האינטרנט שינה את הנוף העסקי, וניהול מוניטין מקוון הוא דבר שכל חברה אחת צריכה לשים אליו לב. יש אנשים שקוראים לי משוגע, אבל אני אומר את זה: זה יותר חשוב משיווק דיגיטלי. כעת, כבעלים יחיד, זהו חלק חשוב בעסק שלך שתשים לב אליו.

ניהול מוניטין מקוון נועד לבנות מוניטין שכל מי שמחפש את המותג שלך ימצא, כדי להעמיד את העסק שלך באור הטוב ביותר האפשרי. אם נעשה זאת טוב, זה עוזר להשיג איזון ולנטרל מגמות מטעות, ומבטיח שאנשים יוכלו לשים את הרגל הטובה ביותר.

אם ניהול מוניטין מקוון אינו מופיע באופן עקבי ברשימת המטלות שלך, סביר להניח שהעסק שלך יתקל בבעיות. החדשות הטובות הן שיש כמה טקטיקות בסיסיות שניתן ליישם מבלי להגדיל באופן דרמטי את עומס העבודה שלך, גם אם אתה חדש בהן.

כפי שניתן לצפות

המטרה של ניהול מוניטין מקוון היא להגדיל את בסיס הלקוחות שלך ולהגדיל את ההכנסות שלך. מדריך זה יראה לכם את היסודות וילמד כיצד ללמוד ממשוב שלילי ולהעניק לחברה שלכם תדמית מקוונת חיובית בתחום "ניהול מוניטין". ככל שאני מנסה להבהיר זאת בשפע, יש בזה הרבה יותר.

לשם כך תזדקק לתמיכה של שירות ניהול מוניטין מקוון

כדי לנסות בעצמך. בין אם המוניטין המקוון שלך טוב, רע או לא קיים, רוב הסיכויים שתוכל להפיק תועלת משכירת שירות ניהול מוניטין לעסק שלך. אם יש לך צוות מנוסה שעובד על נוכחותך ברשתות חברתיות, קידום אתרים, יצירת תוכן, איסוף וניהול לקוחות, ומעקב אחר המוניטין המקוון הכולל של האתר שלך, כדאי לשקול להשתמש בהם. גם אם אתה עובד במספר מיקומים, כגון המשרד המקומי שלך, המשרד הביתי או אפילו המשרד שלך בעיר, הטוב ביותר הוא התוצאה היעילה יותר. עבור חברות שיש להם נוכחות באתרי ביקורות רבים, הרבה יותר קל, מהיר ויעיל יותר להשתמש בהן כדי לפקח על הביצועים שלך ולמצוא ביקורות חדשות מאשר לנהל מספר אתרים.

מוניטין X

היא חברת ניהול מוניטין יוצאת דופן שקיימת מזה זמן. VC – ממומן, ממומן על ידי VC, ומציע שירות מוניטין מקוון מהימן. Mentions עושה עבודה מצוינת כתוכנת ניהול מוניטין מקוונת העוקבת אחר אזכורים של חברות ברשתות החברתיות ובאתרים. העתיד של ניהול מוניטין מקוון, לעומת זאת, נראה לא רק טמון בהצלת מותגים, אלא גם אנשים פרטיים. מומחיות זו היא הסיבה לכך שכל כך הרבה אנשים בוחרים באזכורים לניהול המוניטין שלהם באופן מקוון, בהשוואה לחברות ניהול מוניטין אחרות.

ערכנו מחקר מקיף וצמצמנו את מה שאנחנו מאמינים שהם חברות ניהול המוניטין המקוונות המובילות

אבל יש המון מזה. אתה בעסק כי אם תנסה לדירוג בגוגל והם יקבלו את הפרופיל שלך, תרצה לוודא שהוא נכון. אם יש לך דירוג מקוון חיובי, אתה יכול לשים אמון מלא על המותג או החברה שלך. אז תצטרך חברת ניהול מוניטין מקצועית כמו Mentions כדי לוודא שהמוניטין המקוון שלך מושלם.

עבור אנשים הרואים עצמם דוברי סמכות

הדרך הטובה ביותר להשקיע בניהול מוניטין מקוון היא להזמין חברת יחסי ציבור המתמחה בשמירה על מוניטין. נוכחות מקוונת של סטארט-אפ לא זקוקה לאותה רמת תשומת לב כמו מותג מבוסס שרק חווה פרסום שלילי. שלא כמו חברות מוניטין וניהול אחרות, איננו רואים בהוצאת דיבה מקוונת רק בעיה טכנולוגית או גוגל.

לכן פיתחנו כלי לניהול מוניטין מקוון המאפשר ללקוחותינו ליצור, לפקח ולהציג ביקורות מקוונות בצורה חלקה, חלקה ומוצלחת. הפונקציות שלנו כוללות ניהול דירוגים מקוון, ניטור מדיה חברתית, שיווק מקוון, יחסי ציבור ורשתות חברתיות.

כיזם אתה צריך לשמור על הארגון שלך לבדוק ולהימנע ממלכודות הרגילות של ניהול מוניטין מקוון

בין אם אתם מחפשים את השם שלכם באינטרנט או מתמקדים במוניטין של החברה שלכם, הנוהג של ניהול מוניטין מקוון זהה. משמעות הסטנדרטים שלך היא שמישהו שיש לו מוניטין מקוון גרוע מפר באופן משמעותי את הסטנדרטים שלך. כדי להיפטר ממשוב שלילי, אם בכלל, אנו מתחילים בשירותי ניהול האמינות המקוונים שלנו ומסיימים בטכניקות פרסום שהופכות את העסק שלך למוצלח ומפורסם.

אנו מעסיקים חברות ניהול מוניטין מקוונות שיעזרו לך לקדם מידע חיובי, למזער או לבטל את ההשפעה של תוכן מקוון פגום, ולטפל בבעיות כגון דואר זבל, דואר זבל ותוכן דואר זבל.

ניהול מוניטין מקוון

המכונה לעתים ORM, מתמקד בניהול התדמית המקוונת והמוניטין העסקי שלך, וכן בהגנה עליו. מדובר בפיתוח אסטרטגיות שיווק כדי לקדם, להגן ולהגן על המוניטין המקוון שלך ושל העסק שלך. ניהול מוניטין מקוון כולל מגוון רחב של אסטרטגיות לקידום, הגנה והגנה על התדמית, העסק או המוניטין שלך ברשת. ניהול מוניטין מקוון כולל אסטרטגיות שיווקיות המקדמות, מגנות ומגנות על התדמית המקוונת שלך או על המוניטין של החברה שלך, כגון פרסום, מדיה חברתית, קמפיינים פרסומיים, פרסום מקוון ורשתות חברתיות.