אם אתה פשוט מרחרח על אחרים, אתה כנראה סיקרת את ההצגה, אבל אתה לא לבד. כלים ספציפיים לחלל, כולל כלי לתכנון משק בית, כלי עיצוב ואפילו אחד לבניית בית.

באמצעות Roomstyler 3D Home Planner תוכלו להכניס קירות

דלתות וחלונות, לבחור גלריות ולבצע קישוטי פנים. זה לא עוצר בחללים מקורים; החלל – עיצוב של אפליקציות כמו יישומים המאפשרים לך לבצע תכנון נוף ובריכות, והכל עם גרפיקה תלת ממדית מדהימה.

עיצוב החללים מאפשר לך לבחור חלל בביתך

לבחור סגנון – עכשווי, מסורתי, גלובלי או פיוז'ן, ולשחק באופן וירטואלי עם צבעים, טקסטורות ומשטחים. חדרי שינוי, בהנחיית Niecy Nash, היא סדרה בה תוכלו לשחזר בית מבולגן עם חדר נושא שהלקוח שלכם רוצה. רשת DIY של HGTV כוללת מגוון רחב של תוכניות בנושא עיצוב פנים וקישוטים, ומציעה מגוון רחב של סגנונות, סגנונות וסגנונות של רהיטים, רהיטים ואביזרים. בבריטניה, "Selling Home" ו- "The Home Design Show" וכן "HGTV DIY DIY Show" הפופולרי בצרפת הם בין התוכניות הפופולריות בתחום עיצוב פנים ועיצוב.

השתמש באפליקציית עיצוב החדרים המצוינת הזו

כדי להעלות תוכניות קומה משלך ולשחק עם פריסות חדרים מותקנות מראש. פונקציית הגרירה והשחרור הפשוטה מאפשרת לך ליצור עיצובים משלך וליצור תוכנית קומה משלך. בעזרת כמה לחיצות עכבר או נגיעה באצבע, תוכלו ליצור את הפריסה המושלמת לחדרכם ולבחור את העיצוב המתאים. ברגע שיש לך את תוכנית הקומה שלך, ייבא אותה ל- Sweet Home 3D ופעל לפי התוכנית להסרת כל הניחושים. לאחר שתסיים, המיר את הקירות שנושרים כדי ליצור את תוכנית עיצוב הפנים שלך והתקרב כדי להביט פנימה. לאחר שתסיים את העיצוב שלך, תוכל לגשת לפונקציית המעבר התלת-ממדית, המאפשרת לך לערוך סיור וירטואלי בחדר החדש שלך.

תצוגת התלת מימד הביתית מראה את התוכנית שלך בתלת מימד

כך שתוכל לדמיין אותה במהלך התכנון. תוכניות המגורים מציגות פורמט דו ממדי בו קירות, חלונות, דלתות וריהוט ממוקמים מלמעלה. הקירות הפנימיים של הבית הזה צוירו בצורה בהירה על ידי אישה שעבדה להגדרת התבנית.

הצרכים והצרכים של כל אדם הם בעלי חשיבות עליונה בתחום עיצוב הפנים, שכן כל סוג של עיצוב הוא מאוד ספציפי למצבו. הכל תלוי מה עליכם לעשות עבור כל סוג של עיצוב פנים ובסוג ותוכנת התלת מימד בה אתם משתמשים.

בעזרת אחת מהאפליקציות לעיצוב החדרים לעיל

תוכלו לתכנן את פרויקט העיצוב הבא שלכם או ליהנות קצת עם השראה לעיצוב. מצאתי שהתוכניות שלהלן קלות לשימוש לעיצוב פנים, גם אם מעולם לא השתמשת במתכנן חדרים מקוון. באופן מקוון תוכלו לבחור מתוך מגוון מתכנני חדרים שונים המאפשרים לכם לתכנן, לעצב, לצייר ולהציג את החלל שלכם. הגדירו את תוכנית הקומה שלכם, חישבו את העלות, בחרו חנות, גלריה, רהיטים או קישוטים, הדפיסו רשימת משאלות, הגדרו וקבעו את תצורת הקומות ועוד

מעצבי פנים, במיוחד בעלי תואר אוניברסיטאי, יכולים להתמחות בעיצוב פנים ובתחומים אחרים הדורשים ידע מיוחד. ישנה גם אפשרות למי ששואף לקריירה בתחום זה, כמו אדריכלים, מעצבי פנים או מי שרוצה ללמד עיצוב פנים ברמה האוניברסיטאית.

מישהו אולי ירצה להתמחות בתחום מסוים של עיצוב או לפתח את המומחיות שלו, כמו עיצוב פנים או עיצוב הבית.

מעצב פנים יכול לעבוד על עיצוב מחדש של מבנה קיים או לעבוד על פרויקט בשלב התכנון הראשון

אם הבניין כבר קיים, הם מחליטים לתכנן תוכניות לעיצוב פנים של בניין חדש, כמו מטבח, סלון, חדר אוכל או חדר אמבטיה. בניין עדיין לא קיים, אך מבוסס על גודל, צורה ומיקום בו אמורה להתבצע בנייה.

MagicPlan

היא אפליקציית עיצוב חדרים ל- iOS ואנדרואיד היוצרת תוכנית קומה מתמונות שנסרקו על ידי המשתמש. כפי שניתן היה לצפות, לאפליקציה אין הרבה מידע על תהליך עיצוב הפנים, אך ישנם מספר כלים ליצירת מהירה של עיצוב פנים עבור טירונים בעיצוב פנים. בעזרת כלי הריהוט והקישוט תוכלו לבחור מתוך מגוון רחב של רהיטים, תאורה, קירות וכל חומר אחר שתעלה על דעתכם. בזמן שאתה נהנה מהשיכרון שלך – צפה במעצב הפנים שלך יוצר עיצובי חדרים בהתאמה אישית עם ההדפסים והמבנים המועדפים עליך.

עבור בתים צמודי קרקע

כל תוכנית קומה מקבלת הסמכה נפרדת וייחודית המבוססת על האם התכנית עומדת בדרישות התוכנית או לא. מוסמכים הם בתים צמודי קרקע (המכונים גם בתים צמודי קרקע, דופלקסים, בתים מדורגים ובתי עירייה) בשטח מינימלי של 1,000 מ"ר.