עיצוב גרפי הוא למעשה די מסובך, ואני לא יודע כמעט כמו שחשבתי, אבל אני חושב שאני יודע כל מה שאתה צריך לדעת על יסודות העיצוב הגרפי. אם תרצו להימנע ממה שלפניכם ולקפוץ ישר לתוכו, תוכלו לברוח עם הבנה טובה של המושגים הבסיסיים של עיצוב גרפי, אני בטוח.

מעצבים גרפיים עובדים על אלמנטים ומבנים עיצוביים

כדי להעביר מסר ויזואלי או מותג לחברה, כדי למכור מוצר או שירות. אמנם מטרה זו עשויה להיות תלויה בסוג העיצוב הגרפי, אך מעצבים גרפיים מתמקדים בדרך כלל בהפיכת העיצוב שלהם לארגוני. תכנון UX הוא אכן תהליך לפתרון בעיות איטרטיבי, והוא יכול להיות פשוט או מורכב כמו שעושה מעצב גרפי.

ישנם מעצבים גרפיים העובדים עבור חברות המסורות לתעשייה; אחרים עובדים עם חברות פרסום

שיווק או חברות תקשורת אחרות. אם אתה עובד כמעצב גרפי בסוכנות, סביר להניח שתקבל מטלות יצירה מחברות לעבוד על פרויקטים עבור מותגים רבים ושונים.

יישומים נפוצים של עיצוב גרפי כוללים פרסום, שיווק, קמפיינים פרסומיים, מיתוג, יחסי ציבור וקמפיינים שיווקיים. פרויקט עיצוב גרפי יכול לכלול שילוב של טקסט קיים, תמונות קיימות או תמונות שפותחו על ידי המעצב הגרפי, ותוכן חדש.

כמעצב גרפי אתה יכול להוסיף ערך לא רק לסטודיו לעיצוב שלך

אלא גם למקום העבודה שלך. פיתוח הכישורים הספציפיים ללקוח שלך והרלוונטיות שלהם והימנעות מהאגו שלך מהעבודה שלך יבדיל אותך ממעצבים גרפיים רבים אחרים. אתה צריך להיות יותר מעצב גרפי כדי לענות על הצרכים היצירתיים של הארגון. חשוב לזכור כי לפרויקטים רבים של עיצוב גרפי יש מטרות מסחריות, כגון פרסום וסמלים, וכי עבודות עיצוב גרפי נוצרות לרוב אך ורק כאמצעי לביטוי אמנותי. גרפיקה ואיורים, שאינם מבחינה טכנית סוג של עיצוב גרפי, יצרו כל כך הרבה לשימוש מסחרי עד כי אחד לא יכול לדבר על השני בלי האחר. ישנן דוגמאות רבות של גרפיקה ואיורים שהם לא רק גרפיים טכנית, אלא משמשים גם בהקשרים אחרים. זה קשור ב 100% לרעיון הציבורי של מה מדובר בעיצוב, וזה החלק החשוב ביותר בו.

על מעצב ממשק המשתמש להיות שחקן קבוצה הנתמך על ידי הקבוצה והשחקנים, ולא רק יכולותיו שלו. אם אתם מעצבים גרפיים או אפילו סתם מעצבים גרפיים עם רקע בעיצוב גרפי, כדאי שתכירו גם את ההפקה המודפסת וגם את הייצור המקוון.

תכניות הלימודים לעיצוב גרפי של BFA ו- MFA מכינות את התלמידים לאתגרים אלה

אך מעצבים גרפיים חייבים לעמוד בקצב. התלמידים ישתמשו ביעילות בתוכנות מחשב וחומרה לתכנון ופיתוח פרויקטים של עיצוב; הם יפתרו באופן יצירתי בעיות עיצוב טיפוגרפיות; לשלב בפרויקט העיצוב טכניקות ותיאוריות טיפוגרפיות; להעריך באופן ביקורתי ולהעריך את העיצובים והאלמנטים בהם הם משתמשים; ולהדגים את השימוש בגרפיקה ממוחשבת ואת היכולת להשתמש בהם בתכנון פרוייקטים. הם ישתמשו ביעילות במחשבים וחומרת תוכנה בתכנון ופיתוח פרויקטים של עיצוב; לנתח באופן ביקורתי ולנתח במיומנות את המעצבים והאלמנטים העיצוביים של הפרויקט הגרפי; לשלב ולהעריך טכניקות, תיאוריות ועיצוב טיפוגרפי בתחזיות העיצוב; להפגין את הידע והמיומנויות שלהם בעיצוב מחשבים, תכנות מחשבים, שפת עיצוב, טיפולוגיה, תיאוריה גרפית ועיצוב חזותי; לפתח הבנה והבנה חזקה של השימוש בגרפיקה ממוחשבת בפרויקטים של עיצוב.

מצגת זו מכסה מגוון רחב של נושאים ומידע בתחום העיצוב הגרפי

החל מטרמינולוגיה טיפוגרפית ועקרונות עיצוב וכלה בשיטות של ארגון חזותי ושימוש בתכנות מחשבים וגרפיקה ממוחשבת בפרויקטים של עיצוב. קל לראות שהעיצוב הגרפי מכסה היבטים שונים בחיי האדם העוסקים בתקשורת חזותית. בהרצאה זו התלמידים יחקרו את השימוש בתכנות מחשבים וגרפיקה ממוחשבת בפרויקטים של עיצוב, כמו גם טכניקות ליצירת רעיונות לעיצוב גרפי במגוון הקשרים. בין אם אתה מעצב שאפתן ובין אם אתה מחפש שירותי עיצוב לעסק שלך, הבנת שמונת סוגי העיצוב הגרפי תעזור לך למצוא את הכישורים הנכונים לתפקיד. אתה זקוק למעצב גרפי עצמאי מוסמך המתמחה בסוג הגרפיקה שיש לבצע. אם אתה רוצה לקחת עבודת עיצוב, הכרת הסוגים השונים של עיצוב גרפי תעזור לך למצוא את המומחים שאתה צריך.

מעצבים גרפיים עובדים במגזינים

פרסום, סוכנויות שיווק ועוד, אך הם יוצרים מגוון גרפיקה בהתאם לענף, כמו לוגו, פוסטרים, חוברות, שלטי חוצות, כרזות וגרפיקה אחרת. מעצבים גרפיים רבים עובדים בארגונים שאינם מעצבים כמו בתי ספר, אוניברסיטאות, בתי חולים, עסקים ואפילו סוכנויות ממשלתיות.

תואר ראשון בעיצוב גרפי עשוי להקל על קבלת העבודה הראשונה שלך

אך תואר הוא תנאי מוקדם להיות מעצב גרפי מקצועי עם תואר ראשון בעיצוב, גרפיקה או שילוב של שניהם. תוכניות לעיצוב גרפי מלמדות את הכישורים הנחוצים לחדור לקהילת העיצוב היצירתי. סטודנטים עם דגש על עיצוב גרפי לומדים ליצור עבודת עיצוב חזקה ומשכנעת העונה על צרכי הלקוחות.