הקדמה: הפודקאסט הפך למדיום פופולרי לשיתוף סיפורים מצחיקים, סיפורים מוזרים וכל דבר שביניהם. אבל מה שהתחיל כדרך דברים ליהנות קצת הוביל לכמה מדהימים. בין אם אתה מאזין פודקאסטים חדש או מישהו שהיה בסביבה, קל לראות איך פודקאסטים יכולים לעזור לעסק שלך לצמוח. ועם כל כך הרבה אפשרויות זמינות היום, אין תירוץ לא לנסות.

התוכנית עוקבת אחר חייהם של שני בחורים, טים ואנדי, כשהם מנסים להצליח בעולם ולמצוא אהבה. הם קצת מוזרים אבל בעיקר נורמליים – עד שאחד מהם תופסת אותם והעניינים משתגעים!

התוכנית מוזרה.

התוכנית היא תוכנית טלוויזיה שבועית שעוסקת בדברים מוזרים. זה מוזר, מצחיק ולפעמים אפילו מלמד. התוכנית קיימת מאז 1978 ונמצאת כעת בעונתה השביעית.

התוכנית עוסקת בדברים מוזרים.

אירועים ונושאים מוזרים הם קשורים מוקד המופע. לדוגמא, פרק כיצד קבוצת אנשים הצליחו להגיע בזמן ולחוות תקופות שונות מלבד להזדקן. בנוסף, היו פרקים שעוסקים בברוחות רפאים, חייזרים, ניסויים במסע בזמן השתבשו וניסויים בלתי מוסברים אחרים.

אנחנו צוחקים על הבורסה.

אחת המטרות של התוכנית היא להצחיק אותך. בפרקים רבים אנו מדעיים אפילו מדוע מניות עולות או יורדות (ולפעמים מתבדחות על כך), כמו גם איך החברה שלנו מטפלת בכסף ובפיננסים. אנו גם מנסים לספק מידע שעשוי להועיל למי שמעוניין ללמוד עוד על שוק המניות והתעשייה הפיננסית בכלל.

התוכנית מצחיקה.

התוכנית היא תוכנית קומית המשודרת ברשת הטלוויזיה ABC. התוכנית מורכבת משישה פרקים היא מוצגת בדרך כלל בימי שלישי בשעה 22:00 EST. התוכנית מצחיקה כי היא מוזרה, ורבות מהבדיחות מבוססות על אירועים אקטואליים או תרבות פופולרית.
לעיתים התוכנית מאחרת אמנים ואנשי בידור מתחומים שונים כמו קוסמים, ליצנים ואפילו
אמן חושים.

התוכנית מצחיקה כי היא מוזרה.

הרבה מהבדיחות בתוכנית מבוססות על אירועי אקטואליה או תרבות פופולרית, מה שהופך אותה לאבסורד על גבול אבל גם מאוד מצחיק. דוגמה אחת לשם הייתה כאשר סטיבן קולבר הופיע בתוכנית ושיתף את מחשביו על השבעתו של הצהרת. התוכנית עוסקת גם הומור פוליטי לא תקין, שלעתים קרבות בה מוביל לצחוקים.

אנחנו צוחקים על הבורסה כי היא מוזרה.

 

לשוק המניות יש הרבה מה לעשות עם כמה מצחיקה התוכנית יכולה להיות. סטיבן קולברט האיר את הסוחרים העולמיים בכמה שעות שגרמו להם במחזור שעות על שעות בסשן שוק מדומה (צפו למטה). ההשתולות הזו זיכתה אותו בצחוקים רבים מצד הצופים והמבקרים כאחד!

טיפים לתוכנית.

אחד הדברים החשובים ביותר שאתה יכול לעשות כדי להפחית את הסיכון לכעוס בטיול שלך הוא בטוח שאתה מצחיק. אם אתה בטוח שאתה רוצה את הטיול עם רושם ראשוני טוב, צפה בכמה סרטונים מצחיקים לפני עוזב את הבית. בנוסף, הקפידו לשמור על הגישה שלכם בזמן נסיעה – כעס ותוקפנות יכולים להרוס במהירות כל חווית חופשה לעצמכם וגם גבוה.

היה בטוח.

הדבר השני צריך לעשות כדי לקבל חיובית חיובית. ודא שאתה מודע לסכנות שעלולות להתרחש הנסיעה, ונקוט כדי למנוע תקריות פוטנציאליות. הימנע משתייה ונהיגה, שימוש בסמים או סיגריות בזמן חופשה ושימוש באמצעי תחבורה לא בטוחים (כמו הליכה או רכיבה על אופניים).

אל תכעס כשהבורסה קורסת.

אם נשאר נכשל, זכרו שתמיד אפשר לצחוק בזמנים כל קשים – גם אם הבורסה מתרסקת! כשדברים קשים, מצא משהו מצחיק שיעזור להאיר את מצב הרוח שלך וימנע ממך להיות מוטרד מדי. ואל תשכחו: אל תכעסו כשהבורסה עולה! פשוט תהיו רגועים ותהנו – זה מה שעוסק בטיולים!

סיכום

ההצגה מצחיקה ובטוחה. זה יכול לעזור לך לצחוק בקול הפעלת החלטות פיננסיות טובות יותר. אם אתם מחפשים משהו שיבדר אתכם, שוק המניות הוא המקום המושלם להתחיל בו. היזהר לא לכעוס כשדברים משתבשים – זה באמת יכול להרוס לך את היום.