ריכזתי את המדריך האולטימטיבי לעיצוב פליירים שיעזור לכם ליצור חולצות עיניים – פליירים בלתי נשכחים שעושים את העבודה שהם אמורים לעשות. אם ברצונך לעצב חומרי שיווק מודפסים אחרים כגון פליירים, עליך להסתכל בכמה מהטיפים והטריקים הטובים ביותר לעיצובם. במאמר זה אתן לכם כמה טיפים כיצד לעצב עלון לא רק מושך ויזואלית, אלא גם פונקציונאלי ויעיל.

תלוי אם ברצונך ליצור תבנית עלון ב- Word, PowerPoint או Photoshop, יש לך כמה תבניות טובות שתוכל לכסות. צפה בתבניות עלונים בחינם ב- Google Docs, WordPress ו- PowerPoint או בקר ב StockLayouts לקבלת מבחר נאה של מדיניות ותבניות עלונים הניתנים להתאמה אישית.

לדוגמא

ישנם כמה עיצובים מדהימים של פליירים המשתמשים בסוגים רבים ושונים של טיפוגרפיה. בדומה לתבניות חוברות, תבניות העלון נועדו למטרות מגוונות, בין אם אנחנו מדברים על מכירות עסקיות ובין אם פשוט משתמשים בהן ככלי מידע. עיצוב שכבות יכול להיראות בולט במיוחד והוא דרך נהדרת לגרום לפלייר שלך להראות מקצועי. תבניות עלונים מגיעות במגוון רחב של גדלים, צורות, צבעים, גדלים וסגנונות טיפוגרפיים. ללא קשר למה אתה יוצר פלייר, דבר אחד שאתה צריך לזכור הוא שאתה לא רוצה יותר מדי צבעים בעיצוב העלון שלך כדי להעביר את מה שנדרש לאירוע או חגיגה. אטימות צבע יכולה ליצור עניין ויזואלי בעיצוב תמונות, כמו בעיצוב פליירים עסקיים.

וודאו שעיצוב הפלייר שלכם לא מתנגש עם אלמנטים עיצוביים ושיש מספיק מקום לבן לכל פיסת הפאזל

אתה צריך להיות בטוח שאתה לא לוקח את כל העותקים מכל העיצובים של העלון ועדיין יכול לגרור טונות של אלמנטים עיצוביים יפים לכל העיצוב. בין אם אתה מדפיס פלייר או לא, אתה צריך ליצור עלון יפה ויעיל בכדי להגביר את מכירת הכרטיסים. זכור כשאתה יוצר את העלון שלך כדי ליצור עיצוב עלון מדהים ומושך את העין שישפיע על קהל היעד שלך.

כל חברה זקוקה ליצרן כרזות ועלונים שתופס את העין – ותופס כרזות מקצועיות כדי למשוך לקוחות. כדי לממש את מלוא הפוטנציאל הטמון בתהליך העיצוב וההדפסה של הפליירים שלך, אתה זקוק לכלי עיצוב גרפי חזק ועוצמתי.

אם ברצונך ליצור פליירים משלך באמצעות תוכנת העיצוב שלנו

אנו ממליצים שתוריד תחילה את אחת ההנחיות או התבניות שלנו. כשאתה יוצר פלייר, ודא שהגרפיקה האיכותית המשמשת בעיצוב הפלייר שלך לא מעוותת בכל פעם שאתה משנה גודל. אם אתה משתמש בתמונות באיכות גבוהה לעיצוב העלון שלך, יש להמיר אותן גם.

אם אתה מרגיש חסר השראה ואינך סומך על כישורי העיצוב שלך

אפשרות עיצובית חסכונית מאוד היא להשתמש בפלטפורמת המון כמו 99% עיצוב. כדי לעזור לכם להאיץ את תהליך העיצוב, תוכלו להתחיל בתחרות עיצוב פליירים, לבחור את הפרילנסר המועדף עליכם לעיצוב הפלייר שלכם, או לחבור לצוות של מעצבים גרפיים מקצועיים בכדי לקבל את עזרתם. אתה יכול גם לנסות למיקור חוץ של המעצב הגרפי המקצועי של הצוות שלך, אך אם אתה מרגיש אבוד בכלי DIY הקטן שלך וחושב שאתה עדיין זקוק לעין חדה של איש מקצוע, דבר עם צוות עיצוב המתמחה בחוברות ועיצוב עלונים.

אם ברצונכם להוריד תבניות עיצוב רבות של עלונים במחיר נמוך, זו הבחירה המושלמת עבורכם. יש להם גם מגוון תבניות של פליירים למסיבות, תבניות של עלוני מועדונים ותבניות כלליות של עלונים שניתן להתאים אישית לשימוש כמעט לכל עסק.

ואחרון חביב

תוכלו לרכוש מגוון תבניות עיצוב פליירים מוכנות לעסק שלכם. החדשות הטובות הן שיש הרבה תבניות עלון בחינם ומשלמות שניתן למצוא ברשת. אז יש אפשרות לחשוב על תבניות עלונים מעוצבות באופן מקצועי. אם אתם מתכננים להפיץ פליירים מודפסים או להדפיס אותם עד שאנשים ימצאו את מקומם, חשוב לכלול מידע נוסף אודות העלון שלכם בעיצוב שלמטה. תבניות עלון אלה קלות יחסית ליצירה ואינך צריך להחליף את המידע במהירות, אז אתה בתנועה.

כאשר אתה יוצר את עיצוב הפלייר שלך למודעות למותג, שמור על המידע נגיש בקלות, גם אם מדובר רק בכמה שורות טקסט או תמונות.

הוסף דגש ועניין לטיפוגרפיה, שים לב להשראה הטכנולוגית לסמלים שלך, וערוך הערות על עיצוב תבנית העלון, שיכולה להיות הפיתרון העיצובי המושלם. בעת תכנון פליירים וחומרי הדפסה אחרים, חשוב לוודא שהם משתלבים בזהות המותג שלך.

באמצעות התבניות הנרחבות מבית DesignCap

תוכלו לבחור מתוך מאות פוסטרים ותבניות עלון כדי להתחיל את המסע העיצובי שלכם. הכלי החינמי מציע בד ריק בו ניתן להתחיל כשאתה מרגיש יצירתי, בחר תבנית עלון וללכת משם. כלי זה מלא בתבניות מוכנות עם תכונות קלות לשימוש שיעזרו לך ברוב המקרים ליצור עיצובים של פליירים או כל עיצוב לעניין זה במהירות ובקלות. עיין במדריך זה שמראה כמה קל ליצור עיצוב פליירים עם היוצר המקוון.