הוא רופא עור מוסמך של המועצה ומציע מחקר חדשני בטיפול בנשירת שיער, כולל אורות מובילים בתחום רופאי העור, טיפוח העור וטיפול בסרטן העור. הוכח כי הוא מוביל בפיתוח טיפולים חדשניים לחולים במחלות עור כמו מלנומה, פסוריאזיס, אקנה, אקזמה, דלקת מפרקים שגרונית ועוד.

המומחה מטפל בסיבת השורש לנשירת שיער ומציע אפשרויות טיפול לקידום צמיחת שיער וחידוש שיער

כולל השתלת שיער (PRP) לאובדן שיער ארוך טווח ומתמשך. השתלת שיער (PRP) הוא טיפול מיוחד לנשירת שיער המוצע רק על ידי מומחים במחלקה לדרמטולוגיה באוניברסיטת קליפורניה, בית הספר לרפואה בסן דייגו. זה נותן לך את האפשרות לקבוע מסלול שגרתי לצמיחת שיער שיכול לכלול גם טיפולים מקומיים ושמפו, כמו גם שגרה קבועה להסרת שיער וטיפול קבוע בשיער. לאחר שתקבל אבחנה סופית לגבי הגורם לנשירת שיער, תוכל לקבוע את שיטת הטיפול המתאימה. ברגע שאתה יודע מה גורם לנשירת השיער שלך, התאם את תוכנית הטיפול שלך ליעילות מרבית. אפשרויות הטיפול כוללות סטרואידים מקומיים המוחלים על הקרקפת, כגון סטרואידים, או שימוש בטריאמיצינולון. אם קורטיקוסטרואיד אינו מצליח, המומחה שלך עשוי להמליץ לנסות שילוב של טיפולים אחרים כדי לתמוך בנשירת שיער הקשורה לנשירת שיער. למרות שמינוקסידיל מקומי אינו מהווה טיפול לאלופסיאס אראטה מסוג זה, ניתן להשתמש בו כדי להאיץ צמיחה מחודשת של השיער לאחר חיסול החדירות הדלקתיות.

מינוקסידיל ורוגיין זמינים ללא מרשם ומרוססים או משפשפים אותם על הקרקפת מדי יום

מינקסידילים ורוגאין עלולים לגרום לנשירת שיער, אך הם יכולים גם לגרום לגירוי בעור ולגירוי בזקיקי השיער, לכן יש להיזהר: הם עלולים לגרום לתופעות לוואי כמו גירוד, אדמומיות ויובש בעור.
לעוד פרטים על נטורל לוק ומרפאה לטיפול בהתקרחות כדאי לבדוק כאן: naturalook.co.il

כמה תרופות אקטואליות כבר שימשו לטיפול בנשירת שיער כטיפול לנשירת שיער, כגון התקרחות, קרחות וטלאים קרחים.

הוכח כי כמה תרופות מרשם מטפלות בנשירת שיער תורשתית אצל גברים באמצעות תרופות מרשם והן נלקחות פעם ביום

ניתן לטפל בנשירת שיער תורשתית גם בתרופות מקומיות כדי להאט או לעצור את נשירת השיער. אצל חלק מהגברים הוכח כי הטיפול בהתקרחות יעיל: תרופות מרשם מטפלות בנשירת שיער תורשתית, כמו נשירת שיער, קרחות וקרחות וכן טיפול על ידי האטה או עצירה של נשירת שיער.

ניתן גם להזמין פגישה לדיון על טיפול בנשירת שיער אצל רופא עור

רופא העור שלך יבדוק את האבחנה שלך ואת הגורם לנשירת השיער שלך, יענה על כל השאלות וייתן המלצות למיטב הטיפול האישי. לקבלת מידע נוסף אודות טיפול בשיער לנשירת שיער, אנא צרו קשר עם אנשי מקצוע באטלנטה AlopECia לקבלת ייעוץ חינם.

בוויל קורנל רפואה דרמטולוגיה יש כמה רופאי עור בצוותה המתמחים בכל סוגי הפרעות השיער והקרקפת

כולל רזון, נשירת שיער ונשירת שיער. מומחי השיער שלנו בוחנים את השיער בקרקפתך כדי לקבוע אם אתה מועמד טוב ל PRP. אנו מציעים מגוון רחב של טיפולי נשירת שיער, כמו השתלת שיער, ניתוח טיפולי שורש, הסרת שיער בלייזר והשתלת שיער. בין אם מדובר בנשירת שיער זמנית או קבועה, אנו משתמשים בטיפולים היעילים ביותר הקיימים לטיפול ב- alOPECia אצל אנשי מקצוע באטלנטה AlopECIA.

הצורה הנפוצה ביותר של נשירת שיער נקראת התקרחות אנדרוגנית

הידועה גם בשם נשירת שיער מעוצבת. AlOPECia. כשכל שערות הגוף הולכות לאיבוד, זה נקרא AlopECIA totalis; כשהוא מושלם בקרקפת, זה נקרא AlopECIA totalis. זה שונה מ alopecia areata מקומי, הגורם לנשירת שיער, ו- alopecia totali, מה שמוביל רק לנשירת שיער מוחלטת בקרקפת. השירותים שלנו לסיוע בטיפול בסוגים אחרים של נשירת שיער כוללים השתלת שיער, ניתוחי שורש, הסרת שיער בלייזר והשתלת שיער, כמו גם טיפול במחלות אחרות כגון סרטן, גידולים סרטניים, כימותרפיה – נשירת שיער וכתוצאה מכך צורות של סרטן.

אם נשירת שיער נגרמת על ידי משיכה כפייתית של השיער (trichotillomania)

אז העצה כלולה בטיפולים האחרים לכך. כל שיער שלא נשפך, מתוחזק או גדל על ידי טיפולים אלה הולך לאיבוד ברגע שהטיפול מפסיק. אם נשירת שיער נגרמת על ידי קומפולסיות כגון טריקוטינואידים, ייעוץ הוא גם חלק מהמשוואה. כאשר שיער הולך לאיבוד בגלל טריכוטינואיד, כמו שיער שאובד עקב השפעות התרופה, ואפשרויות טיפול אחרות במחלה.

אם הסיבה לנשירת שיער אינה ברורה

הרופא יבצע בדיקות כדי לקבוע אם המחלה עלולה לגרום לנשירת שיער. עלינו לתת לך את האבחנה הטובה ביותר, תוכנית הטיפול ואפשרויות הטיפול הטובות ביותר במחלתך ולספק לך תוכניות טיפול אישיות כדי לעצור או להאט את נשירת השיער שלך. ד"ר גוהסטני מציע מגוון רחב של טיפולי נשירת שיער, כולל טיפול מוביל באור, השתלת שיער, הסרת שיער בלייזר וטיפולים אחרים וכן השתלות שיער.