הסוגים השונים של תוכנות עריכת תמונות וכיצד הן משתוות זו לזו

תוכנת עריכת תמונות היא כלי המאפשר לנו לערוך את התמונות שלנו ולגרום להן להיראות מושכות יותר. ישנם סוגים רבים של תוכנות לעריכת תמונות בחוץ, וחלקן טובות יותר מאחרות.

הסוג הראשון של תוכנת עריכת תמונות היא תוכנת עריכת התמונות החינמית. סוג זה של תוכנות הוא בדרך כלל לא חזק כמו שאר הסוגים, אבל יש לה הטבות. ההטבה העיקרית של תוכנת עריכת תמונות מסוג זה היא שהיא חינמית, מה שהופך אותה לאופציה מצוינת עבור כל מי שלא רוצה להוציא כסף על משהו שאולי לא צריך.

הסוג השני של תוכנת עריכת תמונות היא תוכנת עריכת התמונות בתשלום, שיכולה לעלות בין $5-$500 תלוי מה אתה מחפש. לסוג זה של צילום תכונות רבות שאין בגרסה החינמית כאלה

חשוב לצלם לדעת את ההבדלים בין תוכנות עריכת תמונות שונות ובאיזה מהן להשתמש לתמונה שלו.

עורך תמונות למחשב

עורך תמונות עבור mac

תוכנה חינמית לעריכת תמונות

הקדמה: מה יש בעורך התמונות?

פוטושופ הוא עורך תמונות שקיים כבר למעלה מ-20 שנה. משתמשים בו אנשי מקצוע וחובבים כאחד כדי לערוך ולתפעל תמונות. ניתן להשתמש בתוכנה ליצירת תמונות חדשות או לעריכת תמונות קיימות.

מאמר זה יסקור את היסודות של פוטושופ, איך זה עובד וכמה מהתכונות הזמינות בעת עריכת תמונות.

היסודות של פוטושופ

פוטושופ היא תוכנה המאפשרת לך לערוך את התמונות שלך בדרכים רבות ושונות. יש לו כלים רבים המאפשרים לך לשנות את הצבע, הניגודיות, הרוויה, הבהירות והיבטים אחרים של התמונה שלך. אתה יכול גם להשתמש בו כדי לשנות את הגודל והכיוון של התמונה שלך, כמו גם להוסיף עליה טקסט או אובייקטים אחרים.

איך זה עובד?

הממשק לפוטושופ מורכב ממגוון

תוכנת עורך התמונות החינמית הטובה ביותר בשוק

תוכנת עורך התמונות החינמית הטובה ביותר בשוק היא PicMonkey. יש לו מגוון עצום של תכונות ויכולות שיעזרו לך לערוך את התמונות שלך לשלמות.

זהו עורך תמונות מקוון בחינם שאינו זקוק להתקנה כלשהי, מה שאומר שניתן להשתמש בו בכל מקום. השירות מציע סט כלים נרחב המאפשר לך ליצור תמונות מדהימות תוך דקות ולשתף אותן עם חבריך או להשתמש בהן למטרות שיווק במדיה חברתית.

יש הרבה עורכי תמונות בחינם בשוק, אבל לא בכולם כדאי להשתמש. ריכזנו עבורך רשימה של תוכנות עורך התמונות החינמיות הטובות ביותר שתוכל להשתמש בהן כדי לערוך את התמונות שלך.

תוכנת עורך התמונות החינמית הטובה ביותר בשוק:

-עורך Pixlr

-PicMonkey

-פוטר

-Pixlr Express

-Adobe Photoshop Express

כיצד לבחור איזה עורך תמונות מתאים לצרכים שלך?

עורכי תמונות הם פרוטה של תריסר, אבל איך אתה יודע איזה מהם הוא הטוב ביותר עבורך? הנה כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון בבחירת עורך התמונות המושלם.

– באילו פלטפורמות אתה צריך לערוך? אם אתה רק צריך לערוך בטלפון שלך, ייתכן שאפליקציה היא כל מה שצריך. אבל אם אתה רוצה לערוך במחשב שלך, אז Photoshop תהיה האפשרות הטובה יותר.

– איזה סוג של עריכה יידרש? אם זו רק עריכה בסיסית כמו חיתוך או הוספת מסננים, אז אפליקציה עשויה להספיק. אבל אם מדובר בעריכה מורכבת יותר כמו הסרת פגמים או שינוי צבעים, אז פוטושופ יהיה הכרחי.

– האם יש לך צרכים מיוחדים? אם כן, ודא שעורך התמונות יכול להתאים לצרכים אלה

הבחירה בעורך תמונות נקבעת לרוב לפי סוג העריכה שאתה מחפש לבצע.

אם אתה רוצה לערוך תמונות בצורה מתקדמת יותר, אז Adobe Photoshop היא האפשרות הטובה ביותר עבורך. הוא מספק מגוון רחב של כלים ומסננים המאפשרים עריכה מסובכת יותר.

עם זאת, אם הצרכים שלך פשוטים יותר ואתה רק רוצה להחיל כמה עריכות בסיסיות, Pixlr Editor היא אפליקציית עורך התמונות החינמית הטובה ביותר עבורך.

לפרטים נוספים, תוכלו להיכנס לאתר תמונה:
https://www.tmoona.com/