לאור הביקוש הגובר לאנימציה, אין זמן כמו הנוכחי למצוא בית ספר לאנימציה ולהתחיל היום.

רדיפת החלום שלך על חינוך לאנימציה

היא דרך נהדרת להפוך את הרקע האמנותי, הכישרונות והרעיונות שלך לקריירה לכל החיים. בית ספר לאנימציה עוזר לך ללמוד את המיומנויות הדרושות לך לקריירה מצליחה כאנימטור, במאי, סופר, מפיק, שחקן או עוזר במאי. לאחר סיום קורסי הבסיס תוכלו להשתתף באנימציה – עבודת קורס ממוקדת. קורסים אחרים לאורך השנה יכללו מגוון תחומי אנימציה נוספים, כמו עיצוב אנימציה, הפקת אנימציה, עיצוב סאונד ועוד ועוד.

אם אין לך זמן להשלים קורס או תעודה מלאים, קורסים בודדים הם דרך נוחה להרחיב את הידע שלך ולגלות באיזה תחום אנימציה אתה רוצה לעקוב.

צייר אנימציה

תסריט שייקח אותך למסע לסיום ויכול להיחשב לתואר שני. סטודנטים במכללת רסמוסן שנרשמים לקורס לתואר שני באנימציה ותנועה גרפית באוניברסיטת ראסמוסן יכולים לצפות מכם ללמוד את יסודות הציור, האנימציה, הגרפיקה בתנועה ובקרת התנועה. המשך לקרוא כדי ללמוד על קורסי אנימציה המתמחים באנימציה או בגרפיקה בתנועה.

התלמידים יכולים להתמקד באחד משלושת תחומי האנימציה העיקריים

אנימציה, גרפיקה בתנועה או בקרת תנועה. קריירה באנימציה ממוחשבת כוללת מגוון רחב של מיומנויות, החל מתכנות מחשבים וגרפיקה ממוחשבת וכלה באנימציה ואנימציה בתנועה. סטודנטים יכולים להתמקד באחד או יותר מארבעת קורסי האנימציה הגדולים באוניברסיטת ראסמוסן.

אם אתה מעוניין בתוכנית אנימציה

בחינת קוד פתוח ותוכנות אנימציה בחינם היא דרך נהדרת להכיר קריירה כאנימטור. תכנית האנימציה והאמנות הדיגיטלית מציעה מגוון רחב של קורסים באנימציה ממוחשבת, אנימציה ואנימציית תנועה. התלמידים יכולים להתמקד באחד משלושת תחומי האנימציה העיקריים: אנימציה, גרפיקה בתנועה או בקרת תנועה. אוניברסיטת ראסמוסן מציעה תוכניות אנימציה להכנה לקריירה כאנימטור בתחום המדיה האינטראקטיבית. ניתן להכשיר אותך במגוון תחומים שונים, החל מאנימציה ועד גרפיקה ממוחשבת ועד עיצוב תנועה, ואנו מציעים תכנית אנימציה לאמנות דיגיטלית.

התחל את לימודיך באנימציה ממוחשבת באוניברסיטת ראסמוסן בתכנית אנימציה ממוחשבת ואמנויות דיגיטליות בסתיו 2016.

יש הרבה דברים שאנימטורים עתידיים צריכים ללמוד

ושם לימודי אנימציה ו בית הספר לקולנוע נכנס. תלמידים בתוכניות אנימציה מסורתיות בוחרים אנימציות מצוירות ביד, שם הם משתמשים בכלי הציור הטובים ביותר ומלמדים אנימציה חיתוך. זה שונה מבתי ספר לקולנוע, בהם לסטודנטים לאנימציה ניסיון הפקה על ידי מעבר לקורס היסטוריה בהיסטוריה של אנימציה.

בספר זה

עורכי קורא לימודי האנימציה ללא ספק הצליחו להפגין את העושר והמגוון של לימודי אנימציה ואנימציה. ההתעניינות הגוברת באנימציה מניבה תוצאות מחקריות חדשות של מדענים מרחבי העולם מדי שנה, וזו ההוכחה לשינוי המרגש הזה. זה בהחלט מראה עד כמה מחקר עשיר ודינמי בתחום האנימציה הפך ואיזה אוריינטציה מדענים אנימציה לוקחים. ספר זה יתגלה כשימושי במיוחד בכיתה, מכיוון שהוא מציג מאמרים קלאסיים שהודפסו מחדש ברבים מספרי האנימציה הפופולריים ביותר בתחום, כגון היסטוריית אנימציה, תורת האנימציה ותורת התנועה, אמנות אנימציה, אנימציה בקולנוע ובטלוויזיה, וכו '

עבור רוב הקוראים בשוק, קורא לימודי האנימציה אינו עוסק בהיבטים הטכניים של אנימציה, כגון תורת האנימציה ותורת התנועה, אמנות אנימציה או אנימציה בקולנוע ובטלוויזיה.

קורס האנימציה מציע מגוון קורסים בעלי ערך

כולל BA אנימציה, אנימציה ותורת איור, תורת האנימציה ותורת התנועה ואמנות אנימציה. אנימציה ואיור של B, F, A כוללים דמויות אנימציה ואמנות השימוש באנימציה כמדיום נרטיבי, כמו גם תורת האנימציה ותורת התנועה, אמנות אנימציה ואנימציה בקולנוע, בטלוויזיה ובמדיה אחרת. B ו- A, MA, אנימציה מכסה מגוון רחב של קורסים באנימציה, החל מאנימציה בסיסית וכלה בטכניקות וטכניקות אנימציה מתקדמות, ועד לפיתוח מערכת האנימציה והשימוש בה בסרטים.

התלמידים מתוודעים להיסטוריה

לתיאוריה, ליישום ולעקרונות האנימציה, תוך שהם רוכשים את המיומנויות הדרושות ללמוד אנימציית עצירת תנועה וסנכרון קול. אנימטורים צעירים באוניברסיטה יכולים לצפות בקוצר רוח למרכז האנימציה, המציג סרטים ומנהל את תחומי האנימציה העיקריים לסטודנטים. התלמידים מפתחים הבנה בהיבטים רבים של אנימציה, כולל עצירת תנועה, סאונד וסנכרון, כמו גם פיתוח מערכת האנימציה. ישנם מגוון קורסים מתקדמים באנימציה, החל מאנימציה בסיסית וכלה בטכניקות אנימציה מתקדמות אותן יכול אנימטור לבצע.

במהלך קורס לימודי האנימציה תרכוש מיומנויות טכניות הקשורות לכל סוגי עבודות האנימציה, כגון סטופ מושן, סאונד ודיבוב, כמו גם טכניקות אנימציה בסיסיות ומתקדמות.