מעצבי לוגו מבוקשים ומסיבה טובה: סמלי לוגו הם לרוב אלו שיכולים להשפיע על המותג ועל הזהות הארגונית של החברה באותה מידה כמו על תדמית המותג שלה. מעקב אחר מגמות עיצוב לוגו מטופשות באופן מקוון הוא דרך בטוחה להבטיח שתצטרך לעצב מחדש את הלוגו שלך מדי שנה. אם לוגו אמור לייצג את החברה, המותג או הזהות הארגונית שלך, זה לא מניב לעצב אותו לעתים קרובות. לאחר שבחרת מעצב, התבונן בתיק העיצובים שיצרת. התבונן בתיק העבודות שלהם וראה כיצד תוכל לשלב אלמנטים שונים של עיצוב הלוגו שלהם במקום אחר ליישום שלך, כגון צבעים, גופנים וסגנונות. סמלי לוגו ועיצוב הם בהחלט חלק מזהות המותג שלכם, אבל יש בזה עוד. מכיוון שאלמנטים לעיצוב הלוגו של החברה שלך מופיעים באתר החברה שלך, באתרי מדיה חברתית ובתקשורת אחרת, חשוב להבין כיצד הם משתלבים במותג ובזהות התאגידית הכוללת של החברה. הסתכל אחורה במאמר הקודם שלנו על הלוגואים הטובים בכל הזמנים והסתכל ברשימת 10 הלוגואים והסמלים הטובים ביותר עבור חברות.

אם הגעתם עד כה לרשימה ועדיין לא מצאתם דף העונה על דרישות עיצוב הלוגו שלכם

נסו את Ucraft. אם אתם מחפשים סמלי לוגו מדהימים עבור מגוון מכשירים, עיינו ברשימת הלוגואים והלוגואים הניידים הטובים ביותר עבור מכשירים ניידים. לאחר שעשיתם זאת וקראתם את הטיפים לעיצוב הלוגו שלנו, תוכלו גם לסקור את ניתוח התחרות שיצרנו עבורכם.

Tailor Brands

הוא כלי לעיצוב גרפי רב עוצמה המסייע לך ליצור לוגו מותאם אישית וייחודי לעסק שלך. ליוצר סוג הלוגו יש מגוון כלים להפיכת עיצוב לוגו לרוח, גם אם אינך מעצב מקצועי. תוכלו גם להתנסות בעיצוב הלוגו בעצמכם, בין אם יש לכם תקציב ובין אם לא.

אם אתם רוצים לוגו מקצועי אך לא רוצים ליצור משהו מאפס

ספריית תבניות ענקית יכולה לעזור לכם ליצור לוגו משלכם ללא צורך בהעסקת מעצב גרפי. אתה יכול גם לשכור אחד ממעצבי הלוגו שלנו שיעבוד איתך – כדי להפוך את עיצוב הלוגו שלך לפשוט ככל האפשר. בין אם אתם מתחילים ובין אם אתם רק זקוקים לרענון, תוכלו לעקוב אחר טיפים וטריקים של עיצוב לוגו כדי ליצור לוגו ממש טוב. כיצד להימנע מנפילת קורבן לטרנדים בעיצוב לוגו ושיש לך משהו שמוביל את המותג שלך אל העתיד.

אם אתה חושב שאתה מתאים לפרויקט עיצוב לוגו, אנו מזמינים אותך לשתף איתנו פעולה באתר האינטרנט שלנו או דרך רשימת הדוא"ל שלנו.

אם אינך מעוניין להריץ תחרות לוגו

יש לנו Logo Maker, המאפשר לך לבחור מתוך מאות לוגואים שנוצרו על ידי קהילת העיצוב. אם אתה זקוק לרעיונות בדרכים, עיין ברשימת הלוגואים הטובים ביותר של 3 אותיות שהוכנו אי פעם. ואם יש לך טיפים אחרים לעיצוב סמלי לוגו או סתם רוצים שנשתף את התהליך שלך, אנא השאיר לנו תגובה למטה. לפני שתתחיל ליצור עיצובי לוגו ייחודיים משלך, אתה מוזמן להתחיל היום בתחרות עיצוב לוגו ב- LogoMyWay. מכיוון שלוגו הם סמליים במהותם, לא ניתן לבצע תיקונים משניים מבלי להשפיע לרעה על המותג שלך. כשאתה יוצר תחרות לעיצוב לוגו ב- LogoMyWay, אתה יכול לקבל עשרות עיצובים שונים, אך התהליך נשאר פשוט ופשוט. כדי למצוא את העיצובים והמושגים של הלוגו שלך, פשוט לחץ עליהם ותוכל להתאים אישית אותם כרצונך, גם אם זה לוקח קצת יותר זמן. יתכן שתצטרך לעדכן בכל עת, לכן נרצה להתחיל בתהליך ההתאמה האישית בתחילת תהליך העיצוב, ולא בסופו.

כאמור לעיל, ודא שעיצובי הלוגו שלך הם בפורמט וקטורי רסטר ושהם בגודל ובצורה המתאימים למותג שלך.

אם מאוחר יותר תחליט להשקיע בלוגו שלך

תוכל להוריד גרסה ברזולוציה גבוהה שלו תמורת 59.00 דולר. אם אתה חדש בתהליך עיצוב הלוגו, עבודה עם פרילנסר לעיצוב לוגו יכולה להיות אתגר לא מבוטל. עם מעט יצירתיות, לא נדרש הרבה כדי לתת ללוגו החינמי את הטאץ 'הייחודי שלו ולקבל לוגו בעל מראה מקצועי ללא עלות. ביקשנו ממנו לחלוק את 25 שנות הניסיון המשותף שלו בעיצוב לוגואים ולוגואים.

יש לך מאות תבניות גרפיקה ולוגו לבחירה, אך תוכל גם להתאים אישית את הלוגו שלך במגוון דרכים. אם אתם מחפשים השראה ללוגו המותאם אישית לחלוטין, גללו בין הסמלים והתאימו את העיצוב במגוון סגנונות שונים.

הקדיש זמן לחשוב כיצד הלוגו שלך מרגיש ושמור על מצב הרוח של המותג שלך בזמן שאתה קורא את הטיפים האלה לעיצוב לוגו

ככל שתוכלו לתת הוראות רבות יותר למעצב שלכם, כך יגדלו הסיכויים שתעצב לוגו העונה על ציפיותיכם. ניתן גם לשפר את תקשורת הלוגו באמצעות חיבורו למקור הטמון בו ושיפור קשריו עם המקור.