אחד הדברים החשובים ביותר שקונה יכול לעשות בעת רכישת בית הוא לבחור את המלווה המשכנתא הטוב ביותר. כאשר בעלי בתים פוטנציאליים מבקשים משכנתא, הם לעתים קרובות שוכחים כי ברוב המקרים, הבחירה במלווה תלויה לחלוטין בכם.

איזה סוג משכנתא אתה לוקח תלוי בך ובמלווה אתה מחליט לקחת הלוואה לרכישת הבית שלך. מלווים למשכנתאות אחראים למה שעובד עבורכם כשאתם קונים בית, אך הם רק חלק מהמשוואה בבחירת מלווה משכנתא.

אם אינך בטוח איזה סוג משכנתא אתה צריך או כמה אתה יכול להרשות לעצמך לשלם עבור הבית שלך זה בסדר; מתווך המשכנתאות שלך ימצא לך את המלווה הטוב ביותר עם השיעורים הטובים ביותר

תנאי ההלוואה ויחסי ההלוואה לערך. המלווה הנכון ייקח זמן לענות על שאלותיך ויעזור לך לקבוע אם ההלוואה מתאימה לך. אחד הדברים הראשונים שעליך לוודא שאתה מבקש ממלווה פוטנציאלי למשכנתאות הוא לדבר איתם בפועל.
למידע נוסף אודות יועצי משכנתא מומלץ לגשת לאתר contact.org.il

אם תעשה זאת

תדע טוב יותר אם מדובר בחברה אמינה, ואם לא, למה להיזהר. אמנם זה רעיון טוב לבחון את כל המלווים שאתה שוקל ואת שיעורי, תנאי ההלוואה ויחסי ההלוואות לערך, אך אתה גם רוצה לוודא שאתה מקבל שירות מעולה מהמלווה שתבחר. אם מתווך המשכנתא או המלווה שלך פשוט עונים על כל שאלותיך, כדאי שתהיה לך אפשרות לדבר עם כמה מתווכים ומלווים אחרים.

סירוב לבקשה למשכנתא יכול להשפיע על דירוג האשראי של המבקש

אך שימוש במתווך שיוכל למצוא את המלווה המשכנתא המתאים עבורך יבטל את ההזדמנות הזו. אתה יכול להבטיח שמלווה פוטנציאלי יבדוק את דוחות האשראי שלך לפני שיאשר את המשכנתא.

שאל את מלווה המשכנתא או המתווך שלך אם תשקול להשתמש בנקודות הנחה

כדי להוריד את שיעורך. ייתכן שתרצה לדבר עם מתווך משכנתא כדי לקבוע את הנקודה המדויקת בתמהיל התעריפים שלך. ל- USAA יש מחשבון שיכול לעזור לך לקבל החלטה מושכלת, ואתה יכול גם להיכנס אליהם לקבלת מידע נוסף על שיעורי ריבית וגורמים אחרים.

מלווים למשכנתאות ישאלו את הלווים שאלות רבות במהלך תהליך הערכת השווי לפני שיאשרו משכנתא. מלווים משכנתא מנוסים יכולים לעזור לכם לקבוע זאת על ידי שאלתכם סדרת שאלות להערכת מצבכם.

קבל מושג כמה ציון האשראי שלך יהיה גבוה

כמה תצטרך למקדמה וכמה החוב שלך יחסית להכנסה הביתית החודשית שלך. שאל את המלווה למשכנתא לאילו הלוואות אתה זכאי וכמה אתה צריך לחסוך למקדמה שלך – הן מבחינת ההחזר והן מבחינת סגירתם. מוצרי הלוואות למלווים למשכנתאות משתנים, כך שתרצה להיות בטוח שתמצא את הלוואת המשכנתא המתאימה לך ולמצבך הכלכלי, כמו גם את תנאי ההלוואה עצמה. אתה יכול לבחון את האפשרויות שלך לסוגים שונים של הלוואות ולהסתכל סביב מצא את המתאים ביותר למצבך הכלכלי הספציפי.

מלווים למשכנתאות אמורים לעזור לך להבין את שיעורי המשכנתא שלך, לכן הקפד לחפש הנחות משכנתא כאן. מובטח, מלווה משכנתא משיקגו עם יותר מ -20 שנות ניסיון, הוא אחד ממלווים המשכנתאות הגדולים בארצות הברית, על פי הנתונים שלה.

גלה כיצד למצוא את המלווה המשכנתא הטוב ביותר

הקמנו את המחקר שלנו כדי לבדוק את המלווים המשכנתא הטובים ביותר ויש לנו מדריך שיעזור לך למצוא את האפשרות המושלמת. מעקב אחר העברה ממלווה או ממקור מהימן: המלצות של יועצים מהימנים יכולות לעשות את ההבדל בבחירת מלווה משכנתא ולעזור לך למצוא מישהו שאתה סומך עליו. זה משאבים גדולים ce כדי לגלות על מי לסמוך ועל מה להמשיך.

לפני שתתחיל בדרך לרכישת נכס חדש, עליך לברר איזו הלוואת משכנתא מתאימה לך. מכיוון שהמשכנתא שלך עשויה לעכב אותך לאורך שנים, בחירת מלווה משכנתא עם מערכת יחסים צריכה להיות הצעד הראשון שלך במציאת הבית המושלם.

למרות המלווים מציעים מוצרים ושירותים שונים

הבנת סוג המשכנתא שתזדקק לה תעזור לך לבחור במלווה. מתווך משכנתא הוא בעצם רוכש הלוואת דירה אישית ומשמש כקישור בין רוכשי דירות למלווים למשכנתאות כדי לעזור לאנשים למצוא את התעריפים הנמוכים ביותר ואת תנאי המשכנתא הטובים ביותר. ישנם מתווכים למשכנתאות שמשווים בין מוצרי הלוואות כדי לעזור ללקוחות להבין את הנכון.

מתווך משכנתא הוא מתווך המסייע בהתאמת מבקשי משכנתא עם סוג המלווה המשכנתא הנכון. מתווך משכנתא הוא מישהו שעובד עם מלווים רבים למשכנתאות ויכול להראות לכם עסקאות המתאימות לכם ביותר.