הפעם הראשונה בה יצירת אתר וורדפרס אינה קשה כמו שחושבים. יצירת אתר אישי או אתר מסחר אלקטרוני נעשית באמצעות פלטפורמת ניהול תוכן (CMS) של דרופל והיא קלה כמו הגדרה. ניתן גם להשתמש בוורדפרס לאתרים עסקיים, להקים תיק עבודות מקצועי ולבנות אתרי מסחר אלקטרוני.

אם ברצונך ליצור בלוג או אתר אישי

תוכל למצוא כלים לניהול אתר הוורדפרס שלך ולהתאמה מהירה. תסתכל על הנושאים הטובים ביותר בתיקי WordPress עבור אתרי עסקים ומסחר אלקטרוני וההשראת הבחירה שלנו באתרי WordPress הטובים ביותר. עבור אתר עסקי מעניין יותר, אנו יכולים להשתמש במגוון נושאים ועיצובים שונים כגון WordPress, HTML5, CSS3 ו- JavaScript כדי להפוך את האתרים העסקיים שלך למרתקים ומעניינים יותר.

אנו נראה לך כיצד ליצור אתר באמצעות WordPress

שהיא ללא ספק השיטה הפופולרית ביותר ליצור אתר. בתנאי שיש לך הבנה טובה של HTML5, CSS3 ו- JavaScript והכלים העומדים לרשותך, תוכל ליצור את האתר שלך באמצעות WordPress. כעת, כשתדעו את היסודות של וורדפרס, כמו כיצד להתקין את וורדפרס ולהחיל ערכת נושא בהתאמה אישית, תוכלו לדעת ליצור אתר וורדפרס.

אם אתה עדיין לא מתחיל את האתר שלך, אנא קרא את המדריך שלנו לבניית אתר עם WordPress. אם כבר למדתם כיצד ליצור אתר וורדפרס למתחילים, יש לכם אתר מן המניין שמוכן לשימוש מיידי.

אנו מלמדים אותך ליצור אתר מקצועי עם WordPress

מההתחלה ועד הסוף, ללא עלות. מדריך זה מספק לך מדריך שלב אחר שלב כיצד יצרנו את האתר שלנו WordPress Elementor ב- WordPress DreamHost. לאחר התקנת וורדפרס, יש לענות על כמה שאלות הנוגעות לדומיין שבו ברצונך להשתמש, לספרייה בה רצית להתקין את וורדפרס ולשם האתר שלך. בהמשך ההדרכה נעבוד דרך לוח המחוונים של וורדפרס עד לסיום הגדרת האתר.

ישנן מספר דרכים ליצור אתר ואתה יכול ליצור כל סוג של אתר באמצעות WordPress, בין אם אתה מעדיף וורדפרס על פני אתרים אחרים או פלטפורמה העומדת לרשותך.

על ידי שילוב הכוח של וורדפרס עם תוסף Elementor Page Builder

תוכלו ליצור אתר שנראה נהדר וכולל את כל התכונות הדרושות לכם מבלי שתצטרכו לשכור ספק שירותים לבניית האתר מאפס. על ידי שילוב של וורדפרס עם כמה תוספים פשוטים, כגון Elementor – Page – Builder – Plugin ו- WordPress – Page – Builder – Plugin, אנו יכולים להתחיל ליצור דפי אינטרנט מבלי לכתוב קוד בודד, ולשלב את כל הכוח של WordPress עם Element או התוסף Page Builder. בקיצור, כל מי שרוצה שיהיה לו אתר קל לתחזוקה והתאמה אישית גבוהה צריך ללמוד כיצד לבנות אתר וורדפרס. זהו משאב נהדר למי שרוצה ללמוד עוד כיצד לבנות אתר מותאם אישית, כיצד לנהל ולבצע אופטימיזציה של הפונקציות של אתר וורדפרס וכיצד הוא פועל. עכשיו שאתה יודע קצת על היסודות של וורדפרס, העוצמה של תוסף Elementor Page Builder ותוסף WordPress Page Builder, כמו גם כמה תוספים אחרים ליצירת אתרים מותאמים אישית, עכשיו אתה יודע ליצור אתר בפחות מ דקה מבלי להזדקק לספק שירות או למומחיות טכנית אחרת.

זהו ההדרכה האולטימטיבית למתחילים בוורדפרס המלמדת אותך כיצד לבנות אתר WordPress מקצועי בתהליך שלב אחר שלב

מאמר זה מיועד למי חדש ב- WordPress אך הוא משתמש קבוע שרוצה ללמוד כיצד להפעיל אתרי וורדפרס בצורה הטובה ביותר. זהו הראשון מבין מספר הדרכות מקיפות שלב אחר שלב אשר ידריכו אותך בתהליך יצירת אתר וורדפרס המאובזר בכל הכלים הדרושים לך כדי להרחיב את האתר שלך. הצעדים שאתה צריך לנקוט כדי ליצור אתר וורדפרס זהים בערך עבור כל פרויקט.

אמנם קל להתקין ולהגדיר את וורדפרס

אך הכלים הדרושים להשלמת האתר שלך קלים יותר לשימוש. אם אתה בונה אתר וורדפרס מאפס, כדאי לך להתחיל את האתר באמצעות כלי הבנייה SiteGrounds. אין תוספים שאתה צריך כדי ליצור את אתר האינטרא-נט של WordPress שלך מכיוון שאתה יודע שזה הכלי המתאים עבורך.

עליך לאבטח את האחסון מצד שלישי

כדי להפעיל את אתר הוורדפרס שלך באינטרנט. אתה יכול לקנות שם דומיין ואחסון אתרים, לקנות ערכות נושא של וורדפרס שתוכננו מראש ולהתקין את וורדפרס כדי להקים את האתר שלך בתוך דקות. ישנן גם תוכניות אירוח ספציפיות לורדפרס, בהן חברת האחסון וורדפרס התקינה עבורך ותוכל לטבול את עצמך ישירות בלוח המחוונים של וורדפרס כדי לעבוד באתר שלך. לאחר שעברתם לספק אירוח, תוכלו להעביר אתר וורדפרס בקלות לספקי אחסון אחרים כמו אמזון, גוגל ומיקרוסופט.