לאור הדרכות וורדפרס הרבות המציפות את האינטרנט, רצינו להציע לך את הקורסים הטובים ביותר בוורדפרס לשיפור כישוריך. קורס פיתוח וורדפרס ידריך אותך בנושאים חשובים שיעזרו לך לפתוח את עולם הפיתוח של וורדפרס. בין אם אתה לומד וורדפרס בפעם הראשונה ובין אם אתה ותיק שרוצה רענון בהדרכת וורדפרס, אנחנו # אני ריכזתי רשימה של שיעורי המשאבים והמשאבים הטובים ביותר שאתה יכול להשתמש בהם כדי להתחיל.

אם אתה צריך ללמוד ידע מקיף על וורדפרס תוך זמן קצר, החומר שאנו מכסים זמין מדי שבוע ומיועד עבורך. אם אתם מתמקדים בקורסי וורדפרס, תוכלו למצוא קורסים בוורדפרס גם באתר שלנו.

בדוק גם בקטגוריית התוספים של WordPress שם תוכל למצוא את התוספים הטובים ביותר ל- WordPress שיעשו כל מה שאתה רוצה עם אתר WordPress שלך

עכשיו שאתה יודע באיזה תוסף WordPress LMS אתה צריך להשתמש עבור הקורסים המקוונים שלך באתר שלנו, תן לנו להשוות כמה מהתוספים הטובים של WordPress ו- L MS.

אם אתה מפתח וורדפרס שרוצה ללמוד עוד כיצד להתפתח עם וורדפרס

השניים הבאים עשויים להוות מקור טוב עבורך. בסוף קורס וורדפרס 101 תדעו להשתמש בוורדפרס כדי ליצור ולנהל בלוג או אתר משלכם. אם אתה מוכן ליצור אתרי אינטרנט, בלוגים ודפי מסחר אלקטרוני באמצעות WordPress או אם אתה חדש לחלוטין במערכת ניהול התוכן, זהו השיעור למתחילים שלך.

שיעור מתקדם זה מיועד לתלמידים שכבר מכירים את היתרונות והחסרונות של וורדפרס ויסייעו לכם לשלוט בשיעור זה

קורסים להכשרה של וורדפרס זמינים למי שרק מתחיל להשתמש בוורדפרס או שאין לו ידע קודם ומנסה למלא את החסר בהבנתו ובמיומנויותיו. קורסים רגילים של וורדפרס זמינים לאנשים פרטיים, וקורסי הכשרה פרטיים של וורדפרס מוצעים לקבוצות, חברות וארגונים.

ישנם מגוון איכות הקורס

עם קורסים רבים יותר של WordPress למתחילים, המוצעים לחברים ללא תשלום. תשמחו גם לשמוע שרוב קורסי הוורדפרס שלנו מתאימים למתחילים ללא כל צורך בתכנות. מכיוון ש- WordPress משתמש במגוון שפות תכנות, אין צורך לדעת על השימוש בוורדפרס. מכיוון שוורדפרס כל כך קל לשימוש, הכשרת הלקוחות שלנו כיצד להשתמש באתרים שלהם היא בונוס לאלו מאיתנו המתמחים בכך.

קורס וורדפרס זה יעזור לך מכיוון שהוא ייתן לך הבנה בסיסית כיצד להשתמש באתר וורדפרס ולתחזק אותו ביעילות

סדנת וורדפרס זו מסייעת לך לרכוש את הכישורים הדרושים לך לרכישת ידע מוצק אודות השימוש ותחזוקת אתרי וורדפרס שלך. חלק מהתכנים המתחילים שתוכלו לגלות בעמוד זה הם: כיצד לפתוח בלוג עם WordPress ו מדריך צעד אחר צעד כיצד להאיץ את אתר האינטרנט שלכם. אתה יכול לדלג על הסעיפים הראשונים כדי לקבל מידע נוסף על הגדרת בלוג WordPress ובחירת נושא PHP.

אם אתה מעוניין בקורס מקוון מסוגנן זה עם נושא WordPress שעובד בצורה מושלמת עם תוסף Elementor Page Builder

פתיחת תבניות DotLife לעריכה היא קלה מאוד. הוא משתלב גם עם תוסף LearnPress שיעזור לך ליצור ולנהל שעות קורס. בין אם אתה רוצה ללמוד ליצור אתר חדש לגמרי או פשוט לעבוד על היבט מסוים, לפלטפורמה זו יש הרבה מה להציע לך. קורס וורדפרס זה נהדר אם יש לך אתר קיים ואתה צריך לשפר אותו, או אם אתה רוצה ללמוד כיצד לבנות מחדש את האתר / הבלוג שלך באמצעות WordPress מאפס. אם יש לך אתרים קיימים או שאתה רוצה ללמוד כיצד לתחזק ולשפר אותם, קורס WordPress זה אידיאלי עבורך. בין אם אין לכם אתרים קיימים ובין אם יש לכם אותם הרבה זמן ויש לכם את הידע והניסיון לבנות אתרים חדשים ואיך הם רוצים להיבנות, קורסים בוורדפרס הם נהדרים.

יש הרבה אפשרויות

אבל בפוסט זה אציג בפניך חמישה קורסים מקוונים מצוינים ב- WordPress שאתה יכול לקחת עכשיו. בסך הכל, זהו קורס מקוון מקוון של MySQL ו- WordPress שיביא אתכם לעבודה תוך פחות משעה. התלמידים לומדים כיצד להשתמש ב- Divi, להוסיף תוכן לאתר, להשתמש ב- cPanel, להוסיף מסחר אלקטרוני ל- WooCommerce, להתקין תוספים ועיצובים, ליצור תכונות חברות ועוד. אנא שתף אותנו במחשבותיך אם יש לך שאלות לגבי קורס הוורדפרס הטוב ביותר שמצאת באינטרנט ושתף אותו איתנו.

אני מאמין ש Treehouse הוא שילוב בריא של Udemy ו- Lynda כשמדובר בקורסי WordPress למתחילים, אך זו עדיין בחירה טובה.

למשתמשי וורדפרס בהדרכה עצמית

קורס וורדפרס זה נותן לך את הכישורים הדרושים לניהול האתר שלך כמפתח אתרים שאינו מסתמך על בקשות קטנות. קורס יסודות וורדפרס של WP Apprentice מדריך מתחילים בשלבים של יצירת אתר משלהם. קורס בסיסי זה בחינם מכסה כל דבר, החל ביצירת אתר וורדפרס מאפס ועד עיצוב אתרים מלא וכיצד ליצור אתר ועיצוב אתרים. אם אתה רוצה ללמוד, או אם אתה רוצה לפנות לאחרים ולהקים קהילה קטנה, WP Applied מציעה אפשרות עוצמתית של קורס WordPress.