מאמר זה מספק סקירה של כמה מבאנרי הרול אפ והתבניות הרלוונטיות לעסקים הזמינים באינטרנט. היום אציג בפניכם אוסף של עיצובי תפקידים ועיצוב כרזות אותם תוכלו להוריד ולהתאים אישית לצרכים שלכם. דפדף בכל תבניות הגלגול, הכרזות והשילוט המקצועיות ובחר את המתאימה ביותר לצרכיך. תפקידים ותבניות עסקיות אלה מגיעים עם קבצי PSD והם מושלמים למגוון סוגים שונים של אוספים, באנרים, שלטים ובאנרים.

אם תחליט לעצב את הבאנר שלך ויש לך שאלות לגבי העיצוב שלו

צוות תבניות ההדפסה שלנו ישמח לעזור לך. יש לנו סטודיו גרפי שיעזור לכם עם עיצובי הבאנרים עטורי הפרסים שלכם. אם אתה צריך להפשיל הדפסת באנרים, נרצה להתמודד עם מגוון סוגים שונים של כרזות, שלטים וכרזות עבור העסק שלך, כגון פוסטרים, כרזות ושלטים.

מדריך זה לעיצוב להדפסה נותן סקירה מהירה של מה לקחת בחשבון בעת עיצוב באנר מגולגל

כולל אחסון PDF כהדפסה דיגיטלית. אם אתה עדיין תקוע לאחר שקראת את השאלות הנפוצות, עליך לבדוק את הגרפיקה שלך כדי לוודא שלא תשכח את התוצאה הרצויה במהלך פרויקט הבאנר-רול-אפ שלך.

אבל הנה הבעיטה

הטיפ הזה כל כך פשוט שכל אחד יכול ליצור עיצוב באנרים מגולגל להדפסה, הדפסה דיגיטלית או כל מדיה אחרת. גם אם אינך מעצב גרפי, רישום העיצוב שלך מאפשר לך לעבוד במהירות, ומעניק לך את היכולת לעבוד במהירות. יכולת זו חוסכת לך זמן וכסף, ולמעצבים גרפיים יש אלפי פרויקטים וניסיון שיעזרו לך ליצור עיצוב באנרים מושלם.

חפש תבניות באנר מגולגלות מקצועיות שנותנות לתמונות שלך תוצאות מציאותיות ומדהימות בשניות

אם אתה מנהל סוכנות שיווק או תקשורת וברצונך לקדם את המותג שלך, עיין בתבנית הבאנר הזו. עם היכולת להתאים אישית ולערוך את תבנית גלגול הבאנרים המוצגת בחברות, תוכל להודיע על שירותך לכל לקוח פוטנציאלי. הוא בולט מכל השאר ונראה כאילו הוא מעניק ליצירות האמנות תוצאה מציאותית ומדהימה בכל שנייה.

בעזרת כלי העיצוב החינמי הזה

תוכלו ליצור עיצוב באנרים נשלף בהתאמה אישית על ידי בחירת אחת מהתבניות או הגשת יצירות אמנות משלכם. השתמש באלף יצירות אומנות בחינם ושלח את העיצוב שלך להדפסה על הבאנר או השתמש בו כחלופה לתבנית הבאנר המסורתית.

אם אתה זקוק רק לאחת מהתבניות הללו והתקציב שלך דחוס, GraphicRiver מתאים בדיוק עבורך. אם אתה רוצה לקנות תבניות באנר מגולגלות מותאמות אישית, אתה יכול להיות ב- Graphic River בחינם בלחיצה אחת בלבד.

אנשים יכולים לשנות בקלות את הצורה והצבע של עיצוב הבאנר הרול-אפ ללא כל אובדן איכות

המשמעות היא שאם אתה זקוק למראה מודרני יותר, מודרני ומודרני יותר עבור הכרזות הרול-אפ שלך, תבניות אלה הן בחירה טובה עבורך. בעזרת תבניות הבאנר-רול-אפ הללו תוכלו לבחור 4 גרסאות צבע ולבחור את המועדפים עליכם. אדום – כרזות מוטו-רולר, כחול, ירוק, צהוב, כתום וכחול יוצאות חינם.

אם אתה רוצה לדעת יותר על אופן הגדרת הכרזות המתגלגלות שלך, עיין בדוגמאות למטה. אם אתה חושב על איך לפתח רעיונות חדשניים לבאנר רול-אפ, הייתי אומר לנסות את הדוגמאות הבאנר-רול-אפ המוכנות האלה שתוכל לערוך וליישם בקלות.

דגם הבאנר יצירתי מגולגל מכיל 4 קבצי PSD שמוכנים לשימוש וניתנים לעריכה מלאה עם שכבת אובייקט חכמה

הגודל 30 x 70 ס"מ ושכבת הטקסט ניתנת לעריכה, התמונה מוחלפת בכרזה לבנה בעיצובים שונים. באנר אוסף זה לצילום כולל 4 שכבות: טקסט, תמונות, שכבת אובייקטים חכמים, שכבת תמונות וקובץ pSD.

אם ברצונך להציג מידע נוסף על ידי לחיצה על השלט יחד בעמוד אחד, תוכל לבחור באנר רול-אפ דו צדדי. אם היית רוצה לפתח כרזה מתגלגלת אך אינך יודע היכן להתחיל, תוכל לשרטט מתווה שלה.

כדי להתחיל, עבור לקנבה כדי למצוא דרך חופשית וקלה לעצב את דגל חלומותיך. לפני שתתחיל לעצב את הבאנר שלך, כדאי שיהיה לך מושג טוב מה אתה רוצה להשיג ואיך אתה מקווה להשיג אותו.

עיצוב באנרים מגולגלים מספק דרך יעילה להציג את החברה ואת השירותים שלכם בפני לקוחות ולקוחות פוטנציאליים

מעוצבים בצורה יעילה, באנרים מתגלגלים יסייעו לחברות להבחין בהן ולהפיץ את המסר הנכון. משתמשים יכולים להשתמש בעיצובי רול-אפ יצירתיים למגוון מטרות, כולל פרסום, שיווק, קמפיינים פרסומיים, כרטיסי ביקור ואפילו פרסום ברשתות החברתיות.

לדעתי, עיצוב רולר באנרים הוא כלי נהדר ליצירת באנרים יעילים ואיכותיים. העיצוב של הכרזות לא אמור להיות קשה, והטיפים הפשוטים הבאים צריכים להספיק בכדי להפיק את המרב מהבאנרים שלך במצב המושלם.