במאמר זה תלמד כיצד לנווט בתפריט הראשי של מנהל המודעות בפייסבוק ולגלות את היסודות של יצירת וניתוח קמפיינים של מודעות פייסבוק. במדריך למתחילים זה, נבחן מה הופך את פייסבוק לפלטפורמת הפרסום הטובה ביותר עבור העסק שלך ומה תעשה כעת. לאחר מכן נבדוק כיצד יש לארגן כל רמה בהיררכיית הפרסום של פייסבוק במנהל המודעות. אם אתה רוצה לדעת יותר על מבנה זה כעת, עיין במאמר הקודם שלנו בנושא ניהול פרסום בפייסבוק. היום נסביר שלב אחר שלב כיצד להקים קמפיין פרסום בפייסבוק כדי להגביר את המכירות והעסקים.

גלה כיצד ליצור קמפיין מודעות בפייסבוק וכיצד לעצב אותו בהצלחה במדריך שלנו לניהול פרסום בפייסבוק

אם אין לך דף פייסבוק לפרויקט שתרצה לפרסם, עליך ליצור אותו עכשיו, בתנאי שכבר יש לך אותו. לאחר שיצרת את מסע הפרסום שלך, פייסבוק תעביר אותך ישירות לתהליך העבודה של יצירת מודעות. אז אם כבר יש לך את הדף העסקי שלך בפייסבוק, עבור אל מנהל המודעות שלנו בפייסבוק (מנהל העסקים) כדי ליצור את מסעות הפרסום שלך בפייסבוק.

תוכל ללכת למנהל מודעות פייסבוק ולשכור סוכנות מודעות פייסבוק שתעשה זאת עבורך

או שתוכל לעשות זאת בעצמך. אחת הסיבות העיקריות שתשתמש בסוכנויות הפרסום של פייסבוק היא שקשה למקד את מודעות הפייסבוק שלך. לפיכך, שכירת מנהל קמפיין פרסום מקצועי בפייסבוק תחסוך לכם כאב ראש ותבטיח שתקבלו החזר סביר על הוצאות הפרסום שלכם.

אף אחד לא מחזיק בסוד מסע הפרסום המושלם של פייסבוק

אך אנו מאמינים כי אסטרטגיה יצירתית ובדיקות הן הדרך הטובה ביותר להשיג זאת. אנו עוזרים לך ליצור קמפיינים פרסומיים משכנעים שמובילים להובלות רבות יותר לחברה שבחרת. אם אתה רוצה להתחיל ללמוד סוג של דברים הגיוניים על צמיחת העסק שלך ולעשות זאת בעצמך, השימוש בכלים ליצירת מודעות של פייסבוק הוא כנראה הדרך היחידה שאתה יכול ללכת.

פייסבוק היא שיטת פרסום יעילה, אך כדי ליצור מודעות פייסבוק יעילות יותר, עליכם לנתח את הביצועים של כל מודעת פייסבוק. כדי להפעיל את המודעות שלך ביעילות, עליך לדעת מה עבד בעבר ולהשתמש בשיטות חדשות כדי לייעל את מסע הפרסום שלך.

קמפיין מודעות בפייסבוק

הוא יעד מודעות יחיד המחולק למספר ערכות מודעות, שכל אחת מכוונת לקהל ספציפי. זכור שמסע פרסום בפייסבוק יכול להכיל מערכי מודעות מרובים וניתן לארגן ולתייג אותם בקלות. בקיצור, פלטפורמת Facebook Ads Manager נועדה להציג מודעות בפייסבוק, באינסטגרם ובמסנג'ר. מנהל עסקים הוא החלק של פייסבוק שמאכלס את כל הכלים האחרים שאתה צריך כדי להפעיל את המודעות שלך. אתה זקוק לעמוד עסקי של פייסבוק כדי להשתמש בו, למד כיצד להקים דף כאן.

בחלק העליון של המסך, תנו שם לקמפיין המודעות שלכם בפייסבוק ותבחרו את העמוד עליו תרצו לפרסם. אם לא תשנה את ההגדרות שלך, פייסבוק תשתף את המודעות שלך עם פייסבוק, אינסטגרם ורשת הקהל של פייסבוק.

מודעות הן דרך לגיטימית להרחיב את העסק שלך

אך הן יכולות למעשה להיות שימוש טוב יותר בתקציב השיווק שלך. עלות האינטראקציה בפייסבוק בדרך כלל נמוכה יותר מאשר עם מודעות AdWords של Google או מודעות בינג, והעלות לקליק עולה עם כל קליק. אם תקדיש זמן ללמוד את יסודות הפרסום בפייסבוק, הגדר את חשבונך כהלכה ותתחיל קמפיין, מודעות הפייסבוק שלך ימשיכו לתדלק את העסקים שלך בצמיחה. אמנם זה מרגיש מוחץ להשיק את קמפיין הפרסום הראשון שלך בפייסבוק זה מספר ימים בלבד, אך למידה כיצד להגדיר את המודעות שלך נכון תשלם לטווח הארוך את האסטרטגיה של פייסבוק ואינסטגרם. אז אם אתה רוצה לשלם עבור כל קליק, נסה זאת, זו אחת הדרכים העלות ביותר – והיעילה ביותר להרחיב את העסק שלך.

השלב האחרון ביצירת מודעת פייסבוק

הוא פיתוח מודעה קריאטיבית, והיא מיועדת למי שרוצה אפשרות יעד מפורטת יותר. אתה יכול ליצור מודעת תמונה כדי להגביר את ההודעות שלך, או שאתה יכול להעלות פוסטים שיש להם וידאו בדף הפייסבוק שלך. ניתן ליצור מודעות וידאו במנהל המודעות של פייסבוק, אך אם תרצה, תוכל ליצור מודעות במודעות גוגל אדוורדס או בינג.

אמנם יכול להיות קל לקדם פוסט קיים ישירות באינסטגרם, אך מנהל המודעות של פייסבוק מציע את אפשרויות ההתאמה האישית ביותר בעת יצירת מודעה.

אם אתה רוצה לנהל את מודעות הפייסבוק שלך ב-

אז צור אותן בעצמך ונהל אותן באמצעות פם אן. ההיבטים האורגניים והמשולמים של פייסבוק מכסים את כל השיווק, החל מהקמת קמפיינים, פנייה ללקוחות וניהול מכרזים. הוא מציע גם אפשרות להשתמש בפרסום בפייסבוק באמצעות פלטפורמת המודעות החברתיות. לאחר שהגדרת את חשבונך, תוכל גם לשלב שיווק בפייסבוק בניהול מסעות הפרסום שלך על ידי הגדרת מסעות הפרסום שלך, ניהול המודעות שלך, רענון קבוע של המודעות שלך באופן יצירתי ומקסום התקציב שלך.