ישנם מספר מאפיינים של רשתות חברתיות מקוונות, אך נתקלתי באחת שהחזירה אותי לעולם הירוק: היכולת להציג דפי רשת אישיים באינדקס מאסטר שניתן לחפש.

על פי נתונים מסקר המדיה החברתית של קלאץ '

פייסבוק היא הרשת הפופולרית ביותר בתעשייה. אמנם יש מספר רשתות חברתיות אחרות, כולל טוויטר, לינקדאין, אינסטגרם ופינטרסט, אך מספר המשתמשים הפעילים הכולל שלהם קטן מזה של פייסבוק. העובדה שהרשתות החברתיות נותרות גדולות, למרות הזדמנויות התקשורת שמציעות המדיה החברתית, מעידה על כך שהסביבה המקוונת לא עוקפת לחלוטין את המגבלות המגבילות רשתות פנים אל פנים. מחקר זה הצליח לבדוק האם המדיה החברתית המקוונת הגדילה או הקטנה את הגודל של רשת חברתית.

אם ברצונך להשתמש במדיה החברתית ביעילות

עליך לגלות את 41 אתרי המדיה החברתית שיכולים לעזור לך להתחבר לאחרים ולעזור גם בשיווק ברשתות חברתיות. ישנן דרכים רבות למצוא ולמצוא חברים עם חברים אחרים באתר, ומכיוון שחבריך ומשפחתך עשויים לשתף רבים בתחומי העניין שלך, תוכל להשתמש ברשת החברתית שלך כדי למצוא דברים מעניינים באינטרנט.

רשתות חברתיות הן אחת הדרכים הקלות ביותר לגלות מה כולם עושים

והן עוזרות לאנשים לשמור על קשר עם חבריהם ובני משפחתם. הרשתות החברתיות מציעות למשתמשיהם סוגים רבים של שירותים והטבות העוזרות להם להתחבר לאנשים חדשים, להחליף דעות עם אנשים דומים לאופן, ולהישאר בקשר עם חברים ותיקים או עמיתים.

ההיבט של הרשת החברתית הוא שאתה יכול ליצור פרופיל ולהתחבר לחברים שלך כפי שהיית עושה עם פוסט ברשתות החברתיות. כדי להתרגל, משתמשי מדיה חברתית צריכים להיות פעילים באתרי מדיה חברתית.

Sendible מאפשר לך להתחבר למעשה לכל רשת חברתית

כולל פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם, לינקדאין, וואטסאפ, גוגל + ועוד. Messenger, דף מדיה חברתי נוסף של פייסבוק, מאפשר לחברות לתקשר עם משתמשים מעוניינים אחד על אחד. בדומה לפייסבוק, הרשתות החברתיות מאפשרות למשתמשים לפרסם תמונות ועדכוני סטטוס בזרם התואם לעדכון פייסבוק, להתחבר לחברים ובני משפחה ולשוחח באופן פרטי או בקבוצות עם משתמשים אחרים ב- Google Hangouts.

לבני נוער יש גישה למספר רב של חברים ומכרים אנונימיים ברשתות החברתיות

אך אילוץ אותם להרחיב את הרשתות שלהם עם מספר גדול יותר מהם עשוי להעמיס משמעותית על יכולתם לנהל את הרשתות שלהם. הגודל ההולך וגדל של רשתות חברתיות לא מקוונות אינו מגדיל את מספר מערכות היחסים המקוונות שלהן ואיכותן.

כבוד מיוחד שיש לאינטרנט לעולם החברתי המשתנה הוא גודל הרשתות החברתיות. זה מה שעומד בלב תפקודה של רשת חברתית, ולכן הרשתות החברתיות המתמקדות בתחביבים פופולריות ביותר.

ברור כי קהילות מקוונות מוגדרות ככאלה בדרך כלל במחצית השנייה של הגדרה זו

מחקר ברשת החברתית מתחיל בקבוצה קטנה של אנשים ומתחיל לרדת בכדור שלג כאשר מקיימים יחסים חברתיים, אך הוא אינו מתחיל אצל יחידים, מכיוון שעצם השימוש ברשת משותפת לכל המשתמשים בה כתכונה משותפת. רשת חברתית היא מבנה חברתי המורכב ממספר רב של אנשים, ולא רק מאדם או קבוצה אחת. זהו כלי מצוין לחקר ההבדלים בין סוגים שונים של רשתות חברתיות כגון קבוצות חברים, משפחות וקהילות.

הרשתות החברתיות הפופולריות ביותר פופולריות פשוט בגלל מספר המשתמשים והאפליקציות העצום

מדד טוב לכך הוא משך הזמן שאתה מבלה בפייסבוק, אינסטגרם, יוטיוב וכן הלאה. התבוננות במספר המשתמשים באתרי מדיה חברתית היא דרך נהדרת לגלות אילו פלטפורמות פופולריות ביותר.

אם תסתכל על התבנית המדיה החברתית, תראה שאנשים משתמשים בסוגים רבים ושונים של מדיה חברתית כדי להתחבר באופן מקוון מכל מיני סיבות.

אם אתה איש מקצוע בתחום השיווק ברשתות חברתיות

ודא כי בעת בחירת פלטפורמת הרשתות החברתיות שלך, מדובר בהבנה היכן קהל היעד שלך. רשתות חברתיות משרתות מטרות חברתיות ועסקיות כאחד, אז באילו מאמצים עליכם להתמקד? חלק מהרשתות החברתיות צומחות במהירות ולמשווקים יש זמן מוגבל לשיווק ברשתות חברתיות. כדי להצליח ברשתות החברתיות בבית ובעסק, יש ליצור תוכנית מדיה חברתית ולפתח מערכת שתחסוך זמן ברשתות החברתיות.

רשתות חברתיות ממלאות תפקיד חשוב בחיי כולם

מכיוון שהמדיה החברתית היא הטכנולוגיה המחברת אותנו לאנשים אחרים. רשתות חברתיות הן דרך לשמור על קשר עם חברים, בני משפחה ובני גילם באמצעות מדיה חברתית ואתרים מבוססי אינטרנט. עם הרשת החוטית במלואה, רשתות חברתיות מקוונות הן הדרך לשמור על קשר, לשמור על קשר ולהתחבר לחברים ובני משפחה כמו גם לחברים אחרים ברשת החברתית שלך. זו אחת מפלטפורמות המדיה החברתית הפופולאריות והמצליחות ביותר.