כדי ללמוד עוד על המשמעות של עבודה בעיצוב גרפי וכדי להבין טוב יותר כיצד לעשות זאת נכון, ישבנו עם אחד המעצבים הגרפיים המוערכים בעולם ללמוד הכל. אנשי מקצוע יצירתיים, המשמשים לפתור בעיות ולתקשר רעיונות, משמשים לעתים קרובות כמונח גג של אנשי מקצוע יצירתיים. כאשר משווים בין שני גרפיקאים או מעצבים גרפיים, הם שואפים להשתלב יחד בכדי להשיג את אותה מטרה, כגון עיצוב מוצר או זהות מותג, כמעצב גרפי או מעצב חזותי. כדי לתקשר זאת, ראו בהם מעצבים חזותיים המתמקדים במראה ותחושה של מוצרים וזהות המותג.

מעצבים גרפיים תמיד צריכים לכלול קישור לאתר או לתיק בקורות החיים שלהם, אומר מקדוגל. בשלב מסוים, מעצב גרפי יציג גרסה של עבודתו הדיגיטלית ויבקש משוב על אלמנטים מסוימים בעיצוב.

ואם ישנם תחומים אחרים בעיצוב גרפי שמעניינים אותך, לא יזיק לגלות במה אתה רוצה להתמחות.

אפשרות נוספת

היא להיכנס לעיצוב גרפי על ידי השתתפות תוכנית רשמית לעיצוב גרפי מקוון. בהתאם לתחום הגרפיקה שאתה מעוניין להמשיך, קורסים בתכנות מחשבים וקורסים דומים אחרים הנמצאים באמנויות היפות של תוכנית לעיצוב גרפי, כמו גם קורסים אחרים עשויים להיות בתכנית הלימודים. אם אתה מתחיל בעצמי, מכיר למידה מקוונת, בעל כישורי מחשב טובים למדי ורוצה לחקור את תחום העיצוב הגרפי בכללותו מבלי להתמקד בו, עליך לעבור קורס אוטודידקט בעיצוב גרפי. אתה יכול לדבר עם מעצבים, פרופסורים או מומחי מחשבים אחרים, אך עליך לבצע מחקר משלך בכדי לברר איזו תוכנת מחשב מתאימה ביותר למעצב גרפי וכמה יעלה לך הדרישות לעיצוב גרפי טכני.

מעצבים גרפיים יכולים להתמחות גם במגוון תחומים אחרים של עיצוב גרפי

כגון עיצוב אתרים או פרסום גרפי. אם אתה מטפס בסולם הקריירה, התואר אולי יותר ממוקד, אבל זה לא בהכרח הבחירה הטובה ביותר עבורך. אם אתה מעדיף ליצור דפי אינטרנט או לערוך פרטים, ייתכן שגם העיצוב הגרפי לא ימצא חן בעיניך. אם ברצונך להיות מעצב גרפי, עליך להכיר את תוכנת העיצוב הגרפי ואת העבודה שתייצר.

מומחיות בתוכנות העיצוב הגרפי העדכניות ביותר

היא גם מכריעה, במיוחד באוספי התוכנה הנמצאים בשימוש נרחב כמו Adobe Photoshop, Adobe Illustrator ו- Microsoft Word. מרבית המעצבים הגרפיים יכירו לפחות אחד או שניים מהנושאים הללו, ומעסיקים פוטנציאליים יראו אותם בקורות החיים שלהם. כשמדובר בתוכנה, Microsoft Office, Word, Excel, PowerPoint, Photoshop ותוכנות פופולריות אחרות הן עמודי התווך של עולם העיצוב הגרפי. המחשב הדרוש לך משתנה בהתאם להעדפותיך, אך רובם עובדים היטב במחשב שולחני.

אם יש לך הכשרה נכונה, חשוב שיהיה לך תיק עבודות טוב כדי להראות למעסיקים פוטנציאליים שאתה יכול לקבל עבודה בעיצוב גרפי. אם תיק העיצוב שלך הוא גורם גיוס מרכזי, הוסף תואר לעיצוב גרפי לקורות החיים שלך, כך שלא תשכח בתהליך הגיוס.

התמחות מאפשרת למעצבים גרפיים שאפתנים לעבוד עם מעצב ולחוות את תהליך העיצוב מהקונספט ועד לסיומו

זה מציע להם את האפשרות לחוות תהליכי עיצוב הן רעיונית והן לאחר סיום תוכנית עיצוב. מעצבים גרפיים יכולים להשתמש בניסיונם כדי ללמוד עוד על האזור תוך שמירה על כישוריהם רלוונטיים לשוק העבודה הנוכחי שלהם.

חלק מהמעצבים הגרפיים עובדים גם כמעצבים גרפיים ומאיירים, אך ישנם מעצבים אמנותיים יותר וטווח עבודתם יכול להיות רחב למדי. מיומנויות ואפליקציות חופפות אלו מקלות על מציאת מעצב גרפי שעובד גם כמעצב גרפי או מאייר.

ישנם מעצבים גרפיים עצמאיים למדי, אך מעצבים גרפיים רבים עובדים באופן עצמאי או עובדים גם הם לבד. מי שעובד בחברות מיוחדות לעיצוב גרפי, עובד יותר מעמיתיהם כמעצבים גרפיים או מעצבים גרפיים, ורבים מהם עובדים באופן עצמאי.

למעצב חוויית המשתמש תפקיד שונה מזה של המעצב החזותי מבחינת תפקידו כמעצב גרפי. מעצבים חזותיים משמשים כמעצבי ממשקים לעניין ממוקד משתמש, כגון עיצוב ממשקי משתמש, ממשקי משתמש או חווית משתמש.

מעצבים גרפיים המתמחים בפרסומים עובדים עם מו"לים ומוציאים לאור ליצירת טיפוגרפיה שנבחרה בקפידה ויצירות אמנות נלוות

כולל צילום ואיורים גרפיים. מעצבים גרפיים עובדים על אלמנטים ומבנים עיצוביים כדי להעביר מסר ויזואלי או מותג לחברות כדי למכור מוצרים או שירותים. מעצבים המתמחים בעיצוב גרפי של זהות חזותית פועלים ליצירת מותג או אישיות המייצגת את זהות החברה, כמו לוגו, עיצוב לוגו, שם מותג או לוגו.