מבחר אוצר של קורסי הפוטושופ הטובים ביותר ברשת שיעזרו לסטודנטים למצוא את מה שהם חושבים שהכי מתאים ליעדי הלמידה שלהם. קורס פוטושופ זה מכסה מגוון מושגים פשוטים ומתקדמים, החל בארגון קבצים עם Adobe Bridge, עבודה עם תמונות Camera Raw, יצירה וניהול צבעים בתמונות ושימוש בשכבות בפוטושופ. עבודה עם פילטרים, ריטוש תמונות כדי להסוות ולתקן באגים, והתאמה אישית של מרבית התמונות עם פעולות אוטומטיות חוזרות ונשנות באמצעות שכבות ומסכות כדי לתפעל תמונות.

קורס חנות תמונות מקוונת זה מלמד אתכם הכל מהיכרות בסיסית ל- Adobe Photoshop ועד לריטוש בסיסי של Photoshop

Photoshop 3.0 ועוד. דיווחי ליבה של שעות וידאו, למדו את כל יסודות העריכה והעיצוב הגרפי, החל מעיצוב מפות וכלה בהבנת עורכי תמונות בשחור לבן וצבע. לקורס המקוון הפוטושופ הזה יש כל כך הרבה מה להציע עם כמות תוכן עצומה שתדהים אותך.

הקורס כולל גם הדרכה מתקדמת בפוטושופ ומעבדה נלווית שנועדה לחזק מיומנויות חדשות ולהכין את המשתמשים לבחינת ההסמכה של Adobe ACA Photoshop

קורס זה בפוטושופ הוא הצעד הראשון להפוך למומחה פוטושופ מוסמך של Adobe. אתה יכול לרכוש את האישור שלך באמצעות תוכנית האישורים של Photoshop, אך יש מבחר שתוכל לאזן.

אתה יכול להחליט באופן חופשי אם ברצונך ללמוד פוטושופ באינטרנט

אך אינך יכול לעשות זאת ללא הקורס או ברכישה. אם אתה עובר את קורס חנויות התמונות המקוונות לעיל, תוכל גם ללמוד את הקורס המתקדם בפוטושופ מאסטר פוטושופ וללמוד את פוטושופ מאסטר פוטושופ באותו קורס.

אם אתה מתחיל אמיתי בפוטושופ

קורס זה ילמד אותך את כל היסודות הדרושים כדי לערוך תמונות ולהתאים אישית את ממשק הפוטושופ. אם אתה צלם שמתעניין בפוטושופ, אנו מציעים את המיטב משני העולמות. קורס זה עובד עם כל הגרסאות של פוטושופ, מכיוון שהוא מטרתו ללמד אותך עריכות יצירתיות, דמיוניות ואמנותיות.

למדריך הפוטושופ שלנו ניסיון של יותר מעשור בעבודה עם פוטושופ והוא יכול לענות על שאלותיך ולספק הדרכה לכל גרסאות הפוטושופ

מורים דיגיטליים מתמחים גם בהדרכות המראות כיצד פוטושופ יכול להיות כלי נהדר עבור צלמים, מעצבים, מעצבים גרפיים וצלמים כאחד. הכלים והטכניקות שתלמדו זהים לא משנה איזו גרסה

Phlearn מחברת אותך למשאבים רבים באמצעות מדריכי וידאו המלמדים אותך את היסודות של Adobe Photoshop ותכונותיו הרבות. אנו מציעים משאבים בתשלום ובחינם שיעזרו לך ללמוד Photoshop, כגון מדריכי Photoshop 2.0, Photoshop 3.1 או Photoshop 4.2.

PluralSight, שאימצה לאחרונה את מטרת הלמידה של מורים דיגיטליים, מציעה מגוון רחב של הדרכות וקורסים בפוטושופ. Tuts, רשת אתרי למידה, היא מקום בו תוכלו ללמוד כיצד להשתמש ב- Photoshop בחינם, כמו Photoshop 2.0, Photoshop 3.1 או Photoshop 4.2.

מקצועני קריאייטיב פוטושופ הוא מסלול למידה שנועד לפתח את הכישורים של מעצבים, צלמים, משווקים, חובבים ומאיירים בפוטושופ.

אתה מכיר את הכלים הזמינים ואתה יכול ליישם אותם בפרויקטים שלך

מדריך קורס זה יעזור לכם להפיק את המיטב מפוטושופ, גם אם אתם משתמשים בו כבר כמה שנים, רובנו נשכח מזה כשאנחנו מתחילים. אין לו דרישות אלא אם כן אתה הבעלים של עותק מורשה של Adobe Photoshop וניתן לקחת אותו על ידי מתחילים עם ניסיון מסוים בפוטושופ. מתחילים המעוניינים ללמוד פוטושופ מבלי לדעת אם להשתמש בתוכנה לשימוש מקצועי או פרטי יכולים לקחת חלק בקורס.

אם אתה רוצה להתחיל עם פוטושופ אך לא השתמשת בו זמן מה

בוא לכאן, זה מקום טוב להתחיל בו. Adobe Photoshop CC היא הגרסה הפופולרית ביותר של Photoshop ברחבי העולם לשימוש מקצועי וביתי. אם רצית ללמוד כיצד להשתמש בפוטושופ ואין לך כל כך הרבה זמן, זה כנראה המקום הטוב ביותר להתחיל בו. אם יש לך ניסיון מועט בפוטושופ וברצונך לקחת את כישורי היצירה שלך לשלב הבא, יש דרך קלה להבנה ללמוד ולהשיג את מה שאתה רוצה באופן מקוון. חי באופן יצירתי בפוטושופ, וזה יעזור לך לשלוט ביסודות הפוטושופ בצורה קלה ומובנת יותר.

זהו הראשון בסדרת מדריכים שיעזרו לך ללמוד כיצד לבצע צילומים מקוונים במהירות ובקלות בעזרת הכלי החשוב הזה.

זהו קורס למתחילים

בגובה העיניים – מושלם עבור מי שרוצה להתחיל עם Adobe Photoshop, מי שזקוק לרענון או אנשים שרוצים ללמוד לעבוד בצורה יעילה יותר עם התוכנית. קורס זה נועד לתת למתחילים הבנה בסיסית ביסודות הפוטושופ, כמו גם כמה טיפים וטריקים. זה עוזר לך להעלות את כישורי הפוטושופ לשלב הבא ומכסה מגוון רחב של נושאים, החל ביסודות פוטושופ בסיסיים וכלה בטכניקות פוטושופ מתקדמות, שכולן מכוסות בקורס בהנחיית מורים.