לאחר 16 שנים בתעשייה, בעבודה עם צלמים מקצועיים, פיתחתי את הקורס הזה כדי שאוכל לעבוד עם צלמים באשר הם בעולם. בהתבסס על ניסיוני כמוביל סיורי צילומים וטיול צילום ממוקד נסיעות משלי, נשיק קורס מבוסס נסיעות חדש לצלמים בעיר ניו יורק.

קורס זה הוא הראשון מסוגו בארה"ב וכולל משאבים בתשלום וגם בחינם כדי ללמד אותך כיצד לצלם. יש גם קורס מובנה כיצד להפוך לצלם מקצועי, וכן קורס מקוון לצלמים מתחילים ומתקדמים.

אם ברצונך ללמוד קורסים מקוונים באמנות צילום

עיין ברשימת הקורסים המקוונים הטובים ביותר בתוכניות צילום וצילום. בנוסף לעבודה אקדמית, תוכניות צילום מקוונות אמורות לתת לך אפשרות לעבוד עם כל מיני ציוד צילום ותוכנות עריכה המשמשות אנשי מקצוע בתחום הצילום. מקצוע הצלם המקצועי הוא הזדמנות נהדרת ללמוד עוד על מקצוע הצלם המקצועי ויתרונותיו וחסרונותיו. בין אם אתה רוצה להיות צלם מקצועי או סתם צלם תחביב או אפילו סתם צלם חובב עם ניסיון של כמה שנים. מדריך זה נועד לעזור לצלמים חדשים ומתקדמים להחליט אילו קורסים לקחת בצילום ולאן לקחת אותם. אם אתה רוצה להיות צלם מקצועי או להתפרנס מצילום, בדוק אם יש משהו בשבילך. זו בדיוק שיעורי הלימוד שעל התוכנית שלך לכלול, אך בדוק כמה מקורסי הצילום המקוונים שלנו שמטרתם לעודד צלמים לשפר את כישורי היצירה שלהם.

הקורסים המפורטים לעיל אינם קורסי הצילום המקוונים היחידים

אך הם מספקים הזדמנות מצוינת להניח את הבסיס לבסיס הידע הצילומי שלך. לא ניתן להבין את הערך של קורס צילום מקוון קצר, מכיוון שלומדים מה נדרש כדי לצלם תמונות מדהימות. ישנם כמה מקורבי הקורסים והצילום הטובים ביותר ברשת שמגיעים עם תג מחיר רק אם אתה מעוניין בכך.

בסוף הקורס יהיו לך את הכישורים והביטחון לקחת צילום כמקצוע. למד את כל הכישורים העסקיים שאתה צריך בכדי להרוויח כסף באמצעות המצלמה שלך ולהצליח כצלם מקצועי.

תוכלו לבחור בין שיעורי צילום שונים המאתגרים אתכם להפוך לצלם הטוב ביותר שאתם יכולים להיות

בין אם התמונות שלך מצולמות בסטודיו או בחוץ, בין אם הן דוממות – חיים או קומפוזיציה, צלמי אופנה מקצועיים מוכשרים בתהליך היצירה של צילום אופנה. אם תקדיש 30 דקות לצילום כל יום, תלמד כיצד להפוך לצלם נהדר תוך זמן קצר.

קורס זה מיועד למי שאין לו ניסיון קודם בצילום

אך אם ברצונך ללמוד צילום כמקצוע, זה הקורס עבורך. הייתי מציע שתשתתף בקורס הצילום המתקדם לאחר שתסיים את ההדרכות הבסיסיות לצילום אם ברצונך לקחת את כישורי הצילום שלך לשלב הבא. לאחר ששלטו בסרטון לצילום ושלטו במיומנויות בסיסיות כמו קומפוזיציה, תאורה, קומפוזיציה וטכניקות קומפוזיציה, תרצו לעבור לקורס הצילום המקצועי שלנו. אם אתה עובר קורס זה ועושה את זה, אתה תהיה צלם מקצועי תוך זמן קצר.

בקורס זה תרכוש את תעודות הצילום שלך ותלמד כיצד להפוך לצלם מקצועי

כולל יסודות הצילום כמקצוע וכן טיפים וטריקים לפתיחת עסק משלך. אתה לומד את כל זה במקום אחד – כולל מה שעושים צלמים מקצועיים, כיצד לפתח את הכישורים להצליח בקריירה שלהם, לפתוח עסק לצילום, לשווק אותו, למשוך לקוחות, ועוד ועוד. בקורס זה אנו לומדים את יסודות הצילום, מצילום בסיסי ועד לצילום מתקדם, כמו גם טיפים, טריקים וטיפים כיצד להפוך לצלמים מקצועיים.

אם אתה מתחיל

הקורסים הבאים ילמדו אותך את כל מה שאתה צריך כדי להעלות את הצילום שלך לשלב הבא. קורס צילום מקוון טוב דורש זמן וידע רב, אך אם נעשה זאת טוב, זה יכול להיות ההבדל בין חינוך לשיעור צילום. קורסי הצילום המקוונים המובילים שלנו מציעים לך אפשרות להשלים קורסים למתחילים לפני שאתה נכנס לרשת לקורסי צילום מתקדמים. לאחר שסיימתם את קורס הדיפלומה הבסיסי, תוכלו להשתתף בקורסי צילום מתקדמים ומתקדמים בכדי ללמוד את כל סוגי הצילום ולשפר את כישוריכם ליצירת תמונות מדהימות.

אם מעולם לא השתתפת בקורס צילום

קורס זה מומלץ מאוד אם אתה רק מתחיל ופשוט להשתמש בהגדרות עבור הצילום והמצלמה של המצלמה שלך. אם כבר יש לכם, כולכם תצטרכו לקנות פלאש לקורסי הצילום בחינם, אך עדיין יהיה זה רעיון שיהיה לכם DSLR דיגיטלי לקורס הצילום המקוון שלכם. אתה יכול לצלם כמה תמונות טובות מאוד עם מצלמה קומפקטית או טלפון נייד שתיקח איתך במהלך הקורס.