קידום אתרים או אופטימיזציה למנועי חיפוש מוגדר כענף של שיווק מקוון המתמקד ישירות בשיפור התעבורה לאתר שלכם. פירושו של קידום אתרים הוא שיפור התנועה האורגנית, ונראה שכולם משתמשים במונחים קידום אתרים טבעי וקידום אתרים אורגני בימינו. קידום אתרים אורגני הוא התהליך להראות לגוגל שהאתר שלך רלוונטי לחיפושים בנושאים ספציפיים ומגיע לו להיות בעמוד הראשון של מילות המפתח.

המונח שאני מעדיף מתייחס להגעה לראש תוצאות החיפוש על ידי אופטימיזציה של התוכן והעתק האתר שלך

מצד שני, המטרה של קידום אתרים אורגני היא ליצור תוכן אתר איכותי, כך שאתר החברה שלך יהיה גבוה במערכת הדירוג של גוגל. כאשר Séo טבעי ואורגני יחברו, זה יוביל לתוצאות טובות יותר עבור האתר שלך ולדירוג גבוה יותר בגוגל.

SEO יעזור לך לבצע אופטימיזציה של התוכן שלך ולקבל יותר תנועה אורגנית

שיווק באמצעות תוכן יעזור לך ליצור את התוכן הנכון, והמדיה החברתית תציג את התוכן המותאם שלך לקהל רחב יותר. קיום עקרונות SEO אורגניים פירושו להבטיח שאתר האינטרנט שלך יכול לספק תוכן בעל ערך על ידי אופטימיזציה לפוסטים בבלוג שלך. זכור כי האסטרטגיה שלך צריכה לכלול תמיד עותקי אינטרנט המשרתים את מטרת המבקרים שלך, המותאמים למנועי חיפוש והופכים ידידותיים לנייד.

SEO (אופטימיזציה למנועי חיפוש) מייצג אופטימיזציה למנועי חיפוש וקשור להשגת דירוגים טובים יותר בתוצאות מנועי החיפוש

קידום אתרים יכול לשפר את האתר שלך באופן שיעזור לך כאשר משתמשים מחפשים מילה או ביטוי מסוימים. דוגמאות לטכניקות המשמשות בקידום אתרים אורגני כוללות שימוש בקישורים לשיפור פופולריות הקישורים, כתיבת תוכן רלוונטי לקוראים אנושיים ושיווק תוכן.

ההבדל בין קידום אתרים אורגני לאסטרטגיית ה- SEO שלך

הוא שמיקום גבוה מבוסס על תוצאות שלא שולמו המונעות על ידי הבנת האלגוריתם הנוכחי, ולא על ידי הבנת האלגוריתמים הנוכחיים. קידום אתרים אורגני אינו משלם למשחק, אם כי בסופו של דבר עליכם לספק תשלום כלשהו עבור שירותיה של חברת SEO; לעתים קרובות זה לא מגיע בחינם, זה פשוט לא יגיע בצורה של Google Ads וכדומה. אם אתה מומחה לקידום אתרים או סופר מנוסה, אתה צריך לשלם עבור משהו, אך העלות לקליק בעמוד תוצאות החיפוש היא אפס אם אתה מיישם את עקרונות האופטימיזציה למנועי חיפוש אורגניים.

קישורים רלוונטיים איכותיים באתרי האינטרנט שלך שממוקמים גבוה במנוע החיפוש יכולים להיות בעלי ערך מדהים בהגדלת התנועה לאתר שלך

קישור איכותי ורלוונטי מסייע לקידום אתרים אורגני להגביר את הרלוונטיות והאותנטיות של האתר שלך בעיני גוגל. אמנם יישום קמפיין ביו-קידום אתרים אינו מבטיח שהחברה שלך תהפוך לשם דבר, אך היא יכולה להבטיח שאתה נמצא גבוה בדפי תוצאות מנועי החיפוש (SERP), מה שיביא לך יותר תנועה בעמודים ויותר הכנסות. על ידי שימוש בכלי קידום אתרים אורגניים תוכלו לפתוח את אתרי האינטרנט שלכם כדי להשיג דירוג גבוה יותר באופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO).

כשמדובר בשיטות קידום אתרים מיטביות

עליכם ליצור את דפי האתר שלכם ולוודא שהם מקושרים למבנה קישור פנימי מיטבי. גלה אם יצירת קישורים נכנסים גבוהים של DA יכולה להשפיע לטובה על דירוג האתר שלך בדפי תוצאות מנועי חיפוש (SERP). רשימה זו מכילה רשימה של אתרים המסייעים לך למצוא קידום אתרים אורגני, כמו גם קישורים לראות את בניית הקישורים שלך.

ג'ונתן אופריי מ- Growth Hackers אומר

"כאשר אתה מודד קידום אתרים עם Google Analytics, אתה רוצה לעקוב אחר תנועה אורגנית. אז אנחנו מבינים מה זה קידום אתרים אורגני, אבל בואו נלך צעד קדימה ונבחן אופטימיזציה של קידום אתרים מקומי, אופטימיזציה התוכן שלך לחיפוש מקומי. עם זאת, זהו סוג של "קידום אתרים אורגני". תוכל לבצע אופטימיזציה לאתר שלך כך שיופיע בחבילת המפות המקומית של גוגל על ידי אופטימיזציה של תוכן האתר שלך לדפי תוצאות מנועי חיפוש (SERP) בסביבה המקומית שלך. יש לנו גישה לכל התנועה באתר שלנו, בנוסף לביצועים הכוללים שלה, האם אנחנו יכולים לחדור לתנועה האורגנית שלנו כדי למדוד את ההשפעה של התוכן שלנו על מנועי חיפוש כמו גוגל, בינג ויאהו?

חיפוש SEO מקומי הולך מעבר ל- SEO אורגני למנועי חיפוש, חיפושי SEO מקומיים חורגים מ- "SEO אורגני" ל"תוצאות חיפוש במנועי חיפוש. "

בעוד שאורגני SEO אורגניים שואפים להשיג את הדירוג הגבוה ביותר האפשרי עבור מספר מסוים של מילות מפתח

המטרה העיקרית של קידום אתרים מקומי צריך להיכלל ב- l רשימת אוקלים, בעוד שתוצאות חיפוש אורגניות מדורגות לפי מילות מפתח ספציפיות. היבטים מסוימים של קידום אתרים מקומי משפיעים באופן אוטומטי על מאמצי ה- SEO האורגניים שלך, כגון היכולת של העסק שלך לתבוע עסקים של Google ולעדכן מידע על הרישומים המקוונים שלך. בדומה לאסטרטגיות קידום אתרים מסורתיות עבור מחפשים אורגניים, המטרה שלך עם קמפיין ה- SEO המקומי שלך עבור מנועי חיפוש אורגניים היא לא להשיג נראות גבוהה עבור מנועי חיפוש אורגניים, אלא להיות גלויים במנועי החיפוש.