זו התחלה טובה, מכיוון שהמילות המפתח הנכונות ינחו את מאמצי האופטימיזציה האחרים שלך. לפני שנעמיק בכללים המכריעים שיש להקפיד עליהם, עלינו לבחון בקצרה את מה שציינתי בספרי האחרון. יש סקירה מקיפה של אופן הפעולה של החיפוש, אך היא גם בוחנת מקרוב את האסטרטגיות שתוכלו ליישם בכדי לשלוט במגרש המשחק.

אתה רוצה שאנשים יחפשו בגוגל

כדי למצוא את העסק שלך, אבל אתה צריך גם להסתכל על חוויית המשתמש כשהם נוחתים באתר שלך. בדרך זו תוכלו להבטיח שהאתר מעוצב מאפס כך שיהיה ידידותי למנועי חיפוש. אבל זה לא ההיבט היחיד שעליך לשקול, מכיוון ש- PPC והמדיה החברתית הם שניים נוספים. הזן את מילות המפתח החשובות ביותר עבור רשומת הבלוג שלך, ו- Yoast SEO יציע לך לבצע אופטימיזציה כדי למטב אותה עבור מנועי חיפוש. גורמי דירוג אלו יעזרו לכם להניח את הבסיס לדירוג טוב של מנועי חיפוש, ולכן נעסוק בהם במאמר זה.

קידום אתרים הוא היבט חיוני בכל אסטרטגיית שיווק דיגיטלית אם העסק שלך הוא למשוך לקוחות חדשים באמצעות מנועי חיפוש. שיווק בתוכן הפך לאחת הדרכים החשובות ביותר לייעל את האתר שלך לאתר שלך.

קישורים חיצוניים הם לא הדבר היחיד שחשוב לקידום אתרים

קישורים פנימיים (קישורים לאתר משלך) ממלאים תפקיד מרכזי בקידום אתרים. אסטרטגיית ה- SEO של גוגל מתמקדת בקישור לאתרים קשורים, וככל שהאתר המקושר יותר איכותי, כך סיכוייך להשתפר בהיררכיה של האתר טובים יותר. השגת קישורים נכנסים באיכות גבוהה היא אחד המנופים החשובים ביותר שיש ל- SEO, שכן קישורים נכנסים, או מה שז'רגון ה- SEO מכנה "קישורים נכנסים", הם גורם דירוג עבור מנועי חיפוש כמו גוגל, יאהו, בינג וכו '.

כאשר האתר שלך מקושר לאתר מהימן באמצעות קישורים נכנסים

זה גורם לאתר שלך להיראות מהימן יותר עבור מנועי החיפוש. ככל שהאתר יותר ממוקד קידום אתרים, כך הוא מקבל יותר תשומת לב מגוגל, וכך הדירוג שלו בדירוג מנועי החיפוש גבוה יותר.

כדי להיות ברור, לעולם אין ערובה למקום הראשון או הראשון, ודירוג מנועי החיפוש משתנה עם שינוי במדיניות SEO. לפני שנכנס לגורמי הדירוג בפועל של מנועי החיפוש, עלינו להתחיל לענות על כמה שאלות בסיסיות שיש לרוב האנשים. ייתכן שחלק מהקוראים שלנו אינם מומחים לקידום אתרים, אך הרשו לי לעזור לכם לענות על שאלות אלו.

כשאתה מתחיל לפתח את אסטרטגיית ה- SEO שלך לאתר שלך

ישנם מספר כלי SEO של Google שיכולים לעזור לך בדרך. ישנם מספר דברים נוספים שכדאי לקחת בחשבון בעת יצירת תוכן SEO, אך לפני שנתערב, עלינו להיות מודעים כיצד לכתוב העתקה ידידותית לקידום אתרים, ואיזה סוג סימון עוזר למנועי החיפוש להבין על מה התוכן שלך באמת. זכרו שיש מידע רב על אופן הפעולה של SEO ואיך זה עובד, ואיזה סוג סימונים עוזרים למנוע החיפוש להבין מהו התוכן באמת.

כלי מנהלי אתרים זה עוזר לך לקבל מושג מה דעתם של שני מנועי החיפוש המובילים על האתר שלך, כמו גם רשימה של אתרי האינטרנט הפופולריים ביותר במנוע החיפוש.

מדדי ביצועי ה- SEO של גוגל שהוזכרו לעיל הם יעדי SEO מוכחים שניתן להתעלם מהם באתרים גדולים יותר

אך מאפשרים לך להסיק מסקנות שניתן לבצע לאורך זמן על סמך נתוני Google. שני מנועי החיפוש המובילים, גוגל ויאהו, לא חושפים את מספר הדפים שהם מדורגים, אלא רק את הדירוג הממוצע שלהם.

ישנן פלטפורמות SEO רבות ושונות המאגדות את כל הכלים ש- SEO זקוק להם

כדי לייעל את האתר שלך. פלטפורמות אלו עוזרות במציאת מילות מפתח, במעקב אחר דירוגי מילות המפתח, בזיהוי הזדמנויות קידום אתרים בעמוד אחר דף ובמשימות רבות אחרות הקשורות לקידום אתרים, כגון אופטימיזציה למנועי חיפוש.

קידום אתרים במנועי החיפוש של גוגל מתמקד במנוע החיפוש ומספק פונקציונליות מלאה, אך המשתמשים לוקחים בחשבון גם גורמים אחרים כמו איכות התוכן, חווית המשתמש והיבטים אחרים באתרכם.

תהליך אופטימיזציה למנועי החיפוש כולל אופטימיזציה של מרכיבי הליבה של האלגוריתמים של מנועי החיפוש על מנת לתפוס עמדה גבוהה יותר בתוצאות החיפוש

אינדקס וסריקה הם שני מרכיבים עיקריים של קידום אתרים, מכיוון שאם האתר שלכם לא חיפש או הוסף לאינדקס, הוא לא מופיע בתוצאות החיפוש. קידום אתרים ממוקם במדורי פרסום, ולא בתוצאת חיפוש, ומבטיח לתפוס דרגה גבוהה במנוע החיפוש. אם הם יוצרים תוכן מטעה או מטעה בשמך, כגון דפי פתח או דומיינים חד פעמיים, סביר להניח שהאתר שלך יוסר מהאינדקס של גוגל.

בתקווה לשפר את SEO שלהם בגוגל

חברות רבות יוסיפו לאתרים נתונים שאינם שימושיים למשתמשי גוגל. אם האתר שלך חדש לגמרי ותתחיל לבנות עליו קישורים נכנסים במהירות, גוגל תחשוב שאתה משתמש בטקטיקה זו כדי להרחיב את מדיניות הפרטיות שלך. לעיתים קרובות הדברים נאמרים כי SEO מכוון לשפר את החשיפה המקוונת שלך במנועי חיפוש כמו גוגל ובינג ויאהו !. ככל שקידום אתרים הפך מתקדם יותר, אנשים החלו לזנוח את טכניקות ה- SEO של BlackHat.