אני שומע אנשים מדברים על Adobe Photoshop, אבל אולי אתה תוהה מה פוטושופ יכול באמת לעשות בשבילך. יש סיבה מדוע היישום שרוב האנשים לוקחים בחשבון כאשר הם מחפשים את התוכנה הטובה ביותר לעריכת תמונות. הדרך הקלה ביותר להשיג אותו בחינם ולשמור על תכונותיו המלאות היא באמצעות גרסת ניסיון. למרות שהתוכנה היא אחת התוכניות החזקות ביותר לעריכת תמונות ומחיר נמוך מאוד בהשוואה לתוכנית האנלוגית בתשלום שלה, זה יכול להיות קשה מאוד למצוא אלטרנטיבה חינמית לחלוטין לפוטושופ.

Adobe Photoshop זמין כמנוי הכולל Photoshop ו- Lightroom

כמו גם כלים אחרים של Creative Cloud. לחלופין, אתה יכול לבחור את שיעור הפוטושופ האפליקציה היחיד, שעולה $ 20.99 ($ 19.97) לחודש ומעניק לך גישה לכל התכונות של Photoshop, כולל ספריית Photoshop המלאה ו- Adobe Creative Suite. האפשרות בעלות נמוכה כוללת את אפליקציית Photoshop בלבד, ואילו אפשרויות העלות הגבוהות יותר כוללות את Photoshop וכל הכלי האחר, Creative Cloud.

ישנן שלוש דרכים נוספות להשתמש בתוכנה בחינם או יותר

אתה יכול להשתמש בעורך המקוון חינם של Photoshop, להוריד את הגרסה הפשוטה של Photoshop Elements (בחינם) או את Photoshop Express המתקדם יותר, או לקבל את CS2 גרסה מלפני עשר שנים בחינם. ישנן מספר דרכים אחרות לעבוד תחת רישיון פוטושופ CC, אך היא זמינה רק במצב ניסיון וללא מנוי. אתה יכול לעבוד עם ספריית Photoshop המלאה ו- Creative Suite, כולל Photoshop, Lightroom, Creative Cloud וכלים אחרים ב- Creative Suite, וגם לעבוד ברישיון בחינם.

אם אתה מעדיף לשלוט מקרוב על כל ההיבטים של עריכת תמונות ואתה זקוק רק לכלי לעריכת תמונות אחד (כמו לוח השכבות)

תוכל לבחור ב- Photoshop אם תרצה בכך, או שאתה זקוק לגרסה מתקדמת של Photoshop Elements, Photoshop Express או Photoshop CS2. אם אתה רק רוצה לערוך תמונות מדי פעם, משהו כמו אלמנטים של Photoshop (בחינם) או אלמנט Photoshop (ו / או Photoshop Express) יספיק יותר. לאלו מכם המשתמשים בפוטושופ כדי לשפר את התמונות שלכם, לוח הצבעים שכבות הוא היחיד שדורש עבודה רבה. לכן, למרות שאינך זקוק לו לכל התמונות שלך – דרישות עריכה (למעט עריכת תמונות שכבה אחר שכבה), היא עדיין נחוצה לחלק מהמשימות המורכבות יותר, כגון עריכת תמונות ועריכת תמונות.

בעזרת Photoshop Lightroom תוכלו ליישר ולארגן את התמונות שלכם

להמיר אותן לשחור לבן וליצור פנורמות. זה לא שלם – ב- Photoshop, אך קיימות מספר גרסאות של Photoshop, כולל Photoshop Elements, Photoshop Express ו- Photoshop CS2, כמו גם מספר תכונות אחרות לעריכת תמונות. אחת מתוכניות עריכת התמונות החזקות ביותר שאתה יכול לקנות היא Photoshop Elements (בחינם), גרסה מתקדמת של Adobe Photoshop עם תכונות רבות לעריכת תמונות והמון אפשרויות התאמה אישית.

Photoshop Lightroom משתמש בממשק שונה ואין לו פונקציות עריכת תמונות רבות כמו Photoshop Elements או Photoshop CS2

אחד הדברים שאתה יכול לעשות עם פוטושופ, שהוא תמיד היה שם בשבילו, הוא היכולת לערוך תמונות. זה עובד ישירות על כל פיקסל של התמונה שלך, אז זה לא עורך הרסני לחלוטין שמאפשר לך לאחזר את השינויים שלך לאורך זמן. תוכלו להאיר את התמונות, לשפר ולחדד את התמונות הדיגיטליות בלחיצת כפתור, אך לא בפוטושופ.

אם ברצונך לקבל גישה לכלל יכולות עריכת התמונות של Photoshop Elements או Photoshop CS2, GIMP נחשב לאחת החלופות הטובות ביותר. שתי התוכניות הן בחינם, ושתיהן דומות מאוד מבחינת היתרונות והחסרונות שלהן, כמו גם המגבלות שלהן.

אם אתה רוצה להפיק את המיטב משתי התוכניות

הנה כמה טיפים לתהליך העבודה של Photoshop כדי לשפר את עריכת התמונות שלך, בין אם אתה רק מתחיל ובין אם אתה כבר מעבד תמונות כבר הרבה זמן . אם ברצונך לגלות איזה כלי מתאים לך ביותר, תוכל לעיין בטיפים שלנו לעריכת תמונות עבור Photoshop Elements ו- Photoshop CS2.

יש לנו מאמרים על הכלים השונים ב- Adobe Photoshop

אך זה מתמקד יותר בטכניקות מאשר בכלים המסופקים. כששואלים אותך לשם מה ניתן להשתמש בפוטושופ, חשוב לציין כי הכלים הנוכחיים של פוטושופ התחילו במקור עם תוכנות אחרות כמו Adobe Illustrator. אלמנטים הפוטושופ של אדובי תוכננו עבור אנשים שאינם זקוקים לכל התכונות הבסיסיות, כך ששום דבר לא יכול היה למנוע מהם להשתמש רק בחלק מהם.

פוטושופ התחיל כיישום עיבוד והדפסה של תמונות, אם כי היום הוא מלא בכלי ציור וגופן. פוטושופ נותרה תוכנת עיבוד התמונה החזקה ביותר ואחד מכלי התוכנה הגדולים והנפוצים ביותר בעולם.