במאמר זה, נסתכל על כמה תבניות עיצוב קטלוגיות מעוצבות להפליא ונתחיל עם העיצוב עוד היום. בסקירה כללית זו אני משתף כמה מהרעיונות שתוכלו לקבל כשאתם יוצרים משלכם. אם תעמיק עמוק ברשימה, התוכן עשוי לעניין, כיצד אתה באמת יוצר קטלוג ב- InDesign, כיצד אתה חוסך כסף בעת ההדפסה, או מה אתה יכול לעשות אם הקטלוג שלך תמיד מאחר. הורידו אחד ותהנו מהשראת העיצוב, ובמאמר הבא אתחיל בכמה מהעיצובים האהובים עלי שאני רוצה לעצב להיום, יחד עם כמה טיפים וטריקים.

לתבנית קטלוג המוצרים עיצוב אפקטיבי ומובנה המאפשר להציג מידע רלוונטי

תבניות קטלוג של InDesign מאפשרות לך להציג את המוצרים האטרקטיביים ביותר על ידי הסבר על תכונותיהם על ידי יצירת דיאגרמות קטנות עבור כל מוצר כגון גודל, חומר, משקל וגובה.

אם אתה רוצה קטלוג נוצץ ושונה, מדוע לא לנסות להשתמש בפריסה המרובעת למראה אטרקטיבי יותר וחווית משתמש טובה יותר עבור הלקוחות שלך.

אם אתם מחפשים תבנית קטלוג של InDesign שיכולה להציג מוצרים רבים

תבנית ספר הקטלוג היא בחירה מצוינת. תכליתיות זו אומרת שתוכלו להשתמש במגוון תבניות קטלוג מוצרים שניתן להשתמש בהם ב- Word לבחירתכם, עם מגוון רחב של צבעים ואפשרויות טיפוגרפיה. אני עובד על מגזין כמה שנים – בהשראת עיצוב קטלוגים – וזו דוגמה מצוינת. יש בו הרבה תוכן להציג, כגון מידע על מוצרים, תיאורי מוצרים, מחירים ועוד, אך הוא קל לשימוש.

תבנית קטלוג של InDesign, עם מגוון רחב של צבעים ואפשרויות טיפוגרפיה, היא בחירה טובה לכל סוג קטלוג מוצרים.

אם אתם מחפשים תבנית קטלוג לבית או למשרד משלכם, תבנית זו מתאימה בדיוק עבורכם. אם אתה מציג תיק מוצרים לעיצוב פנים, תבנית קטלוג זו לשירותים תהיה התאמה מצוינת.

תבנית קטלוג נקייה ופשוטה זו אידיאלית עבור חברות עכשוויות שרוצות ליצור קטלוג מודרני

בנוסף לתבניות קטלוג, ישנם משאבים רבים לעיצוב קטלוגים המסייעים לך להרוויח – ולהפיק קמפיינים שיווקיים לקטלוגים שהם יותר מסתם העתקה והדבקה פשוטה של אתר החברה שלך.

על ידי תכנון הקטלוגים שלך

אתה יכול לחסוך זמן וכסף ולהימנע משגיאות יקרות באמצעות תבניות עיצוב מראש. תבניות קטלוג הופכות אותך למעצב גרפי יעיל יותר, אשר בתורו מאפשר לך להרוויח יותר כסף בפחות זמן. תקני תבנית הקטלוג המוזכרים כאן חוסכים לך זמן על ידי דילוג על העבודה המייגעת של הגדרת הקבצים ומיקוד תשומת הלב שלך ביצירת עיצוב הקטלוג.

אם יש לך שיקולים מיוחדים

אתה יכול אפילו לבקש ליצור תבנית קטלוג מותאמת אישית עבורך. תבניות קטלוג PDF זמינות עבור מגוון יישומים פופולריים, כולל אתרי מסחר אלקטרוני, חנויות מקוונות וקטלוגים מקוונים. אם אתה קונה תבנית אחת, GraphicRiver היא אחת מתבניות הקטלוג הפופולריות ביותר הקיימות בשוק כיום, אך היא גם אפשרות טובה לתקציבים הדוקים.

אם אתם מחפשים תוספת פונקציונלית ביותר לארסנל העיצובי שלכם

בדקו את תבנית העיצוב הקטלוגית הרב-תכליתית הנפלאה הזו. הם מגיעים במגוון עיצובים וקטוריים מסנוורים שונים שתוכננו על ידי מעצבים גרפיים מקצועיים המשתמשים בתערובות צבעים שונות כדי להפוך את עיצובי הקטלוג שלך לחכמים מתמיד. למינימליזם, אם תרצו, יש איכות אצילית ונצחית, ממש כמו סגנון העיצוב המינימליסטי הקלאסי של תחילת המאה ה -20.

למעצבים העובדים על פרויקטים של סוכנויות

ישנם מעל 20 קטלוגים, חוברות ותבניות פנים. באתר זה ישנם מגוון תבניות עיצוב קטלוג, המהוות משאב נהדר לכל מעצב העובד בעיצוב פנים, עיצוב פנים או פרויקטים אחרים של סוכנויות. ויש מעל 20 קטלוגים ותבניות חוברות פנים, חלקן בחינם ויכולות לשמש לכל פרויקט עיצובי, בין אם זה קטלוג פנים, קטלוג לחברה או לסוכנות, למשל.

VII הוא משאב נהדר עבור מעצבים העובדים על פרויקטים של סוכנויות כמו גם על פרויקטים של עיצוב פנים. תבנית קטלוג 24 עמודים זו תוכננה במיוחד עבור מעצבי פנים, אך ניתנת להתאמה לכל ענף.

אם תחליט ליצור קטלוג מאפס

תזדקק לחבילת תוכנה כמו InDesign כדי לעצב את פריסת הקטלוג. אין עלות, אך אם ברצונכם לעצב בעצמכם קטלוג סיטונאי, תוכלו לקנות את התוכנה וללמוד להשתמש בה. כשתראה מה אנו עושים עבורך ואיך אתה מעצב את הקטלוג שלך, תבין את עיצוב הקטלוג שלנו ואת איכות המוצרים שאנו מציעים. אנו מקווים שתיהנו מתבניות קטלוג המוצרים הטובות ביותר שתקבלו מ- Envato, Elements ו- GraphicRiver. אם אתה חושב שהחמצנו עיצוב טוב של ספרים בקטלוג, אנא יידע אותנו בסעיף ההערות למטה.