אם לא שמתם לב, 2020 נתנה לנו סיבה לשתות שני משקאות במקום אחד. עם כל כך הרבה יינות קינוח נהדרים, קשה מתמיד לבחור מהמגוון יין מושלם כדי להשלים את הארוחה, אבל קל יותר מתמיד לקנות יין און ליין.

בעוד חנויות יין מקוונות עושות עבודה טובה ביצירת חוויה אישית

אתה עדיין משיג את מה שתקבל אם תרכוש מקמעונאי מקומי כמו סומלייה, שיכול לעזור לך לבחור במסעדות. על ידי חיפוש אחר אזורים וערכים ספציפיים, אתה יכול להיות יצירתי עם המקום שבו אתה קונה ולצרוך את היין שלך. למרות שאני קורא לצרכנים לכבד את מדיניות המסעדות בנושא פקקים, כדאי לשקול ללכת למסעדה אם צריכת יין במסעדה ורשימת היין יקרה.
למידע על משק אופיר ולקנות יין און ליין מומלץ לבקר ב- meshekofir.co.il

ככל שיותר ויותר לקוחות מזמינים יין

בירה ומשקאות חריפים באופן מקוון, אתה יכול להיות בטוח שקניית אלכוהול באינטרנט תהפוך קלה ופופולארית לאורך זמן. אתרים להזמנת יין ועוד מציעים ערך רב ויחסי רכישה מיוחדים עם יקבים. צרכנים רבים קונים יין מקוון בגלל מגבלות ממשלתיות על יקבים ותוכניות צרכנות ישירות.

בעוד מכירות היין המקוונות גדלות במהירות

אתה עלול להיות מופתע לגלות שהם מהווים רק אחוז קטן מכל היין המקוון שנמכר. לכן, חשוב להכיר את האתגרים הפוטנציאליים שיש ברכישת יין באינטרנט, לבחור את אחד מסוחרי היין המקוונים הטובים ביותר ולהתחיל לקנות. דע את מדיניות החוקים והחוקים לפני שאתה קונה באינטרנט – הדבר הראשון שאתה צריך לדעת הוא מה מדינות עושות ולא עושות.

ישנם קמעונאים שאינם מחזיקים את היינות שהם מציעים למכירה או ממתינים להזמנת בקבוקים עד להכנתם

זה יכול להוביל לעיכובים במציאת היין הרצוי או להיות בכלל לא זמין. בחר אחד מסוחרי היין המקוונים הטובים ביותר לקנות יין אונליין בפחות סיכון.

ולסיום, פרט טריוויה שאולי לא ידעת:
עבור יינות מבעבעים, הגורם המכריע בקביעת שמם, הוא היכן היין מיוצר. בדרך כלל יינות המיוצרים בארצות הברית ובאוסטרליה מכונים "יינות מבעבעים", ואילו בספרד השם עבור היין המקומי הוא קאווה, פרוסקו, אסטי ויינות מבעבעים אחרים מיוצרים באיטליה ושמפניה מיוצרת באזור שמפיין בצרפת.