לקחנו את הזמן להבליט את מגמות עיצוב האתרים של 2021 שישפיעו עמוקות על העולם המקוון. קח רגע להסתכל על כמה מעיצובי האתר הטובים ביותר של זוכים בעבר ומועמדים ל- Awwww 2021. לפני שתמשיך עם הצוות שלך לשנת 2021, ייתכן שאתה חושב לעצב מחדש את האתר שלך.

להלן אנו חולקים השראה לעיצוב אתרים ומציעים תובנות לגבי מגמות מתפתחות בעיצוב אתרים לשנת 2021. אמנם חשוב להדגיש את איכות העיצוב ששמנו לב אליו, אך כללנו גם כמה דוגמאות שנוצרו על ידי עטור הפרסים שלנו צוות עיצוב אתרים.

על ידי אימוץ הטכניקות הטובות ביותר מאתרי האינטרנט המפורטים לעיל

תוכלו ליצור את עיצוב האתרים האולטימטיבי. השתמש בעיצוב אתרים יצירתי ושים לב לתכונות שיעניקו השראה לאתר הבא שלך. השימוש בסרטונים בדף הבית של האתר שלך הוא אחד המגמות הטובות ביותר לעיצוב אתרים בשנת 2021.

 

בDNA MEDIA נותנים שירות מקצועי של בנית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים

המטרה של פריסה טובה

היא למשוך את קהל היעד שלך לאתר שלך. אם לאתר שלך יש פריסה טובה, המבקרים לא רק יהנו מחוויה חלקה, אלא גם ייהנו מהמראה הנקי של האתר. תוכלו לשרת טוב יותר את צרכי המשתמשים שלכם ולשפר את החוויה שלהם באתרים שלכם בצורה חדשנית ומקורית.

אתרי האינטרנט שלך הם הפנים העיקריים של המותג שלך והעיצוב שלהם ממלא תפקיד מפתח באופן בו מבקרים נתקלים בהם

הכללת רעיונות חכמים ויצירתיים לעיצוב אתרים יכולה לספק לך הזדמנות להתבלט ולהציע למבקרים שלך חוויה ייחודית וחיובית.

אם אתה יודע שאתה רוצה להעלות את עיצוב האתרים שלך לשלב הבא

אך אינך יודע כיצד לעשות זאת, Hostgator Design Web Design הוא הפיתרון שאתה מחפש. אנו יכולים לעזור לך להקים אתר המותאם לחיפוש, נראה טוב במכשירים ניידים ומייצג היטב את המותג שלך. בין אם אתם שוקלים מהפך לעיצוב אתרים ובין אם טרם החלטתם מה אתם רוצים, רעיונות מושכלים ויצירתיים לעיצוב אתרים יכולים לספק השראה.

לחץ כאן לצפייה של דוגמאות עיצוב אתרים

ישנם אלמנטים רבים ושונים באתר המציעים את היכולת לפרוץ את הגבולות וליצור חוויות משתמש חדשות

מעצבים המנצלים עד תום את האפשרויות הללו יכולים ליצור אתרים מעניינים ויעילים. בין אם שמישות, סאונד או אסתטיקה, אתר יצירתי יביא לכם משהו מרגש וייחודי שיעורר אתכם ליצור עיצובים ייחודיים משלכם. הייחודיות היא המייחדת אתר ומקנה לו מקום ראוי ברשימת האתרים היצירתיים ביותר שלנו.

זה כולל שורות תפריטים, אנימציות ברורות, איורים משורטטים וסמלי הטעינה הייחודיים של אתרי האינטרנט. כך תוכלו לראות את התוכן המלא של האתר ולנווט בקלות. חלקם שחור לבן, חלקם וינטג ', וחלקם מודרניים ובקיאים בטכנולוגיה.

אתר זה משתמש בגרסה של ניווט בהמבורג, המהווה מגמה שכיחה של UX ועיצוב אתרים באתרים ניידים. אנו לא ממליצים עליו לגרסת שולחן העבודה של עיצוב האינטרנט, אך הוא מחזק את האפקט המינימליסטי של האתר.

אתר יצירתי של עמוד אחד עם פריסה ייחודית

גיאומטריה זוויתית ושכבות תמונות שמוסיפות דינמיות לעיצוב. אתרי הפורטפוליו כוללים עבודות שלמות המייצגות את המעצב ותומכות בחתיכות הפורטפוליו האישיות באתר. יש להם אישיות רצינית, העבודה רועשת ותוססת, והם נעים במהירות.

השילוב של קווים אלכסוניים ואנימציות

הוא דוגמה מושלמת לאופן שבו ניתן לשלב מגמות שונות של עיצוב אתרים כדי ליצור אתר מודרני נפלא עם חווית משתמש יפה. לוח הצבעים כולל לוחות שמות ואנימציות פלאש בכדי להביא אנרגיה לאתר הפורטפוליו.

בשנת 2021, עיצוב אתרים ימשיך להתמקד ביצירת אתרים ידידותיים לאגודל. אנו חושבים שמעצבי אתרים יתמקדו בשימוש בצבע ליצירת "מצב הרוח (ים) וההרגשה" שהאתר אמור לעורר.

הדבר האחרון שאתה רוצה

הוא שאנשים יגיעו לאתר שלך ויאבדו המרות מכיוון שהאתר שלך נראה מיושן או מתעלם מסטנדרטים קריטיים ברשת. צוות עיצוב אתרים עטור הפרסים שלנו עומד בקצב של מגמות העיצוב והפיתוח העדכניות ביותר כדי ליצור אתרים פונקציונליים ופשוטים לשימוש שעובדים ונראים פנטסטיים. האלמנטים העיצוביים המודרניים והחדשניים ותכונות האתר הפכו בשנים האחרונות לקלישאות עייפות ומפותחות.
עבור פרטים מורחבים על עיצוב אתר אינטרנט חדשני יש לבקר ב- dnamedia.co.il

עיצוב אתרים הוא גורם המפתח בשאלה האם משתמשים מבקרים באתר ועוברים הסבה למותג. ישנם אלמנטים רבים ושונים הזורמים לעיצוב אתרים טוב אך החשובים ביותר הם חווית המשתמש, האבטחה וההצגה החזותית.

הודות לטכנולוגיית רשת מתוחכמת

מעצבי אתרים רוצים לבלוט מהאתר הממוצע עם אלמנטים תלת ממדיים שמשתמשים יכולים לקיים איתם אינטראקציה ולהשתמש בהם. במהלך השנים, מעצבי אתרים התנסו בגיבורים, קיפולים, דפי נחיתה ותבניות עיצוב אתרים. אלו הם תחומים חיוניים להשגת המרות ולעמידה ביעדי אתר, מכיוון שהם הדבר הראשון שמשתמשים רואים כאשר הם נוחתים באתר.

סרטונים משובצים יכולים להיראות מגושמים כשהם יושבים באמצע אתר

ואלמנטים עיצוביים אחרים יכולים לגלוש למקום שרוצים לראות כשתנחתו לראשונה באתר. פירושו דינמי שאלמנטים נעים כאשר המשתמש מקיים אינטראקציה עם האתר. אנימציה מקבילה היא דרך להפריד בין אלמנטים שונים לרבדים שונים שנראים כאילו הם נמצאים במרחק זה מזה, אך למעשה הם נעים בצורה כזו שיש להם תזוזות שונות, ויוצרים מושג עומק יפה במרחב הדיגיטלי.

סטודיו להפקת סרטוני אנימציה ותלת מימד

קשה למותג מוזיאוני הנשען על שלל יצירות אמנות מדהימות להפגיש את הכל לאתר קוהרנטי

המוזיאון בהולנד יצר אתר באמצעות שילוב של אלמנטים עיצוביים דיגיטליים ותערוכות משלו. שילוב זה עוזר למבקרים להבין מה הם רואים, מדוע הם רואים את זה, מי עוד רואה את זה ומה הטעם שלהם במה שיש למוזיאון להציע.

האתר שלך עולה בקנה אחד עם מגמות עיצוב אתרים עכשוויות עם תמונות מוצר שובת לב ומגוון פרטים עדינים שמבליטים אותו מהקהל

האתר משקף עיצוב יוקרתי ועיצוב פרימיום בגישה מינימליסטית היוצרת חווית קנייה מיטבית עבור הלקוחות. זה מסיר גרפיקה גדולה ומשכנעת, רקעים צבעוניים שטוחים, טיפוגרפיה חזקה ותמונות ברזולוציה גבוהה של המוצרים כדי לעזור למשתמשים להתמקד במה שהם רואים: נעליים.