על פי נתוני אוניברסיטת ג'ורג'טאון, תואר ראשון בעסקים הוא הקורס הפופולרי ביותר עבור בוגרי מכללות. על פי הנתונים העדכניים ביותר של הלשכה האמריקנית לסטטיסטיקה לעבודה, כ- 39.2% מהעובדים בארצות הברית מקבלים אחד כזה. תואר ראשון בעסקים, ניהול או שיווק. זוהי גם רמת ההשכלה הנפוצה הגבוהה ביותר בה משיגים השגת: כ 40.5% מקבלים אחת, לעומת 37.6% בשנת 2010.

סטודנטים במנהל עסקים מתמקדים בתהליכים ניהוליים ותפעוליים במהלך הלימודים

אך גם לומדים את היסודות נושאים ארגוניים. BBA דורש קורס תואר הכולל תואר ראשון במנהל עסקים, ניהול או שיווק וכן תואר ראשון במדעים. בדרך כלל זה דורש 120 נקודות זכות ונדרש ארבע שנים כדי שסטודנט במשרה מלאה יסיים התמחות, הכוללת שנתיים של התמחות ותכנית התמחות של שנתיים.

ניהול עסקי

הוא תהליך של ארגון אנשים להשגת היעדים והיעדים הרצויים של חברה. ניהול תהליכים עסקיים הוא גישה של ההנהלה המניחה כי כל ההיבטים בארגון צריכים להיות מותאמים לרצונות, לצרכים ולרצונות של החברה והלקוחות. ההנחה היא כי מנהלים וחברות כפופים למספר תהליכים שיש לשפר ולשפר ברציפות.

עבור אנשים בעלי תואר במנהל עסקים, עבודה כמנהלת או כמפקחת היא אפשרות ברורה. אם אתה רוצה להשתלט על ניהול עובדי החברה, אז ניהול עסקים הוא אידיאלי עבורך.

סטודנטים שרוצים לשלב את הכישורים שעסקים ועמותות שואפים אליהם עשויים לרצות קטין במינהל עסקים

בוגרי התוכניות לתואר ראשון במנהל עסקים יכולים לחקור מגוון של מקצועות אחרים מלבד תפקידי הניהול שלהם, כגון שיווק, ניהול שיווק ומנהל עסקים. מינהל עסקים יכול להיות גם קריירה בתחום הפיננסים, חשבונאות, פיתוח עסקי או תחומים נלווים אחרים.

אם אינך יודע בדיוק מה ברצונך לעשות או אם אינך מעוניין בתואר עסקי כללי יותר

תואר ראשון במנהל עסקים יכול להוות בסיס טוב. אם אתה עוסק בקריירה בתחום הפיננסים, חשבונאות, שיווק, פיתוח עסקי או תחומים קשורים אחרים לאחר סיום פעילות מסחרית, תוכל לקבל דוקטורט במנהל עסקים, חשבונאות ושיווק. כל בעל מקצוע שרוצה להיכנס לתחום העסקי, בין אם בעבודה בחברה גדולה ובין אם בקמת עסק חדש, צריך לשקול קבלת תואר ראשון במנהל עסקים.

סטודנטים השוקלים את ההבדל בין מנהל עסקים וניהול צריכים לשקול תואר ראשון במדעי המנהל עסקים או תואר ראשון במדעי המנהל

רשימת תוכניות הרווקים הרשומות בארה"ב ובקנדה מובאת להלן. תוכנית עם 124 נקודות מגבילה תואר ראשון במנהל עסקים לתארים בכלכלה, מינהל עסקים, מימון וניהול, כמו גם תואר ראשון במדעים.

הכישורים שלומדים בלימודים לתואר במנהל עסקים יכולים לפיכך להיות רקע טוב לעבודה כמנהל ללא כוונת רווח

באמצעות פיתוח מיומנויות מנהיגות ותכנון אסטרטגי, בוגרי תוכניות ניהול רווקים יכולים למלא מגוון תפקידים במגוון חברות. זה עוזר לפתח מנהיגים עסקיים עתידיים בתחומים כמו פיננסים, חשבונאות, ניהול פיננסי, שיווק ופיתוח עסקי.

את המיומנויות שאתה רוכש לאחר שסיימת כלכלן עסקים ניתן ליישם במגוון הקשרים שונים

תגלה שחלק מכישורים אלה ואחרים חלים גם על תחומי יזמות – תחומים קשורים כמו פיננסים, חשבונאות, ניהול פיננסי ופיתוח עסקי. ללא קשר לריכוז בו נבחר קורס לימודי העסק שלך, סטודנטים יכולים ללמוד קורסים המכסים מגוון רחב של נושאים עסקיים.

מגוון רחב של אפשרויות זה מכסה מגוון רחב של נושאים, כולל מינהל עסקים, פיננסים, חשבונאות, ניהול פיננסי ופיתוח עסקי. קורסים במינהל עסקים במינהל עסקים, מינהל עסקים וניהול מכינים אותך לקשת רחבה יותר של הקריירה שלך.

האפשרויות הבאות מבוקשות ביותר

עיסוקים הקשורים למנהל עסקים ושיווק. הטבלה הבאה מציגה את 10 המשרות המשתלמות ביותר בעסקים ובניהול בארה"ב. בוגרי עסקים / שיווק בוחרים לעיתים קרובות במשרות המשתלמות גבוהות, בעלות שכר נמוך, מלחיצות, בעלות שכר גבוה ומשרה מלאה.

עסקים ושיווק הם מסלולי הלימוד הפופולאריים ביותר בארצות הברית עם 843,779 שהושלמו. בארה"ב ישנם 2,851 בתי ספר שונים בהם תוכלו להרוויח תואר במנהל עסקים או שיווק.

סטודנטים לעסקים יכולים לקבל מגוון תארים במנהל עסקים, מנהל עסקים ודיני עסקים. סטודנטים למינהל עסקים יבחרו לרוב בהתמחות בנושא מסוים, כגון מימון, חשבונאות, ניהול פיננסי או אסטרטגיה ארגונית.

אם אתה רוצה לנהל עסק משלך ולהיות האדם שהופך את העסק שלך למוצלח

מומלץ שתמליץ לך יותר לחפש תוכנית לניהול עסקים במכללה או באוניברסיטה כמו בית הספר לעסקים באוניברסיטת מישיגן. אם תוכנית הקריירה שלך כוללת ניהול ותפעול ואתה כבר מבוסס היטב בקריירה זו, אז אתה הכי מתאים לניהול עסקי. תכניות עסקיות מקוונות ב- MKU מציעות גם מגוון קורסים במינהל עסקים, דיני עסקים, פיננסים, חשבונאות, ניהול פיננסי ואסטרטגיה ארגונית.