במחקר אקרילי זה מציג צייר הנוף ג'ון יוז הדגמת ציור שלב אחר שלב כדי להמחיש את בעייתו – טכניקות פיתרון במחקרי אקריליק. החומרים וטכניקות הצביעה הופכים את זה למבוא נהדר למראה הכתפיים של ורמיר.

כפי שמצא המחקר שלמדתי ממנו, אנסה לשפר את כישורי הצבע שלי ולעזור לי למצוא כמה רעיונות מגניבים לציור.

רישום הנוף לפני תחילת הציור עוזר לבחון את האפשרויות הטובות ביותר להרכב ולמיקום האלמנטים

ציור Plein Air הוא תרגיל נהדר כשאתה מצייר במקום אחד ומביא את ציוד הציור שלך. אני עובד על לימוד צבע שמן ומציאת גישה מהירה ללימודים, ולכן אני עובד בדיוק כמו שציירתי במקום.

אם אתה מתכוון לעשות מחקר ציור ישיר על מה שאתה רואה בעבודה שלך

אתה צריך להסתכל על האזור שאתה רוצה להעתיק מקרוב. יש לי חדר עבודה קטן בסטודיו שלי כדי להודיע לי כשאני מצייר נושא דומה, ואני יכול למסגר אותו ולהציב אותו בגלריה. אם היצירה היא ציור אטרקטיבי, זה כמחקר, וכשהוא נגמר, זה תמיד רווח.

תלוי בציור

בדרך כלל לוקח שעה עד שעתיים לסיים לימוד, ואני לא דוגלת בהשלמת הלימודים לפני הציור, מכיוון שהתהליך יכול לעכב את הספונטניות החשובה כל כך ביצירות אמנות רבות. עם זאת, אני ממליץ לך לעשות כמה יצירות חזרות לפני שתתחיל לצייר, במיוחד אם אתה מתחיל. אל תבזבז זמן, אבל כל דקה שתשקיע בשרטוט תחסוך לך זמן בטווח הארוך ותקבל תמונות טובות יותר.

חשיבה מחדש על דברים כמו ציור נושא יכולה להוות מכשול רציני

אבל אני גם נוטה להתבדח על היותי אדם מהוסס. זה משחק מהנה וזה מקל עלי לדבוק בציור כי זה נותן לי את הצעד לעשות צעד קטן לעבר ציור מוגמר. אני רוצה לעבוד על תמהיל הצבעים, לנסות כמה צבעים חדשים ובהחלט לכתוב עוד ספרי סקיצות. אבל אני גם אומן מקצועי, אז האחריות פשוט חשובה לי יותר.

לדעתי

הרבה יותר קל להבין איך עובד ציור גדול ואז להשתמש בעקרונות הציור האלה כדי ליצור יצירה משלך. במקום להעתיק ציור אמן ישירות לשימוש ובנייה, תוכלו ללמוד את הטכניקות בהן משתמש האמן שרוצים ללמוד כדי שאוכל לבצע עבודה נאמנה בבנייה. גודל זה נשמר על ידי יצרני דיו כגון ווינסור ניוטון והוא יציב לחלוטין כאשר הוא צבוע על נייר שהוכן כהלכה. כדי ללמוד עוד על מה שעושה ציור נייר טוב, תוכלו ללמוד על ציור נייר וציור אקרילי כאן. נייר שאינו מיוצר במיוחד לצביעת שמן, נלחם בצבע שמן לפני הצביעה כדי להגן על הנייר מפני ההשפעות המזיקות של ממסים לשמן וכדי לאגד ולהקשות את הצבע.

הסרטון הזה, שצולם על ידי קרייג נלסון, מסביר שציור הוא הדרך הטובה ביותר לתרגל ולשפר את האמנות שלך. פעילות גופנית יכולה לא רק לשפר את אופן הצביעה שלך, אלא יש לה כישרון מוזר לשיפור כישורי הציור שלך.

אם אתה עובד על פרויקט משמעותי או על יצירה חשובה אחרת

ציור המחקר שלך מראש יכול להשלים את התהליך ולהביא לתוצאה סופית משופרת באופן משמעותי. לאחר שסיימתם את המחקר ומתחילים עם הציור בפועל, הוא הופך להיות עותק עבודה שאפשר ממש להתנסות בו לפני שאתם מציירים את יצירת האמנות הסופית שלכם.

אם אתה משווה את המחקר המוצג לעיל עם התמונה המוגמרת למטה

תוכל לראות שחלק גדול מהציור המוגמר השתפר. יש לי גם תחושה שכיוון הקרדינל האלכסוני והשתקפות המים מהווים למעשה נקודת נגד. למרות שללימודים יש סגנון נינוח שאני אוהב, ההשפעה הכוללת של הציורים האחרונים שלי קרובה הרבה יותר לחזון שלי ליצירת אמנות. כדי לתת לעצמי זמן לשקול מחדש את לימודי כמעט שהושלמתי, ניסיתי משהו אחר כדי לאזן את התמונה.

כשאני מבחין בתמונה

אני מבין שזה הקומפוזיציה שמרגש אותי, אז אני מנסה לרשום הערות ויזואליות לגבי זה. אני חושב שאם אני באמת אוהב את התמונה, זה לא האובייקט שהופך אותה למוצלחת, אלא הקומפוזיציה הבסיסית, ואם אני רושם לה הערה חזותית, אני יכול לדמיין את חלוקת החושך והאור שלה.

כשאתה מצייר את יצירת המופת שלך

אתה יכול להוסיף צבעים לפלטה שלך תוך זכירה למטרה שלך לשמור על הקומפוזיציה שיצרת במהלך הלימודים. אתם תתיידדו עם הצבעים במהלך הלימודים ותלמדו ליצור את האווירה הרצויה לכם, כי אתם מבינים איך לערבב צבעים ורעיונות וכיצד להשתלב זה בזה, ותלמדו שזה איך שצובעים זה חשוב, לא מה שציירת. ואתה תראה יופי לא רק בכל דבר, אלא גם ביופי של העולם הסובב אותך.