בניית עלייה התמקדה בלוגו בהשראת תחרות של 99 עיצובים עבור חברת פלדה שרצתה לוגו מודרני ומעודן שיסמל את עסקיה. אנו נוקטים בגישה מסורתית יותר, אך שלוש שורות פשוטות מעבירות הרבה יותר משם החברה או הלוגו עצמו.

לוגו הבנייה PSD

הוא לוגו רקע בהיר המאפשר להדפיס את סיסמת חברת הבנייה כחלק מהלוגו. הלוגו מעוצב עם עקרונות עיצוב מינימליסטיים המאפשרים לנו לשמור על אלמנטים ספורים בלבד כדי להביע את המסר. כמעצבי לוגו אנו מנסים לעצב לוגואים בעלי אלמנטים מפתיעים עבור הצופה.

אנו ממשיכים לפתח את הרעיונות הטובים ביותר עד שיהיה לנו רעיון לוגו איתן הבולט ומוכן להפוך ללוגו של חברת הבנייה. לאחר שסיימנו בהתאמה אישית ומרוצים מהמראה המוגמר, ניתן לבצע את הלוגו לעולם.

התשלום היחיד שאנו משלמים הוא תבנית לוגו עיצוב אותה ברצונך להוריד ולהשתמש כ לוגו החברה שלך. אם אתה משלם רק דמי מעצב סמלי, תוכל לשכוח מגישה לקבצי לוגו ברזולוציה גבוהה ולהתחיל למתג את החברה שלך באופן מיידי.

אנו משתמשים בתבנית הלוגו שלנו בעבודת יד, כך שתוכלו להוריד את התבנית כקובץ וקטורי ואז להשתמש בה כלוגו חברה תוך מספר שניות.

בדפדוף באוסף הנרחב שלנו תוכלו לגלות רעיונות שונים ללוגו הבניין מבלי לדאוג לתשלום

אם יש לך תקציב של קצת יותר מ- $ 200 – $ 500, אנו יכולים גם לצבור את הלוגו שלך בקבוצות גדולות. שכרו אחד מהמעצבים שלנו או מעצבי הקהל ותוך מספר שעות תקבלו קונסטרוקציות ועיצוב לוגו בהתאמה אישית ממעצבים מכל רחבי העולם. עיין במדריך העלויות שלנו לעיצוב לוגו כדי לקבל מושג טוב על עלות שכירת מעצב גרפי עצמאי או שכח מזה.

חברות בנייה שעסקו זמן רב ומחפשות לוגו להחלפת הישן שלהן יכולות להשתמש בלוגו שלנו בחינם או בחינם

אם אתם חברת בנייה המעוניינת בלוגו כזה, האפשרות הקלה ביותר היא לשכור מעצבים גרפיים רבים שיעבדו עם הלוגו עבורכם. הפיתרון התחרותי והמשתלם ביותר הוא שימוש בשירות הלוגומייקר המקוון שלנו, המסייע לך לתכנן כל מיני שירותי בנייה ולוגואים לחלוטין ללא עלות.

עם גאוני הלוגו שלנו ליצרן DIY, תוכלו ליצור קבוצת לוגו מקצועית תוך מספר דקות בלבד. אנו עובדים עם מעצבי לוגו בודדים כדי לעצב עבורך סמלי לוגו וליהנות מכישורים מקצועיים שלא עולים לסוכנות דבר.

מוזר ומשונה

לוגו הבנייה המהנה הזה עובד ממש טוב לעסקים קטנים ולחברות שמחפשות יצירתיות, משהו בחוץ – לעבוד שם. חברות בנייה חדשות המחפשות את הלוגו הטוב ביותר לעסק שלהן יכולות להשתמש בלוגו הבניין שלנו. על ידי הפיכת עיצוב הלוגו המקצועי שלנו להשקעה משתלמת, תוכלו לעזור לחברתכם להתבלט מהקהל.

זה נראה כאילו העתקת את הלוגו של חברת בנייה אחרת

אך וודא שעיצוב הלוגו שלך מקורי וייחודי. כלי העיצוב שלנו עם לוגו החברה יוצרים עבורך זהות ייחודית שבולטת ומעבירה לך מסר. הקפד לא להעתיק שום לוגו חברה אחר ולהפוך את הלוגואים שלך לדומים, מה שעלול להיות בעל השלכות משפטיות.

כשאתם בוחרים לוגו

כסף על השולחן, לכן וודאו כי העסק שלכם מרוויח את ההשקעה שלכם בכך שהוא מעוצב עבורכם לוגו מקצועי. אם אתם מחפשים לוגו של בניין תקציב, חפשו 99designs.com או DesignCrowd. התקשר אלינו אם אתה מוכן להשקיע במערכת המיתוג המקצועית שלנו.

סמלי בנייה כמו אלה הם פריטי עיצוב מעוררי השראה

וכדי לעזור לכם לקבל השראה לפרויקט הבא שלכם, חשבנו שנוכל לאצור רשימה של סמלי לוגו מדהימים של חברות בנייה שעשו היטב. אלה רק חלק מהלוגואים שהעניקו לנו השראה כשרצינו לוגו לעסקי הבנייה או לסטארט-אפ שלנו. קיבלנו השראה מעבודתם ונשארנו בהשראת היצירתיות והיצירתיות שלהם בפרויקטים הבאים שלנו.

הסמלים של חברות הבנייה לעיתים קרובות נועזים וגבריים ויש להכירם בקלות כ לוגו חברות. מבניים – צורות סאונד מתאימות היטב לבניית לוגואים, מכיוון שהם מייצגים את זהות החברה כמו גם את מטרות עסק הבנייה או הקמת חברה.

לוגו הבנייה של EPS

הוא בעצם קובץ וקטורי שעובדות חברות הבנייה עבור הלוגו שלהן. בחברות קטנות יותר, הלוגו מעוצב על ידי צוות מעצבים מצוות העיצוב שלהם ולא על ידי מעצב חיצוני. הלוגו של חברות הבנייה הוא חלק גדול מכל תהליך עיצוב הלוגו של החברה.