אדובי פוטושופ היא אחת מתוכניות עריכת התמונות הפופולריות בעולם בכל הנוגע לעריכת תמונות ועריכת תמונות – עריכה באופן כללי, אך לא תמיד כפי שאתם מדמיינים. למד כיצד להשתמש ב- Adobe Photoshop ועל תכונותיו וכליו הרבים לעריכת תמונות בצורה מהנה, קלה ומהנה.

צא לטיול ללמוד פוטושופ באינטרנט על ידי לימד אותך את הכלים והטכניקות הבסיסיים ליצירת תמונות וגרפיקה נהדרים. באינטרנט ישנם מספר הדרכות שיעזרו לך ללמוד פוטושופ באופן מקוון במהירות ובקלות בעזרת הכלים החשובים האלה.

אם כבר יש לך ניסיון עם Adobe Photoshop ואתה רוצה לקחת את הכישורים שלך לשלב הבא

רמת ביניים זו מהווה נקודת התחלה טובה עבורך. קורס זה מיועד גם למשתמשי פוטושופ מתקדמים ומזדמנים שרוצים ללמוד להשתמש נכון בפוטושופ. זה יעזור לך להעלות את כישורי הפוטושופ שלך לרמה חדשה עם כמה ממדריכי Photoshop הטובים ביותר הקיימים באינטרנט.

הכשרה זו מיועדת למתחילים מוחלטים ותלמדו פוטושופ מאפס ללא כל ידע קודם. Adobe Photoshop CC, הכשרה זו נועדה כקורס למתחילים מוחלט למתחילים מוחלטים. אימון זה תוכנן כהדרכה למתחילים מוחלטים, אתה לומד את AdobePhotoshop CC מאפס, ללא כל ידע קודם!

תוכלו להוריד את התוכנה מהאתר הרשמי של פוטושופ

או שתוכלו לעבור את הקורס המתקדם על ידי ביצוע קורס חנות התמונות המקוונת לעיל ולמידת פוטושופ באינטרנט. הרבה יותר קל להבין את חומרי הקורס של אודמי פוטושופ אם אין לך שום ידע קודם בפוטושופ. זה יעזור לך להבין וללמוד במהירות את הנושא. לאחר סיום הקורסים בפוטושופ תוכלו להבין ולהבין את המושגים והטכניקות הבסיסיות של פוטושופ הרבה יותר טוב.

אם אתה מתחיל בפוטושופ ורק רוצה ללמוד את המושגים והטכניקות הבסיסיות של פוטושופ, כמו גם כמה מקורסי הפוטושופ המתקדמים, קורס זה בשבילך.

הדרכה זו מושלמת עבור אלה שרוצים לפרש את כישוריהם ומכסה את כל הנושאים החשובים שעליכם לדעת בכדי להתחיל במהירות בפוטושופ

בנוסף להדרכה זו, תוכלו למצוא מספר קורסים נוספים בפוטושופ למשתמשים מתחילים ומתקדמים. כבר דנו בפלטפורמות שונות המשתמשות בפוטושופ, אך יש הרבה מדריכי פוטושופ זמינים – אתה יכול להראות את החבלים, כולל כמה מתחילים ועד מומחים. קורס זה יעזור לך ללמוד את כל הפונקציות של Adobe Photoshop ולבצע ביצועים טובים באזורים ספציפיים.

זה יעזור לך לשלוט ב- Lightroom ובפוטושופ תוך שבוע, ויש עוד מספר קורסים בפוטושופ שמהם תוכל לבחור. שניים מהקורסים הללו מבוססים על Lightroom, עם קורס למתחילים המכסה את יסודות הפוטושופ וקורס מתקדם למשתמשים מתקדמים.

בסך הכל

זהו קורס נהדר עבור אנשים יצירתיים שרוצים ללמוד כישורי עיצוב ועריכת תמונות חדשים ב- Adobe Photoshop CC. קורס פוטושופ עם דירוג גבוה זה מתמקד ביצירת דרך נעימה לשלוט ביסודות הפוטושופ וללמד את המשתמשים תהליכי עבודה חדשים ויעילים. הקורס נועד ללמד אותך את יסודות הפוטושופ וכן מיומנויות מתקדמות בפוטושופ, גם אם אין לך ניסיון מועט או אין בפוטושופ.

קורס חנות תמונות מקוונת זה מלמד אתכם הכל החל משיפוץ פוטושופ בסיסי וכלה בכישורי עריכת תמונות מתקדמים בפוטושופ

מהיכרות בסיסית ל- Adobe Photoshop CC ו- Adobe Illustrator CC לכישורים המתקדמים ביותר בפוטושופ, לקורס המקוון הפוטושופ הזה יש כל כך הרבה מה להציע וכמות עצומה של תוכן שידעה אתכם.

קורס מקוון זה של 8 1/2 שעות עבור Adobe Photoshop כולל מודולים המכסים הכל החל מהגדרת שכבות תמונה

שיפור צבעים, שינוי ברזולוציה, המרה לשחור-לבן, יצירה ושימוש בטקסט ושינוי צבעים בודדים או מרובים. קורס ברמה למתחילים זה כולל 13 שעות הדרכות כיצד להשתמש בתכונות המתקדמות של פוטושופ, כמו בחירת אובייקט, שינוי רקע ועוד. משתרע על 8 – 1/2 שעות וכולל מגוון של מודולים הממירים דברים כמו תיקון ושיפור צבעים, מעבר בין ערכות צבע שונות, שינוי רזולוציות, משחור לבן ללבן ואדום, יצירת ושימוש בטקסט ושינוי צבע יחיד .

בקורס יכולים להשתתף מתחילים שכבר יש להם ניסיון עם פוטושופ

אך יש לו דרישה: החזקת עותק מורשה של אדובי פוטושופ. קורס מקוון זה של פוטושופ מלמד אותך הרבה, בין אם אתה מתחיל או מתקדם. ההדרכות נועדו להיות פשוטות מספיק בכדי להוביל אותך בדרך לרכישת ידע בפוטושופ. בקיצור, אנו מקווים שהרשימה האוצרת הזו של מדריכי פוטושופ למתחילים תעזור לך לשפר את כישורי הפוטושופ שלך. קורס מקוון זה ילמד אותך כיצד להשתמש ב- Adobe Photoshop כדי ליצור פרויקטים מעשיים בעולם האמיתי עם תמונות, איורים ואמנות. המדריך הידידותי למתחילים שלנו לא רק שיעזור לכם ללמוד כיצד להשתמש בחנות התמונות באופן מקוון מההתחלה, אלא גם יעזור לכם לשפר את כישורי הפוסט-פרודקשן שלכם!