירת מודעות למותג, ליצור לידים ולפנות לקהל היעד שלך על ידי מתן אפשרות למבקרים להירשם לניוזלטר שלך או לניסיון בחינם לפני שהם לוחצים.

על ידי התאמה אישית של התוכן בבאנרים שלך, תוכל להציג אותם גדולים או קטנים במגוון גדלים, צבעים, צורות, גדלים וגדלים.

כרזות ויניל דו צדדיות חשובות כאשר אתה מציג את שני הצדדים של הבאנר שלך לקהל שלך

אם תעטפו את הכרזות שלכם מהתקרה, תלו אותם מחלון או השתמשו במעמד לתערוכה, כרזות דו צדדיות יעסיקו את הקהל בצורה יעילה יותר. כאשר אתה מדפיס כרזה גדולה כל כך, תראה לעתים קרובות מספר רב של אנשים מול הבאנר, כמו גם כמה אנשים מאחוריה.

משתמשים נמשכים אליו

באנרים מונפשים ומודעות העולות משמעותית על באנרים סטטיים. כרזות יריד סחר נשלפות מציגות מידע רב על החברה שלך, כגון המוצרים והשירותים שלך. יש פירוט מהיר וקל של ההתקנה וההתקנה והתצוגה פשוטה בלחיצה אחת בלבד.

מקווה שעצות אלו יעזרו לך ליצור ולהשתמש באנר אזעקה יעיל ולשפר את הכרזות שכבר יש לך באתר שלך

מההתחלה ועד הסוף ניצור איתך עיצוב באנרים מתגלגל באמצעות תוכנה מקוונת ועזרה מקצועית. כלי עיצוב מקוון זה מקל עליך ליצור את הבאנרים המותאמים אישית שאתה צריך. לאחר שהגשת את הגרפיקה שברשותך, המעצב שלך יכול לשלוח לך באימייל הוכחה לבאנר המותאם אישית שלך כדי ליידע אותך מה אתה מחפש.

אנו מציעים תצוגות חד-צדדיות והן דו-צדדיות, ואתה יכול להדפיס את הבאנר שלך על כל חומר שאנו מציעים. רוב הכרזות שלנו מודפסות ב 13 גרם. אנו מדפיסים כרזות בצד אחד של החומר ומדפיסים אותם בצד השני באותו חומר.

אם אתה זקוק לשלט שתוכל להעמיד עצמאי

מעמד באנרים הוא כל מה שאתה צריך. ניתן להשתמש במעמדי באנר, כמו מדרגות באנר נשלפות, במגוון דרכים, החל ממעמד חד צדדי למעמד דו צדדי ועד לכרזה שחוזרת על עצמה. אם הדגל שלך נשמר בקפידה ומאוחסן, הוא יימשך שנים רבות. כמה זמן באנר שלך נמשך תלוי בתדירות השימוש בו ואיך אתה מתחזק אותו, וכמה זמן אתה חושף אותו לשמש ולתנאי מזג אוויר אחרים. גשם קל לא משפיע באופן דרסטי על כרזה, אך שעות נוספות, כרזות שנותרו באזורים רטובים או שטופי שמש, יכולות לדעוך מהר יותר או להידרדר מהרגיל.

משיכת באנר אגרסיבית או קריעה עלולה לגרום נזק לבאנר שלך

לכן חשוב לשלוף אותו מהסטנד ברגע שאתה מציב אותו כאשר אתה טוען אותו מחדש מהבסיס. אל תשאיר את הכרזות שלך בחוץ בן לילה ואל תוציא אותם כאשר צפוי מזג אוויר גרוע. באנרים מסוימים יכולים להיות עקומים בעת טעינתם מחדש מביתן, כמו זה שלמעלה.

התמונה שלעיל מציגה כרזה גדולה מאוד בהתאמה אישית המשמשת בתחרות גלישה בסן קלמנטה, קליפורניה. יש כרזות שעובדות בחוץ מבלי להישבר, אך הכרזות נועדו לעמוד בתנאי חוץ כמו רוח, שמש וגשם.

בשנת 1635 נוספו למערכת מנצ'ו שמונה כרזות מונגוליות

וארבעה כרזות נוספות באותו צבע נוספו, גובלות באדום, ואילו הכרזה האדומה גובלת בלבן. בשנת 1642 נוספו שמונה כרזות סיניות ושני כרזות נוספות נמצאו כשלל, כך שבכתר יש 22 כרזות. הכרזה כל כך גדולה עד שהרגשת את הפנים שלך תכלת כשעמדת ליד זה.

שלישיית סגנונות הבאנר המתגלגלים מגיעים מאותה משפחה של כרזות הניתנות להארכה

אך לכל ענף ספורט יש בסיס שונה ותכונות ייחודיות. הם נקראים "כרזות מתגלגלות", בהן שולפים את הכרזה מהבסיס ליצירת כרזה. הלולאות ממוקמות ברדיוס של 2 עד 4 מטר, תלוי בגודל הכרזות. סוג אופקי של פרסום באנרים נקרא דירוג, ואילו באנרים אנכיים נקראים גורדי שחקים וממוקמים באתרים ובסרגל הצדדי.

בניגוד לבאנרים קונבנציונליים עשויים לוחות

בד או רשת, אלה כוללים לולאות כדי להקל על תליית הכרזה. טבעת מתכת עם לולאה – כרזות מנוקבות בפינות ובקצוות מאפשרות לתלות אותם מהחלק העליון של הקיר, התקרה, הגג או בניין רב קומות אחר. ניתן להתקין ולתלות את הכרזות הללו באמצעות מערכת תלייה רגילה כגון מסגרת תיל או מערכת כריכה וכריכה.