במאמר זה אנו מציגים אוסף של קולקציות בהשראה של מיטב עיצובי ספרי הקטלוג המדברים כרכים על יצירתיות וחדשנות. בסקירה כללית זו אנו משתפים כמה רעיונות שתוכלו לקבל כאשר אתם יוצרים משלכם. בחר 18 עמודים שונים ליצירת פרויקט קטלוג מושלם, או שיהיה לך 16 מהדורות עיקריות שונות כדי שנוכל ליצור קטלוג עם כמה עמודים שנרצה.

כל עמוד

כולל הכותרת, השער, הכריכה, התיאור והתיאור של הספר, ניתן לעשות בהם שימוש חוזר ולשמש מחדש בכל כך הרבה דרכים שונות. כל עמוד באוסף זה, מהכריכה ועד הכריכה האחורית, ואפילו בדפי המהדורה המרכזית ניתן להשתמש בהם ולשמש אותם בכל כך הרבה דרכים שונות!

צדדיות זו אומרת שתוכלו להשתמש בתבנית קטלוג המוצרים עם המילה שבחרתם

ולבסוף, צילום, המדמה את עקרונות העיצוב השטוח, מעניק לרבים מהקטלוגים של לקוחותינו מראה רענן. למינימליזם זה איכות אצילית ונצחית, ממש כמו המגזין – בהשראת עיצוב קטלוג של InDesign אנו #

אם אתה מחפש התחלה, זכור שיש עוד הרבה תבניות עיצוב קטלוגיות ב- Envato Elements אם אתה רוצה לנסות כמה מהעיצובים האלה במבחן. אם אתה חושב שפספסנו קטלוג או עיצוב חוברות טובים, אנא תן לנו דע בתגובות למטה.

אם אתה מחפש את מעצב הקטלוג הטוב ביותר בלוס אנג'לס, עשה את הצעד הראשון וצור איתנו קשר. אין עלות לדבר איתנו ואנחנו נותנים לך את ההזדמנות לראות אם אנו המתאימים לקטלוג שלך.

לאחר שתוכנן הקטלוג שלך, אנו יכולים להציע מדפסת קטלוג בלוס אנג'לס ולעבוד עם המדפסת שבחרת. לאחר שיצרת את עיצוב הקטלוג שלך, תוכל ללכת אל מדפסת מקוונת המציעה שירות באיכות גבוהה.

אם אתה מחליט כדי ליצור קטלוג מאפס, תזדקק לחבילת תוכנה כמו InDesign כדי לעצב את פריסת הקטלוג. אם ברצונך לעצב קטלוג סיטונאי בעצמך, תוכל לקנות את התוכנה וללמוד להשתמש בה.

אם אתה רוצה קטלוג מרשים אך שונה

מדוע לא לנסות את הפריסה המרובעת הזו, אך בוא נבחן תחילה את האלמנטים ההופכים אותה לתבנית קטלוג. אם אתם מחפשים תבנית קלה לשימוש ונוחה לשימוש לעיצוב הקטלוג שלכם, תבנית זו היא בשבילכם. פריסה מסוגננת זו תיצור גם תבנית קטלוג נהדרת של מוזיאונים, והיא גם מתאימה להצגת תצלומים יפים.

תבניות קטלוג מוצרים מעוצבות בצורה יעילה ומובנית המאפשרת להציג מידע רלוונטי

תבנית הקטלוג של InDesign מקלה על הצפייה במוצרים האטרקטיביים ביותר על ידי הסבר על תכונותיהם על ידי הצבת דיאגרמות קטנות על כל מוצר, כגון גודל, חומר, משקל וגובה.

תבנית קטלוג זו מהווה דוגמה מצוינת ובעלת יכולת להציג תוכן במגוון דרכים שונות

כגון על הכריכה, בסרגל הצד, בעמוד ואפילו בסרגל צד. 22 פריסות ועיצובים כלולים, אך עיצוב כריכת הקטלוג ממש מושך את העין. אם אתה מקפיד על תבניות קטלוג מסורתיות של InDesign, אתה מעז לבחור במשהו אחר.

אם אתה מחפש תבנית קטלוג של InDesign שיכולה להציג מוצרים רבים, תבנית ספר קטלוג זו היא בחירה מצוינת. כשכל פריסות התבניות והתבניות זמינות, בחר את המושלם בשבילך.

תבנית קטלוג נקייה ופשוטה זו אידיאלית עבור חברות עכשוויות שרוצות ליצור קטלוג מודרני

אם אתה מציג תיקים או מוצרים לעיצוב פנים, תבנית קטלוג זו תהיה בחירה טובה עבורך. ב- InDesign עומדים לרשותך פריסות ותבניות קטלוג רבות ושונות שתוכל להתאים אישית לעבודה עבור העסק שלך. דבר אחד שיש לזכור בעת תכנון הקטלוג, לעומת זאת, הוא ששוק הקטלוגים המקוון הוא כה תחרותי עד כי יש צורך להתבלט מול המתחרים. אם ברצונך ליצור קטלוג מוצרים מקוון ראשון שלך ולשפר את המוצרים הקיימים של החברה שלך, אנו אגיד לך כיצד ליישר את המוצר שלך ללקוחותיו "היעדים הבסיסיים.

תבנית קטלוג זו תוכננה עם מחשבה על בושם, אך דמיינו את ההרכב של מוצרי ספא ובריאות. ודא שהצופה לא יכול להתנגד לקטלוג המפתה שלך באמצעות תבניות קטלוג לעיצוב אופנה שהוזכרו לעיל.

לאחר שבחרת תבנית

השלב הבא יהיה מושלם לארגן את התוכן שתוסיף לקטלוג שלך. אם ברצונך לספק ללקוחותיך את כל המידע הקיים אודות המוצרים שלך, סביר להניח שתמליץ על עיצוב קטלוגי מסורתי, אך זהו אוסף של דפים צבעוניים שנוצרים על ידי דפדוף בהם אל להתרשם באופן כללי מהמוצרים והשירותים. עליך גם לעצב את הקטגוריות שלך כך שפריט קטלוג יכול להשתייך רק לקטגוריה אחת. קטגוריות אלה יעילות להכנת קטלוגים גדולים יותר קלים לשימוש ולניהול.