במדריך זה ריכזנו עבורכם כמה מקורסי InDesign המקוונים הטובים ביותר שיאפשרו לכם להתחיל ליצור פוסטרים, מגזינים, עיתונים, ספרים אלקטרוניים ועוד תוך זמן קצר. קורס מקוון זה למתחילים מבית CreativeLive מכוון לאנשים יצירתיים ומלמד אותך את היסודות של In Design CC בכדי להתחיל את הקריירה שלך כמעצב גרפי. תוך 13 שעות תעבור ממתחיל למשתמש במוצרי Adobe CC החשובים ביותר, כולל Photoshop, Illustrator, XD ובמיוחד In Design, תוך שימוש בכלים והכלים הבסיסיים ביותר הקיימים במגוון מוצרי הליבה של Adobe.

בקורס זה התלמידים לומדים לנווט ב- InDesign

ליצור מסמכים, להוסיף טקסט וגרפיקה ולהתאים אישית את מרחב העבודה. כמו כן תלמד להשתמש בפוטושופ, אילוסטרייטור ובעיצוב תוך שימוש בכלים החשובים ביותר מתוכנית הליבה של אדובי, כגון אדובי פוטושופ CC ואדובי אילוסטרייטרים. Photoshop ו- inDesign משמשים בצורה חלקה להתאמה אישית של הכל, החל ממיקום קובץ PSD ועד פריסת הדף, צבע הרקע וכלה בגודל וצורת התמונות שלך.

לדוגמא

ספר לימוד בן עמוד אחד יכול להכיל תמונות שנערכו בפוטושופ, גושי קריאת טקסט הממוקמים ב- InDesign ושאלות שנוצרו ב- Illustrator. אם ברצונך לשפר דף טקסט, עדיף למזג ולהדביק את התמונות ב- InDesign מאשר ב- Adobe Photoshop CC. קורס זה מיועד למי שכבר מכיר את הוספת הטקסט והתמונות למסמכים המעוצבים, כמו גם שימוש בכלי פוטושופ ואינדיזיין CC.

למד לעצב פרסומים למדיה מודפסת ודיגיטלית ב- Adobe InDesign על ידי השתתפות בקורס בהנחיית מורה

למדו את היסודות של inDesign ופיתחו את המיומנויות הדרושות לפיתוח וייצור מצלמות – עותקים מוכנים לפרסום קל. ניתן לקבל תעודה באמצעות תוכנית In Design Certificate או ללמוד את יסודות ניסוח הפרסומים במדיה המודפסת או הדיגיטלית על ידי השתתפות בקורס בהנחיית המורה. בהדרכת עיצוב (ONLC) תוכלו לעזור גם להיות שותף מוסמך של Adobe (ACA). קורס זה של אינדזיין הוא הצעד הראשון בדרך להיות שותף לפוטושופ והשלב האחרון בתהליך הפיכתו למומחה Adobe Certified In Design.

קיימים גם קורסים ללימוד עצמי ו- eLearning InDesign

המעניקים לסטודנטים ONLC את החופש לבחור את פורמט הלמידה והתכנית הלימודים הטובים ביותר עבורם. אנשים הזקוקים למספר קורסים בתחום העיצוב כדי להתכונן להסמכת ACA בעיצוב, עליכם להסתכל ב"חבילות InDesign "לקבלת הנחות אפשריות.

סטודנטים יכולים להגיש בקשה לבחינת ACA באמצעות טופס הבקשה המקוון "Adobe In design CC ACA Examiners" לפרסום במדיה מודפסת / דיגיטלית עם Adobe InDesign CC.

למצטרפים חדשים להדפיס עיצוב שרוצים ליצור מסמכים ברמה המקצועית

InDesign היא האפשרות הנכונה. שיעור זה מציג את התכונות האינטראקטיביות הרבות שניתן להוסיף לקובץ PDF, וישנן סיבות רבות מדוע תבחרו ב- Design על פני חלופות כמו Photoshop או Illustrator. אם אתה חושב לנסות מסמכים הניתנים להדפסה מהר יותר ובחינם, קורס זה יעזור לך ללמוד את היתרונות והחסרונות של כל אחת מהאפשרויות הללו. למי שרוצה לעשות יותר מאשר רק להדפיס מסמכים, יש גם סיבה שאני מעדיף את ToDesign על אחת החלופות הכוללות פוטושופ ומאיירים.

כאן תוכלו למצוא מדריכי InDesign נוספים שיעניקו לכם מושג כמה דברים ב- Design יכולים לעזור לכם

למרות שזה לא קורס מובנה, טרי ווייט סייע ליותר מ -100,000 מתחילים להפיק את המיטב מ- Indesign בסרטון YouTube שלו בנושא In Design. שיעור זה כולל: כיצד להתחיל בפיתוח CC, כיצד ליצור ספר אלקטרוני לפריסה קבועה וכיצד לבצע את בחינת ההקדמה. נבדוק גם כיצד אנו יכולים להאיץ את זרימת העבודה שלנו ולהפוך אותה לכלי עיצוב יעיל ויעיל יותר למסמכים הניתנים להדפסה.

אני באמת ממליץ לך להסתכל על הקורס הזה ב- YouTube

ואם אתה אוהב את זה, תרצה להשתמש בתפריט למטה כדי לעבור ישירות למקטע שבו אני מקשר לכל שאר הקורסים של InDesign שמצאתי מ דן. בחלק זה "התחל בעבודה" תוכלו לגלות במהירות היכן תוכלו למצוא את מבוקשכם במדור In design ומה תוכלו לעשות בפועל עם התוכנית. במדריך זה תלמד כיצד להשתמש בכלי Adobe In Design ממתחילים למתקדמים. אני יודע שאני מוצא כמה מהקורסים הטובים ביותר לעיצוב מקוון, אבל אני מאוד אוהב את זה, אז אני באמת מציע שתסתכל על זה שוב.

הבא ברשימה

הוא קורס מקוון זה המציג בפניכם את יסודות InDesign על ידי בחינת עקרונות העיצוב הקריטיים המשמשים בעיצוב מגוון מוצרים, כולל מגזינים, אתרים, ספרים ומוצרים אחרים. קורס זה, המיועד למתחילים שלמים ב- In Design, ידריך אתכם בתהליך העיצוב, ההכנה והייצוא של מסמך In Design לפני שליחתו ישירות למדפסת. אתה עובד גם על יצירת פריסת מגזינים משלך ב- Indesign, עבורה תקבל עותק משעות הקורס שאתה מתייחס אליהן ומשתמש בהן.