הסופר קוליס טאיד מציע ייעוץ בתיקי ספרים בספרו "יצירת התיק המושלם". חלק אחד נקרא "קבל חתיכת תיק טובה להגבלת מספר חתיכות התיקים והקל על מציאת עבודות התיקים הטובות ביותר.

קבל הרבה עבודות עיצוב אתרים" והוא מיועד לאלה שרוצים את עבודתך. . למחבר יש עצות רבות מה לחשוב עליו, מה הלקוחות רוצים לראות ואיזו עבודה לעשות כדי להראות זאת.

בסך הכל, ניק איינלי מראה שאתה יכול להפיק תועלת ממספר תיקים מקוונים, כל עוד העבודה שאתה מציג דומה בכל התיקים שלך. אם התיק שלך מלא באותה עבודה, אתה מרוויח מכך שיש מספר תיקים מקוונים עבור קבוצות שונות.

כשאתה יוצר תיק הדפסה

ארגן את המסמכים שלך והדפס את עבודתך על נייר איכותי, ויש לך שירות תיק עבודות שבו תוכל להוסיף מסמכים נפרדים. הפורטפוליו הנוכחי שלי מציג רק את עיצוב ממשק דפי האינטרנט שיצרתי וזה סוג העבודה שאני מחפש. כאשר אתה מבצע עיצוב מחדש של אתר, תיק ההשקעות שלך צריך להיות מורכב מעיצוב הלוגו ועבודות ההדפסה שביצעת.

אם אתה בטוח בבניית תיק עיצוב משלך, עיין בסקירה הכללית של שירותי אירוח אתרים הטובים ביותר כדי לוודא שאתה מקבל עסקה טובה.

כל מה שאתה יוצר שמשקף טוב יותר את העבודה והמיומנויות שלך צריך להיות חלק מהתיק שלך

מחשבה על שוק יעד היא המפתח לבחירת חתיכות תיק ועיצוב אתר האינטרנט שלך. שקול את תיק העיצוב של דן גילרוי כדי למצוא דוגמה לאתר שממקד בהצלחה לשוק מסוים. זה עוזר לך לבנות אמון על ידי בירור התפקיד של כל פרויקט בתיק העבודות ומתאר את יעדיך לפרויקט.

אם אתה בוגר לאחרונה במכללה המחפש עבודה

תיק העבודות שלך יכול להציע את המבט החזק והמקיף ביותר כאשר אנשים מחפשים בגוגל את שמך. אם אתה מגיש מועמדות לעבודה או עובד כפרילנסר, תיק עבודות מקוון עם ביוגרפיה וקישורים לעבודה שלך יכול להיות בעל ערך רב להצגת העבודה שלך. תיק עבודות רלוונטי במיוחד כשאתה עובד בעיצוב, בין אם כמעצב אתרים עצמאי, כחלק מסוכנות או כמעצב עצמאי. למרות שאתה לא בטוח אם אתה זקוק לתיק עבודות, חשוב על תחום ההתמחות שלך ושקול את הדברים המהותיים שהפקת במשך תקופת הקריירה שלך.

חשוב היטב כיצד לשלב אלמנטים אישיים יוצאי דופן בתיק העבודות שלך מבלי לוותר על קלות השימוש או לערבב עם היבטים אחרים בעבודתך

כגון הסגנון האישי שלך וסגנון העיצוב שלך. הוסף קישור לדף פורטפוליו לפרופיל הפייסבוק שלך או לקהילות אחרות אליהן אתה שייך.

אם תלחץ על הסמל שנראה כמו ערימת נייר ותסמן את התיבה לצד שם התיק שלך

תוכל להוסיף סרטון לדף Portfolio Video Clip. אם תוסיף את הסרטון הפרטי לתיק העבודות שלך עבור הנמל הציבורי, איש לא יוכל לראות את הסרטון בתיק העבודות שלך באמצעות סיסמת התיק שלך. אם אתה מוסיף אותו לתיקיות המוגנות באמצעות סיסמה, אם הוא מתווסף לתיק ציבורי, אז מישהו ללא סיסמת התיק שלך לא יכול להציג אותו באף אחד מהם. הפרטיות של תיק משמעה שרק לך ולכל חבריו יש גישה לכל התוכן שלו ושלא ניתן למצוא אותו מחוץ לארגון או לאזור העבודה שלך.

ישנם מספר דברים שכדאי שתגיד לאנשים שנכנסים לתיק העבודות בתיק שלך שאתה צריך לחשוב היטב, אבל זה אחד החשובים ביותר.

אם אתה מחפש עבודה באופן פעיל

המטרה הנוכחית של תיק העבודות שלך היא להתקבל לעבודה, ואם תקבל את המשרה, תשלח אותה למעסיקים ולקוחות פוטנציאליים. התיק שלך צריך להיות מוגבל לעבודה טובה שמקדמת אותך במסגרת מטרה זו. אולי תרצה לבנות תיק ממוקד למשרות ספציפיות אליהן אתה ממקד ושולח למנהל השיווק של החברה, אך המטרה העיקרית שלך חייבת להיות להרשים את אלה שנמצאים באזור העבודה שלך.

תוכל לחפש את תיק העבודות שלך על ידי אזכורו בשדות התיאור וההערות של אסאנה. הערה: מכיוון שתיקים הם פרטיים, לא תהיה לך גישה אליהם עד שהם יופיעו בתוצאות החיפוש שלך.

כשאתה יוצר תיק חדש

אתה יכול לבחור אותו על ידי לחיצה על סיסמה – מוגנת בדף צור תיקיות. תוכל גם לגשת לעומס העבודה מתיק העבודות שלך וכאשר תיכנס לדפי התיק שלך תראה את הסמל החדש לצד התיק. הורד סקירת PDF של תיק העבודות שלך על ידי לחיצה על הורד, ואז נווט לכרטיסייה "עומס עבודה" ובחר "תיקי עבודות" בפינה השמאלית העליונה.