לתואר התפקיד "מעצב אתרים" יש הגדרות רבות, אך ניתן לראות שעדיין יש בלבול רב לגבי משמעותו. מעצב אתרים הוא מי שהוא יצירתי ונוטה טכנית ומשתמש בתכונות אלה כדי ליצור ולעצב אתרים מחדש. למעשה, מה שעושים מעצבי אתרים תלוי במידה רבה במה שהלקוח או הפרויקט דורשים.

למעצב אתרים יכולת להבין מה נחוץ בכדי להפוך את אתר לפונקציונלי וקל לשימוש

ובו בזמן להפוך אותו לאטרקטיבי מבחינה אסתטית למשתמש. היכולת ליצור אסתטיקה יפה כמעצבת אתרים יכולה להועיל בעת מעבר לעיצוב UX. אם אתה מבצע חקר משתמשים בהקשר לעבודה שלך, תמצא שזה יתרון גדול לעבור לתכנון UX.

יש חפיפה גדולה בין עיצוב אתרים לעיצוב UX כשאתה מבצע מחקר

כדי לשפר את האתר שלך באופן רציף עם נתוני משתמשים. לדוגמא, אם אתה משתמש בשיווק בדוא"ל, שירות עיצוב אתרים יכול להגדיל את מספר המנויים שאתה מרוויח על ידי הרשמה לאתר – על ידי שיפור השימושיות של האתר.

חשוב שהאתר שלך יתפוס את המותג שלך

ולכן שירותי עיצוב אתרים כוללים אפשרויות סגנון בלתי מוגבלות. מעצב אתרים יכול לבחור להגביל את מגוון הגופנים באתר לכמה מהם דומים בסגנונם, במקום להשתמש במגוון רחב של גופנים וסגנונות. התאמה אישית של כל ההיבטים של שירות עיצוב האתרים שלך לעסק שלך מאפשרת לך גם להשיג רמה של התאמה אישית ללא תחרות בכל הנוגע לעיצוב אתרי האינטרנט שלך.

אם אתה אחד ממעצבי האתרים שלנו, אתה כמעט מוכן לעבודה של עיצוב UX. מעצב אתרים מבצע את כל חקר המשתמשים והבדיקות ומשולב בתכנון האינטראקציה, בין אם משתמשים ב- CSS או ב- JavaScript.

גם אם תבחרו בעיצוב אתרים מהיר

וודאו שהאתר שלכם לוכד את המיתוג שלכם וממלא את המטרות והחזונות שלכם. מעצב אתרים עובד עם צוות ההרחבות שלנו כדי ללמוד על יעדי החברה שלך ועל חזון האתר. באמצעות שירותי עיצוב האתרים שלנו, אתה יכול לסמוך על המעצבים שלנו שייצרו כל עמוד בדפי האינטרנט שלנו. לא משנה כמה קטן אתה חושב שפרויקט לעיצוב אתרים הוא, נוכל להשתמש ברשת שלנו כדי לאסוף משוב עליו.

ההצלחה או הכישלון של אתר נקבעים על ידי שימושיות ותועלת

ולא על ידי עיצוב חזותי. אמנם אלמנטים בסיסיים של עיצוב אתרים הופכים את האתר שלך ליפהפה ומשכנע חזותית, אך על האתר שלך לקחת בחשבון את משתמש הקצה. מצופה מעצב אתרים להיות מודע לשימושיות, ומכיוון שתפקידו כרוך ביצירת סימונים, הוא צפוי גם להיות מעודכן במדיניות הנגישות לאינטרנט.

עם זאת

מרבית מעצבי האתרים עוסקים בתכנון ופיתוח אתרים. מעצב אתרים אחראי על כל ההיבטים הוויזואליים, כולל הפריסה, ערכת הצבעים והטיפוגרפיה של אתר. המשמעות היא שמעצב צריך להבין את סוג האתר שהוא מעצב, שיכול להיות שונה מאוד מאתר המכוון לצרכנים. חברות עיצוב אתרים נוטות להיות חלק מהתעשייה היצירתית ובדרך כלל יש גישה עכשווית לשטחי משרדים.

עיצוב אתרים הוא תהליך יצירה דומה, בו תוכן דף אינטרנט אלקטרוני מוצג למשתמש הקצה באמצעות האינטרנט באמצעות דפדפן אינטרנט.

זה מאפשר לצוותי עיצוב אתרים עטורי פרסים ליצור אתרים מיוחדים במינם. עיצובי אינטרנט מותאמים אישית משתמשים בשתי גרסאות או יותר של אתר המותאמות לגודל מסך מסוים.

השימוש באלמנטים גרפיים בעיצוב אתרים יכול לעזור לשילוב טקסט ותמונות בצורה חלקה ולעזור בעיצוב מראה אתר כולל. מעצבי אתרים משתמשים בעורכי וקטור, רסטר וגרפים ליצירת תמונות בפורמט אינטרנט לאבות טיפוס של עיצוב.

עיצוב חזותי מתמקד במוצרים דיגיטליים ויכול להיות שונה ממה שציפיתם

עיצוב חזותי אולי נראה מובן מאליו, אך אתה זקוק לרמת ידע מסוימת בעיצוב כדי להפוך למעצב אתרים. משרד אדריכלים אולי לא מתמחה בפיתוח אתרים, אך על אתר האינטרנט שלה עדיין להבין היטב את עיצוב אתרי האינטרנט ואת השימוש באלמנטים גרפיים כמו גרפיקה, גופנים וצבעים.

התחומים השונים של עיצוב אתרים כוללים יצירת טקסטים, כולל קוד סטנדרטי ותוכנה קניינית. UX Design (שמייצג עיצוב חווית משתמש) הוא הצד הבלתי נראה של העיצוב, לעומת זאת, ומתמקד בחווית המשתמש והלקוח.

הבנת היתרונות והחסרונות של אתרים מסתגלים ומרתקים תעזור לך לקבוע איזה מפתח אתרים מתאים ביותר לצרכי עיצוב האתר שלך

גם אם אתה מכיר את היסודות ושומר עליהם, אפילו באתר הלקוח שלך או בעצמך, תוכל לעבור דרך ארוכה במסע של מעצבי האתרים שלך.