בימים ההם היה כדאי לתכנת מחדש אתר מאפס, אך הימים בהם לקח למעצב או מפתח אתרים יקר ליצור אתר פשוט פשוט חלפו. כיום, כמעט כל המפתחים והמעצבים המקצועיים משתמשים בשילוב של תוספים, ערכות נושא, בוני אתרים וכלים אחרים כגון תוספים ועיצובים כדי ליצור אתרים. בעוד שגם מעצבי אתרים מקצועיים יכולים ליצור כל סוג של אתר עם תוספים או ערכות נושא של וורדפרס, יוצרי דפי אינטרנט כמו וורדפרס משתמשים בהם לעתים קרובות לבניית אתרי האינטרנט שלהם או אפילו לנושאים מותאמים אישית משלהם.

בדרך כלל מתחילים בעיצוב שמספק יוצר האתר

אותו תוכלו להתאים אישית לצרכים שלכם בעזרת עורך האתר האינטואיטיבי. אתה יכול גם להשתמש בבונה דפי אינטרנט גרור ושחרר אינטואיטיבי כדי ליצור עיצוב אתרים מותאם אישית משלך או לכתוב תוכן בעמוד אינטרנט משלך מאפס. בוני דפי אינטרנט זרוקים משמשים מעצבי אתרים מקצועיים רבים, בוני דפי אינטרנט ומפתחי אתרים וניתן להתאים אותם כך שיתחיל באותו עיצוב בסיסי כמו זה שאתה מחפש, אך עם כמה שיפורים.

עליכם לבחון את תהליך יצירת האתר מנקודת מבטם של מעצב אתרים, יוצר אתרים או מפתח אתרים.

התהליך יכול להיות מכריע

במיוחד אם אתה בעסקי מסחר אלקטרוני כגון סחר מקוון, עיצוב אתרים או פיתוח אתרים. התהליך המדויק של יצירת אתר אמנם משתנה בהתאם ליוצר האתר שתבחר, אך כל שעליך לעשות הוא להפעיל את יוצר האתר ובדרך כלל פעל לפי ההוראות שהכלי עובר בראשך. בין אם אתה משתמש בבונה דפי אינטרנט ובין אם לא ליצור דפי אינטרנט שלך, ההוראות שלך תלויות בבונה דפי האינטרנט שבחרת. בסופו של דבר, זה תלוי איזה אתר – יוצר ואינטרנט – מתאים לך. החיפוש אחר בונה האתרים הטוב ביותר תלוי בצרכים הספציפיים של כל מפעיל אתרים, אך בין אם מדובר במעצב אתרים, מפתח, קמעונאי מקוון או אפילו מפעיל אתרי מסחר אלקטרוני, התהליך לרוב מכריע.

בחר את סוג פלטפורמת האתר ליצור את האתר שלך

לרכוש שם דומיין, להתקין את WordPress, להגדיר את ההגדרות ולהתחיל לבנות את האתר שלך. ישנם יוצרי אתרים המציעים אתרי תת-דומיין בחינם כמו Weebly, אך ייתכן שתרצה לעבור לתוכנית בתשלום או לשדרג את הדומיין שלך. עליכם לעבור לדף אירוח הוורדפרס של DreamHost ולבחור את התוכנית המתאימה לכם. לאחר שרכשת את שם הדומיין שלך, התקן והגדר את ההגדרות ותרצה ששם דומיין מותאם אישית יתחבר ליוצר האתר שלך ולאתר שאתה בונה. ברגע שמיושם את הרעיון שלך, הגיע הזמן לבחור כלי שיעזור לך לבנות את אתרך במהירות ובקלות ככל האפשר. בונה האתרים של HostGator נועד להוציא מהידיים חלק ניכר מעבודות בניית האתר, תוך כדי התאמה אישית של החלקים הנחוצים לך כדי לייחד את האתר. אנו מציעים בניית אתרים עוצמתית, קלה לשימוש ומופעלת, המסייעת לך ליצור אתר מותאם אישית תוך מספר דקות.

אם תלמדו לבנות אתר מאפס

תדעו אילו כלים, כמו בונה האתרים שלנו או וורדפרס, שימושיים יותר עבורכם. באפשרותך להרחיב את הפונקציונליות של האתר שלך ולהתאים אותו אישית להעדפותיך. לימוד יסודות ה- HTML מועיל ביותר אם אתה קובע כיצד לעדכן את האתר לפי הצורך ולהפעיל אותו בכל פעם שאתה מפעיל ומעדכן אותו.

אתה צריך לקנות שם דומיין ואירוח אתרים

כדי להתקין את וורדפרס ולבנות עליו את האתר שלך. אם ברצונך לבנות אתר פשוט ויפה תוך מספר דקות, קשר מתמיד עם בונה האתרים שלנו הוא בחירה טובה. אתה יכול גם להתחיל לעבוד עם WordPress עם Bluehost אם אתה רוצה לבנות אתר עם בונה האתרים הטוב ביותר.

השלב השלישי בבניית אתר הוא רכישת שם דומיין והקמת אירוח אתרים. כדי ליצור אתר קטן, אתה זקוק לתקציב עבור שמות דומיינים ואירוח אתרים.

בהשוואה לאירוח אתר משלך

הרבה יותר יקר ליצור אתר מאתר צד ג 'מכיוון שהוא מנסה לגרום לך להוסיף מספר תכונות שאולי אינך זקוק להן. במקום לשלם אלפי דולרים עבור העסקת מפתח אתרים, תוכלו להשתמש בבוני האתרים המציעים ממשק גרור ושחרר פשוט לשימוש, לבניית אתר משלכם בתשלום חודשי קטן. לאחר שהחלטת באיזה בונה אתרים אתה רוצה להשתמש, כל שעליך לעשות הוא להירשם ולפתוח חשבון כדי ללמוד כיצד להקים את האתר שלך. לפני שתחליט לקנות שם דומיין ושירות אירוח אתרים, אתה צריך תוכנית.

הדבר הראשון שעליך להחליט

הוא האם ברצונך ליצור את האתר שלך עם בונה אתרים, שירות אירוח אתרים או שירות עיצוב אתרים מקצועי. פתרונות רשת מאפשרים לך לבחור אם ליצור דפי אינטרנט משלך או לבחור במקום זאת בשירותי עיצוב אתרים מקצועיים.