שמי סיריל, אני עובד כמדריך עבור CareerFoundry בניית אתרים ומסייע למפתחי אתרים מתחילים לגלות את היופי בתכנות תוך שהם שוקעים בעולם פיתוח אתרים והיבטיו הרבים. במהלך חיי המקצועיים מילאתי מגוון תפקידים כמפתח אתרים והשתמשתי במספר תהליכי פיתוח אתרים. מפתחי אתרים יכולים לעבוד בבית או כפרילנסרים, והמשימות והאחריות הספציפיות משתנות בהתאם לשאלה האם הם עובדים כמפתח ממשק, backend או מפתח מלא. בהתאם למצב הלקוחות והדרישות במקום העבודה שלך, זמן העבודה משתנה מיום ליום, משבוע לשבוע.

בארגונים ובחברות גדולות

צוותי פיתוח אתרים יכולים לכלול מאות אנשים (מפתחי אתרים) ולהשתמש בשיטות סטנדרטיות (מתודולוגיה זריזה) לפיתוח אתרים. בכל שלב בפיתוח אתרים, מתכנתים מתקשרים עם צוותים אחרים ומיישמים תכונות מעודנות המשמשות בפיתוח אתרים מותאמים אישית על בסיס יומי. בדומה לתהליך פרויקט עיצוב אתרים, תהליך ברור לפרויקטים ברשת ופיתוח משמעו שללקוח יש מושג על כל שלבי הפיתוח של האתר המתבצעים במהלך תקופת הפרויקט. המשמעות היא שמעצב אתרים צריך ליצור כל פרט ופרט בעיצוב ומה שהוא חושב שאתה כאסטרטגיה נפוצה לפיתוח אתרים.

אם אתה חדש בפיתוח אתרים או בעל עסק, עליך להיות מודע לצעדים העיקריים לפיתוח אתרים כדי להבין כיצד לעצב אתר. מחקר זה מיישם כל שלב בשלב פיתוח אתרים, כולל העקרונות הבסיסיים של עיצוב אתרים, תהליך העיצוב ותהליך הפיתוח של האתר.

אם אתה מעוניין לחקור HTML ולקבל תובנה מעמיקה יותר לגבי אופיו של מפתח אתרים

עליך להשתתף בקורס HTML למתחילים. לחלופין, אתה יכול לנסות קידוד אינטראקטיבי למתחילים, אשר נותן לך תובנה מעמיקה יותר לגבי היסודות של HTML, CSS, JavaScript, HTML5 ו- CSS. לאחר שלמדת את היסודות של וניל HTML / CSS ותוכל גם ללמוד JavaScript באמצעות כלים לפיתוח אתרים בצד הלקוח ולטבול בכמה מהכלים המתקדמים יותר כמו jQuery, AngularJS, ReactJS ועוד.

אם אתם עובדים או רוצים להיות מפתח אתרים

עליכם להבין את הסוגים השונים של פיתוח אתרים שמפתח יכול לשלוט בהם. אם אין לך מושג לגבי פרויקטים של פיתוח אתרים, מדריך זה אמור לתת לך את הידע לגבי פיתוח אתרים באופן כללי לפני שתחליט על שירות פיתוח אתרים מסוים. גם אם אתה מתחיל לגמרי בפיתוח אתרים, אנו ממליצים לך לעבוד על מודולי האינטרנט שלנו, המספקים מבוא מעשי לפיתוח אתרים, כך שלא תשכח אותם ברגע שתתחיל לעבוד על הפרויקט הראשון שלך.

כאמור לעיל

על מפתחי החזית והמפתח האחורי ללמוד שפות שונות, בעוד שמפתחי מחסנית מלאה חייבים להיות בעלי ידע בשתי השפות. עם זאת, כל מפתחי האתרים צריכים להיות מסוגלים להשתמש ב- HTML, CSS ו- JavaScript, אז התחילו ללמוד את שלושתם ותהיו מפתחי אתרים ראויים בפרונט.

CSS ממלא תפקיד מרכזי בפיתוח יישומי אינטרנט, גם בממשק הקצה וגם בקצה האחורי, כפי שניתן לראות מהדוגמאות לעיל.

שפע הכלים של פיתוח אתרים ותוכנות מהווים את הערימה ושומרים עליה פעילה כל הזמן, גם כשאין פיתוח אפליקציות אמיתי.

HTML

CSS ו- JavaScript מהדף נשלחים לדפדפן האינטרנט שם הם מנותחים, ניתנים ומוצגים בפני המשתמש. דוגמאות לתכונות – פיתוח אתרים עשיר כוללים HTML5, HTML6, JavaScript, jQuery, AngularJS ורבים אחרים. טכנולוגיה בסיסית זהה לא משנה איך אתה עושה את זה, אבל היא יכולה לכלול מגוון של טכנולוגיות שונות המכונות בדרך כלל "משימות".

למעשה, מפתחי אתרים רבים ומעצבים מתעלמים משלב זה במהלך תהליך פיתוח האינטרנט. עם זאת, לא צריך להיות צורך לאבד לקוחות כדי להבין שזהו הצעד החשוב ביותר להפוך למפתח אתרים מצליח.

אם המטרה הסופית שלך

היא להיות מפתח אתרים נהדר, אתה צריך להשקיע קצת זמן בשליטה בכישורים אלה. השלב הראשון בקריירה בפיתוח אתרים הוא לימוד השפות, הספריות והמסגרות הדרושים. כדי להבין מיהו מפתח אתרים, חשוב לדעת מי הם שלושת סוגי המפתחים העיקריים. ישנם שלושה סוגים שונים של מפתחי אתרים, כל אחד עם כישוריו שלו, כך שעליך להחליט למי מהם תרצה להפוך. הסוג הראשון של מפתח שתהיה הוא החשוב ביותר, מפתח אפליקציית האינטרנט.

אזור פיתוח האינטרנט מחולק לטכנולוגיות הפונות למשתמש

חזית, backend ו- backend. שלוש רמות אלו מהוות בסיס לכל פיתוח אתרים, ויש שני סוגים שונים של פיתוח חזיתי (המכונה גם פיתוח צד לקוח) ופיתוח אחורי, המכונה גם פיתוח צד שרת. לסיכום, Frontend ו- Backend (טכנולוגיות מסדי נתונים) עובדים יחד על מנת לפתח ולהפעיל יישום אתרים פונקציונאלי לחלוטין. ניתן לחלק את פיתוח אתרים לשלושה תחומים עיקריים: קדמי, אחורי וצד, או קדמי וצד.