SketchUp היא אחת הדרכים האינטואיטיביות ביותר לעצב ולתקשר רעיונות בתלת מימד והיא כלולה בכלים הגרפיים של הצילום. בנוסף, קיים בסיס ידע עצום של הדרכות בהן תוכלו ללמוד להשתמש ב- SketchUp במגוון יישומים כמו צילום, גרפיקה ותוכנות טיוח. בסרטון זה אנו נותנים לך תובנה לגבי הפריסה בה אתה משתמש ליצירת תוכנית אדריכלית המבוססת על מודל סקיצה. כיצד משתמשים ב- sketchUp ו- LayOut לתפיסה ולתיעוד של פרויקטים אדריכליים מהקונספט ועד לסיומו? מה דעתך על תכנון, תיעוד ותיעוד של הפרויקט האדריכלי שלך כקונספט או כמסקנה?

בסוף הקורס תוכלו להקליט ולדגמן את הרעיונות שלכם ב- SketchUp בחנות Sketch up בחינם

אנו מציעים הדרכות סקצ'אפ פרטיות לקבוצות, חברות וארגונים, ועבור אנשים, קורסים מתוזמנים של סקצ'אפ זמינים על בסיס קבוע. בין אם אתה רק מתחיל ללמוד Sketchups, אין לך ניסיון קודם או אם אתה רוצה קורסים מתקדמים לשיפור כישורי SketchUP שלך או למלא פער בידע שלך בכלי גרפיקה תלת-ממדית וכלי דוגמנות תלת-ממד, Sketchups זמינים. כל הנושאים המכוסים בקורס היכרות זה עם סקיצה נדרשים לכל הכיתות, החל מהתיכון ועד התיכון.

אם אתה רוצה להעמיק הרבה יותר בשימוש ב- SketchUp, SketchUcation מציע ספרים מתחילים ומעמד בינוני במחירים סבירים מאוד.

מיועד לתלמידים עם כישורי SketchUp בסיסיים

קורס זה יציג בפניכם את היסודות בניהול מודלים ארכיטקטוניים מורכבים והעמדת תוספים של צד שלישי. החשוב מכל, קורס Intro to Sketch up מתמקד בגרסה מבוססת האינטרנט של מודל ה- Sketchup ויישומו בעולם האמיתי.

קורס זה מיועד למי שרק התחיל להשתמש ב- SketchUp

אך וודא שאתה מבין את הכלים הבסיסיים, הטכניקות והמושגים ליצירת יצירות אמנות תלת מימד. בסוף קורס זה תהיה לך הבנה מוצקה של Sketchup ו- Vray Next ויצרת עיצובים תלת ממדיים. תוכל ליצור רישומים מדהימים עבור לקוחותיך ולהשתמש בכישוריך כדי להגיש מועמדות למשרת החלומות שלך. יצירת מודלים תלת מימדיים ב- Sketch up יכולה להיות שימושית במקצועות רבים, אחרים ראו בכך "מחסן תלת מימד" ואחרים "גלריה לאמנות". בין אם אתם רוצים לעצב רהיטים בעצמכם ובין אם רק להתחיל עם תוכנית דוגמנות תלת מימד, קורס זה יביא אתכם למסלול הנכון. בין אם אתם מחפשים קורס ברמת כניסה לעיצוב פנים ובין אם אתם רוצים להכיר את כל העניינים של SketchUp ולשפר את כישוריכם, הנה כמה מדריכים, משאבים וקורסים לצפייה. תוכלו למצוא כמה טיפים למשחק שלכם ותוכלו לעבוד כמעצבים באותו אופן כמו כל מעצב אחר, בעזרת Vray Next ו- Sketchup. אם ציפיתם ללמוד כיצד להשתמש ב- Sketch up בצורה יעילה יותר ובפירוט רב יותר, עליכם לעבור גם קורס כדי ללמוד כיצד זה עובד וכיצד להשתמש בו בעסק שלכם.

בסוף קורס זה למתחילים רכשתם ידע ניכר בתכונות הבסיסיות של SketchUp ותוכלו ליצור מודלים תלת ממדיים בסיסיים. זה לא רק קורס סקיצה; אתה לא רק תלמד מיומנויות בסיסיות, אלא גם מוכן לדגם את התאורה, הרהיטים שלך ועוד.

SketchUp Essentials

הוא גם המקום בו תוכלו לקבל טיפים וטריקים מצוינים לשימוש ב- SketchUp ולקבל הכשרה באיכות גבוהה. בקורס זה חורחה בררו (HKS) יראה לכם כיצד ליצור רישומים תלת ממדיים יפים עם VRAY (Visual Reality Ray Ray) ו- Vray 5.0. ל- V Ray 5 יש את כל הכלים הדרושים לך, החל ממתחילים למקצוענים, ותזהה גם את ההבדלים והדמיון בין vrays על ידי שימוש במושגי הליבה של עיבוד VRay והחלתם על כלי השרטוט שלך.

אם אתה מעוניין להשתמש ב- SketchUp ליצירת עיצובי אדריכלות ומוצרים

Udemy מציע קורסים שיעזרו לך להחיות את חלומותיך. המשתתפים יכולים ללמוד קורס זה בכדי ללמוד את היסודות של שימוש ב- Sketch up וכן את היסודות של עיבוד תלת מימד. חדר הדרכת סקצ'אפ מספק לכם את הכלים והכלים הטובים ביותר הקיימים ברחבי העולם לפיתוח ופיתוח עיצובים ופרויקטים משלכם.

אם אתה מעוניין ב- SketchUp כתחביב, אנו ממליצים לבדוק את גרסת הניסיון בחינם לפני רכישת התוכנית המלאה.

SketchUp זמין בשתי גרסאות שונות

הגרסה בתשלום הנקראת SketchUp Pro משמשת בעיקר אנשי מקצוע, והגרסה החינמית מכונה SketchUp Make, בה כל אחד יכול להשתמש לשימוש לא מסחרי. ישנן שתי גרסאות של Sketch up, כולל גרסת בסיס ו- Sketchup Pro. הגרסאות בתשלום משמשות בעיקר משתמשים מקצועיים, אך מגוון רחב של אנשי מקצוע משתמשים בשניהם, כך שיש גרסה חינמית של שתיהן שניתן להוריד לאחר ההרשמה לחשבון בחינם. Sketch Up Make היא גרסת הניסיון בחינם שתוכלו להוריד בעת כניסה עם חשבונכם בחינם. הוא כולל פרויקט Sketchup קטן, הוא זקוק לקובץ SketchUP ריק עם פריסה מעט מוגזמת.