המושל ג'יי אינסלי הודיע על סדרת הגבלות ארצית של שבועיים, ומספר המקרים הכולל עלה על 13 מיליון מאז ינואר, אז דווח על הזיהומים הראשונים בארצות הברית. המגבלות החדשות באות כאשר וושינגטון רואה עלייה מתמדת במספר המקרים ביום, כאשר המקרה הממוצע למדינה הוכפל בשבועיים האחרונים. התובע הכללי של מדינת וושינגטון, בוב פרגוסון (די-סיאטל), הוציא היום צו חירום חדש המספק פגרה ממוקדת לשלושה שבועות להכיל את שיעור ההדבקה בעלייה המהירה של COVID-19.

זה עולה על ימי האביב של המגיפה

כאשר המספר היומי ירד מתחת ל 100,000, ועולה בהרבה על המספר הכולל של המקרים בארה"ב בשלושת החודשים הראשונים למגיפה. בקש מהחברים והמשפחה שלך להתמודד עם האתגר הזה ולבדוק מדי חודש כדי לוודא שאתה שומר את ההפקדות שלך. אם אתה נקלע לפיגור, התעדכן או השתמש בכסף הנוסף כדי להקדים שבוע קשה.

כדי לעזור לך לעבור את החודשים הקרובים, הורד עכשיו את מדריך ההריון שלנו, הכולל מידע על תזונה, ביקורים לפני הלידה ועוד. אם אתה חושב שאתה רואה הרבה דם, פגם שנמשך יותר מיומיים, או שיש לך זיהום כלשהו, פנה לרופא בהקדם האפשרי אם יש לך חששות. התקשר לרופא שלך בטלפון 1-888-222-7233 או למשרד הרפואה המקומי שלך בכל עת אם חשבת שיש לך בעיה או שאתה פשוט לא בסדר. הנחיה זו ניתנת בתגובה לתוכניות ביטוח אבטלה, שבדרך כלל מגיעות מספר שבועות לאחר שינוי החוק, אך לא תמיד.

כדי לעמוד בלוח הזמנים, היית מבקש תשלום עבור שבוע 3 ביום הקובץ הפתוח, ואם אתה מתגעגע לימי משלוח אחרים מאשר חמישי, שישי, שבת או ראשון, אתה צריך לנסות לבקש תשלום בהקדם האפשרי . אם אינך מבקש תשלום בתאריך הגשתך המיועד, אך תאריך הרישום הפתוח שלך הוא יום חמישי או שישי (או שבת), תוכל לבקש תשלום בשבוע הרביעי. מכיוון שביקשת שבוע מעודכן מחדש, אנו מבקשים ממך לתארך אותו באותו יום לתאריך הרצוי (למשל יום חמישי).

עליך להתקשר לטל-סנטר בטלפון 800-939-6631 לפני שתוכל לבקש תשלום שוב. אם תבחר באפשרות "לא", אינך יכול להגיש בקשה לתשלום רטרואקטיבית תוך שבוע, אך עליך להתקשר לטל-סנטר או להתקשר למוקד החי חינם שלנו בטלפון 1-877-788-4357.

זה יכול לארוך בין ארבעה לשישה שבועות עד שתביעת השבועיים הראשונה תאושר ועד שלושה שבועות עד שתביעה השנייה בת השבועיים תאושר.

לדוגמא

אם אתה מבקש תשלום ביום שני, התשלום הבא צריך להתבצע ביום רביעי, שבוע 1. היית מדלג על יום שני הבא (שבוע 2) ואז מבקש תשלומים ביום שני בשבוע 3, ואז דלג על יום שלישי (שבוע 4) וכן הלאה. אם ביקשתם תשלומים בשבועיים הראשונים של השבועיים האחרונים, עליכם לבקש את התשלומים הבאים שלכם בסוף כל שבוע. את התביעה המקורית יש להגיש לפחות שלושה שבועות ממועד התשלום האחרון ועליה להיות בתוקף לא יאוחר משלושה שבועות לאחר הגשת התביעה המקורית.

אם אינך מבקש תשלום ביום הקובץ הפתוח בשבוע

עליך לדלג על יום רביעי הבא ולשכוח לדווח עד יום רביעי בשבוע השלישי. זה מועיל אם ברצונך לעבור את המסלול האוטומטי, מכיוון שתוכל להקצות את אותו סכום מדי שבוע במחזור התשלומים. כדי לחשב את תאריך היעד הצפוי, ספק שירותי הבריאות שלך סופר את מספר הימים שבין יום התשלום האחרון ליום התשלום הראשון.

אם אתה מודאג מכך שהחסכונות שלך נופלים במהלך החגים

נסה להפוך את האתגר במזומן ולזרוק 52 $ שאתה חייב רק 1 $ בשבוע האחרון של דצמבר. אם תגיע ליעד החיסכון שלך בסוף 52 השבועות, המומנטום שלך לא ייפסק. בשבוע 52 אתה חוסך 2 $, חוסך 104 $ לסכום כולל של 3,756 $ ומכפיל את האתגר בשבוע 53 על ידי חיסכון נוסף של 4,000 $ תמורת 5,500 $, כך שחסכת את # 106 תמורת המטרה המלאה של 756 $ עד שבוע 54. מודאגים מכך שחסכון יירד במהלך החג, אתה יכול לנסות להפוך אותם ולחסוך עוד 1% על ידי הרחקת 52% בשבועות 52 ו -53. התקדמות בשבועות, ולא חודשים. במהלך תקופה זו, מופיעים תסמיני הריון מסוימים, אם כי אמא שלך – עדיין – לא שמה לב לסימנים אלה.

מצד שני

אולי לא כדאי להסתכן אם אתה נותן את העבירה שלך שבוע חופש ועושה את זה לסיבוב הקלפים בכדי להיראות חלוד. אם מייק טומלין יחליט להשעות את ראשיתו, אי אפשר להאשים אותו, אבל זה רק בגלל שיש לקבוצה שפע של שחקנים שיכולים להזדקק לכמה שבועות חופש לפני שהסטילרס יופרעו על ידי הבנגלים של סינסינטי.