להיות מעצב אתרים פרילנסרים הוא חלום המשותף למעצבים רבים, שכן הוא לובש צורה של משרה מלאה בענף עיצוב אתרים או אפילו משרה חלקית. עבודה עצמאית בעיצוב אתרים נישה זה היא דרך קריירה מרגשת וחינמית, שכן היא דורשת שילוב של עיצוב, פיתוח ויזמות.

כאשר אתה מתחיל בקריירה חדשה כמעצב אתרים עצמאי, עליך להיות מוכן לייעל את מסלול הקריירה החדש שלך כך שיתאים לצרכים שלך.

חלק גדול מהפרילנסרים מוצאים לוח זמנים העונה על צרכי המעצב ומאפשר להם להשלים את העבודה הנדרשת בזמן. מעצב מקצועי צריך להכיר את הכישורים של כל אחת ואחת ולעבוד עם כל תוכנית, מה שמאפשר מהפך מהיר מבלי לעצב את כל הגרפיקה.

עם זאת, על מנת לקדם עקביות בחיי העסקים הפרילנסרים, על מעצב לדאוג למותג כבר מההתחלה, ולא רק לעצמו.

מעצב רוצה ליצור לוגו המייצג את סגנון העיצוב שלו ומושך לקוחות המחפשים עיצוב אתרים מסוג זה

מעצבים מתחילים רבים אינם מבינים את חשיבות הלוגואים עבור המותגים וכמה הם חשובים כמותגים. שלא לדבר על כך שלוגואים משמשים כלי נהדר למיתוג, לבניית נאמנות לחברה וליצירת תמונות שתורמות להכרה. לוגו מאפשר ליצור במהירות לוגו תוך כדי עיצוב תבנית תיק.

זו טעות להניח שכל הלקוחות רוצים את אותו הדבר ויש להם את אותן ציפיות מהמעצבים. אלה הגיוניים ומצפים מאנשי מקצוע בתחום העיצוב חושבים בהכרח שעלינו לקבל שלמות ללא עלות נוספת.

לקוח משבש יתר על המידה יכול להיות קללת קיומו של מעצב, וזה מעצבן אותי כאשר הדיוט מטריד את עבודתי. באשר ללקוחות, השאלה הנפוצה ביותר שמטרידה מדי פעם מעצב גרפי היא כיצד למנוע מלקוח להתערב בעבודתו.

לכן יצאתי לחיפוש

שוחחתי עם מעצבים גרפיים מקצועיים רבים ושונים ושאלתי אותם עם מה הם יחיו ואילו מהטיפים האהובים עליהם הם ישתפו איתך. לאחר שאספנו מעל 30 טיפים לעיצוב גרפי ממעצבים מקצועיים ברחבי העולם, ריכזנו רשימה של 30 טיפים לעיצוב גרפי שתוכלו להשתמש בהם בפרויקטים העיצוביים הנוכחיים והעתידיים שלכם. אני מקווה שמדריך זה יכסה את היסודות של מעצבי אתרים פרילנסרים מקצועיים ויצירת תיק אפקטיבי. למידע נוסף על יצירת תוכנית עסקית, קרא מאמר מועיל זה מ- About.com. פיתחו אסטרטגיה עסקית איתנה לעבודה עם לקוחות ופיתחו קשר חזק עם הלקוחות איתם אתם עובדים ועם הלקוחות שלכם.

ספר זה נועד לעזור לעיצוב חובבים שיודעים את יסודות ה- HTML וה- CSS וכבר משתמשים בפוטושופ בקריירה שלהם

לא כל מעצב הוא מומחה לשיווק, אך כל המעצבים צריכים לעשות קצת מחקר בנושא שיווק וליצור תוכנית עסקית חזקה לקמפיינים שלהם באתר ובמדיה החברתית. מכיוון שרבים מהקוראים של סמאשינג כנראה כבר בקיאים בעיצוב אתרים פרילנסרים מקצועיים ובאסטרטגיה עסקית, פוסט זה נועד לשמש נקודת מוצא למי שכבר התחיל את הקריירה. כדי להצליח, אתה צריך קצת ידע בסיסי כיצד להשיג הכרה בעולם עיצוב אתרים בחינם.

סטיבן דן כיצד הבלוג הפופולרי של Vandelay אמור להכניס יותר תנועה ולקוחות לתיק העבודות שלו

יש הרבה היבטים שונים להיות מעצב אתרים עצמאי מצליח, לא רק טוב בעיצוב אתרים. לאחר שכל השיקולים הללו יושמו והרעיונות שלך נחקרו היטב, הגיע הזמן להתחיל את הקריירה הפרילנסרית שלך. כמעצב שיש לו הרבה זמן (או בקושי מספיק), בלוג שמציג ממצאים מעניינים ודן בכל מה שקשור לעיצוב אתרים וסחר חופשי יכול לזכות במהירות בקהל.

שיתוף פעולה עם מרכז תכנון במיקור חוץ מאפשר לבונה בית לספק שירותי עיצוב מעולים במחיר נמוך בהרבה מלהעלות בניית בית

אפילו משרד המכירות הופך למיקום ייעודי למרכז העיצוב, ויוצר מרחב עבודה מקוון לעיצוב שמאגד את כל ההיבטים של עיצוב הבית כדי לייעל את התהליך גם לבנאי, לקונה וגם למעצב. עם תיק עיצוב אתרים שנוצר לאחרונה עבור פרילנסרים, המספק קישורי הורדה וקורות חיים מלאים של המעצב, זה בדיוק מה שהלקוח מחפש. בכך שהם עוזרים לך להישאר מסודרים ולבצע את העבודה, כל אחד במשרד הביתי יכול סוף סוף להרגיש כמו מעצב אתרים עצמאי מקצועי אמיתי, במיוחד בעבודה עם תוכנת VEO של Primera.

מתן ממשק ידידותי למשתמש ללקוחות שאולי לא מתמצאים באינטרנט – מתמצא בעיצוב, כמו גם לעובדי חברת הבנייה.

לדוגמא

כאשר מתכננים עבור אנשים עם מוגבלות, מעצבים שואפים לתפוס את צרכיהם של משתמשים באוכלוסייה מסוימת ולהתאים להם את העיצוב שלהם. על ידי שילוב תלת מימד עם עיצוב גרפי נהדר, תוכלו לשפר את חוויית הצופה ולהגדיל את הערך האסתטי של העיצוב. הדרך שבה מעצב מציג את עצמה צריכה לשקף גם את סגנון העבודה שעשה. אם אינך מנסה ליצור ניגודים מטורפים בעיצובים שלך, זה יהיה רעיון נהדר להשתמש בפלטת צבעים לכל העיצוב – וודא שיש לך עיצוב שטוח והשתמש רק בצבע אחד או שניים שונים.