ולדימיר גנדלמן עיצב תיקיות מצגות מעוררות השראה ללקוחות עסקיים כבר כמעט עשור. יש לו טכניקות הדפסה מתוחכמות ומציע מגוון סגנונות ייחודיים, אך ישנן דרכים רבות להתאים אישית את עיצוב תיקיית המצגת שלך. כדי לעזור לך בתהליך העיצוב, אנו מציעים תצוגת מצגת המאפשרת לך לערוך, כמו גם קישור הניתן לשיתוף המייצר משוב מחברים ועמיתים.

תיקייה יצירתית יכולה ליצור עיצוב דינמי ולהגדיל את זרימת המידע שאתה מציג. אתה תמיד יכול להוסיף טקסט עיצובי או מידע לתיקיה האמיתית שלך, אבל אתה צריך מקום ותוכל לברוח עם זה על ידי העברת מידע.

לדוגמה

עלונים ותיקים יכולים להיות מתוכננים כדי להדגיש אלמנטים עיצוביים חזקים כגון סמלי לוגו. אתה יכול לבחור להפוך את השכבה החיצונית של התיקייה לעבה ככל האפשר ולהחליק את השאר, או שתוכל להחיל ציפויים שונים על אותו עיצוב כדי ליצור מגוון טקסטואלי בתיקייה שלך. שימוש בטקסטורות יכול להגביל את האפשרויות שלך, אך יכול גם לשנות את מראה עיצוב ההדפסה שלך. המרקם מבטיח שלכל תיקיה תהיה תחושה ייחודית והופכת אותה לאטרקטיבית יותר עבור אנשים שונים.

הצבת אלמנטים עיצוביים ממלאת תפקיד חשוב באופן שבו התיקיה שלך מתקבלת על ידי הקהל שלה

המשמעות היא שתיקיות המצגת נראות הכי טוב ויוצרות חוויה חושנית כשמגעים בהן פיזית. הנה לפניכם חמש דרכים בהן תוכלו להוסיף במהירות אלמנטים עיצוביים שיעזרו לתיקיית המצגות שלכם לשקף במדויק את המקצועיות של העסק שלכם. יצירת תיקייה מעוצבת יפה שתואמת את המותג של החברה מסייעת ביצירת תדמית אחידה ותחושת מקצועיות, ומעניקה לקהל שלך מושג טוב יותר מי אתה כחברה ואיש מקצוע.

אנו מקווים שנהנית מההדרכה הראשונה שלנו כאן על Tuts וקיבלנו השראה ליצור את תיקיות הכיס שלנו

אם אתה קצת מבולבל עם הטיפים שלנו לעיצוב, יש לנו מומחה לעיצוב תושבים שיצר את התיקיות המושלמות לאירועים עסקיים. אם אתה עדיין מתקשה בפיתוח רעיון, נסה אותו בגלריית עיצוב התיקיות שלנו. אם אתה מקבל השראה מעיצובים נהדרים אלה, אין לך בעיה ליצור תיקיית מצגות משלך. וכדי לקבל השראה נוספת תשכחו מהתיקיות המסורתיות, אך תיקיות לפגישות עסקיות, מצגות עסקיות וכרטיסי ביקור.

תיקיות בודדות לא רק עוזרות לחברות להציג תמונה מקצועית וקוהרנטית

הן גם כלי שימושי לארגון מסמכים. ניתן להשתמש בתיקיות בדרכים רבות, בין אם זה פשוט ארגון קבצים לשימוש אישי או הצגת מידע ככלי למצגת, מכתב או קלטת. אם אתה משתמש בתיקיות עבור מצגות, היית מרוויח משילוב אלמנטים עיצוביים מהמותג שלך כדי להפוך את התיקיות שלך לייחודיות ובולטות. אם יש לך מוצר חתימה המספק רקע מעניין לעיצוב תיקיית המצגת שלך, עליך לעשות זאת.

תיקיה תהיה תוספת נהדרת לסט המכתבים העסקי שלך מכיוון שיש לה עמוד שדרה גדול מדי. תיקיית שדרה גדולה מדי של ספרים תהיה גם אלמנט עיצובי מעניין בחנות הנייר מכתבים שלך, מכיוון שהיא כל כך גדולה.

תיקיית מצגת זו מיועדת לחוברת מקופלת משולשת, חוברות, כרטיסי ביקור ומידע עסקי אחר. SWATT Design בחרה בגרסה זו על פני תיקיית פורטל קונבנציונאלית עבור מצגות, מכיוון שהיא מציעה יותר מקום בתיקיה וכיס לספרות נוספת.

תיקיה זו כוללת שלושה פאנלים במקום שניים

המאפשרת גישה נוחה למידע כתוב כגון כרטיסי ביקור, חוברות ומידע עסקי אחר. על ידי הצבת שם החברה באמצע ובחזית, Renaldo Auto Mall (המקור שלנו) עשה עבודה נהדרת בהבאת תיקיות החברה, Inc. —- שיש מקום לשים את כרטיסי הביקור שלך אופייני לרוב התיקיות, אז למה לא לנסות משהו ייחודי יותר? זוהי דרך נהדרת להוכיח את המקצועיות של עסק החברה שלך על ידי הוספת כרטיס ביקור מודפס בהתאמה אישית לתיקיה. ישנם הרבה עיצובים שונים של תיקיות עסקיות שתוכלו למצוא בתיקיית ה- Pocket $ 99, אך דאגנו שנכלול תיקיה זו כאן. בכיס שלמטה, 8 העליונים של עיצוב תיקיות זה יהיו גלויים ביותר, ויש אפשרות לחתוך אותו ישר לכרטיסי ביקור.

הבלטות עיוור

הוא עיצוב אשר פותח במיוחד עבור תיקיות ומעניק להם מראה אלגנטי ומעודן. רק ליצירת תיקיית מצגות שנחתכת לצורה לא צפויה, העיצוב מקבל יתרון ייחודי והנמען שם לב. לטאץ 'מסוגנן, בחרו בתיקייה עם פרטים מובלטים שמוסיפים נופך של כיתה לעיצוב הכללי. זהו אחד הסוגים הנפוצים ביותר של עיצובי תיקיות, אשר נוצרים ממגוון חומרים שונים כגון נייר, פלסטיק, עץ או מתכת, המאפשרים לשמור על ערכת עיצוב אחידה.